Debela i onda...? - Strana 3
Strana 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 109
  1. #31

    Odgovor: Debela i onda...?

    Znam neke "slučajeve" ,koji su kategorički tvrdili da buce nisu njihov tip,kad ono međutim "slučajevi" se zaljubili

  2. #32

    Odgovor: Debela i onda...?

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    Znam neke "slučajeve" ,koji su kategorički tvrdili da buce nisu njihov tip,kad ono međutim "slučajevi" se zaljubili
    Dokaz da srce ne bira.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  3. #33

    Odgovor: Debela i onda...?

    A najviše volim one koji unapred zacrtaju kako izabranik/ca mora da izgleda..onda neki tragaju i tragaju za takvim/om i u traganju prođe celi život, a oni ostanu sami..ili ih jednostavno ljubav klepi i sve što nisu voleli i zaricali se, ne nikad, jednostavno zavole..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  4. #34

    Odgovor: Debela i onda...?

    Debela, pa sta? Sve se da dovesti u red!
    Mada osim ako je visoka 166 cm, a teska 100kg !
    U vezi zaljubljivanja u deebeljuce nikad se ne zna...
    Ako momci tragaju za vitkim, lepim telima, a ne mogu da ih stignu. . .
    Debeljuce ce uvek ostati onde gde su i bile, tako da . . .
    Ali ima i slucajeva da se TE iste debeljuce osveste i prekinu sa obilnim obrocima,
    krenu na savetovanja u vezi skidanja tih masnih naslaga. . . I na kraju svega toga
    dobijemo lepe debeljuce kojima verovatno ostane samo nadimak BUCKA.

  5. #35

    Odgovor: Debela i onda...?

    nema veze..sta..malo punija,ok...ona mekshina ma da,samo da nije neko chudovishte jbg

  6. #36

    Odgovor: Debela i onda...?

    Huh...
    Čitav život sam izbegavao buce...jer sam sam neko ko to nikada ne bi uspao da budem...i uvek sam se "držao" maleckih do 50-60 kg. Tek negde pre par godina sam imao prvu vezu sa ženom koja je "dva broja veća" (njene reči) .
    Na početku...je to i funkcionisalo jer smo se jako poklapali u nekom intelektualnom i emotivnom smislu...a čak je i sex bio ok (što je mene malo čudilo..jer ne volim celulit i žene sa izraženim bokovima). Ipak...na duže staze mi zasmetalo...i polako smo se udaljili.
    Shvatio sam da, ipak, i pored mnogih poklapanja..svi mi imamo nešto što nam odogovara ili ne ( u izgledu partnera) i da meni nikako ne prijaju buce . Ipak sam UVEK za ono "bolje kad žulja....duže se pamti" .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  7. #37

    Odgovor: Debela i onda...?

    Ja sam rekao sut karta ali nisam rekao da je ona samo u jednom bespovratnom pravcu

  8. #38

    Odgovor: Debela i onda...?

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    Znam neke "slučajeve" ,koji su kategorički tvrdili da buce nisu njihov tip,kad ono međutim "slučajevi" se zaljubili
    Znam coveka koji nikada nije voleo belu cokoladu a sada samo nju jede ili drugim recima da to se desava ali ne (nadam se ne nikada) u mom slucaju jer unapred izvinite sve debele devojke/zene sto cu ovo reci ali ja se grozim debelih devojaka/zena i jednostavno ne mogu da imam sex sa njima a za druzenje normalno to je ok mozemo se druziti i biti prijatelji.

  9. #39

    Odgovor: Debela i onda...?

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    Znam coveka koji nikada nije voleo belu cokoladu a sada samo nju jede ili drugim recima da to se desava ali ne (nadam se ne nikada) u mom slucaju jer unapred izvinite sve debele devojke/zene sto cu ovo reci ali ja se grozim debelih devojaka/zena i jednostavno ne mogu da imam sex sa njima a za druzenje normalno to je ok mozemo se druziti i biti prijatelji.
    Dobro ne moras se izvinjavati s obzirom da se neke zene i tebe groze. Hocu reci ne bi svaka zena s tobom u krevet bio ti debeo ili mrsav


  10. #40

    Odgovor: Debela i onda...?

    ja sam na strani mushkaraca koje ne vole debele.

    debele svoje emotivne probleme, losh karakter i slabu volju zatrpavaju hranom. nije u njima problem samo estetske prirode nego imaju i problem lichnosti. takve su obichno zahtevne, emotivno zavisne, posesivne, depresivne, frustrirane, ljubomorne.... jednom rechju muka da te uvati.

    da sam mushko radije bi u celibatu bio nego tim azzdajama prilazio. da ti se smuchi i sex i zzivot.

    ako je stravrno tako super kako sebe zamishlja da jeste, nek se lepo oslobodi balasta (za to joj ne treba vishe od godinu do godinu i po) pa nek se shiroko osmehne i nek pridje.
    & underpaid......

  11. #41

    Odgovor: Debela i onda...?

    Stvar ukusa.
    Upoznala sam momke, muskarce koji su mi rekli...sve ti ok, ali fali ti jos jedno 10 kg
    Razumem one koji ne vole debele devojke/zene. Kao sto i ja volim muskarca da ga ima.
    E sada, debela i onda...?
    Pa ako je to jedini "problem" mozda i smrsha kada se zaljubi.
    Znam po sebi, uvek mi to bila najbolja "dijeta". Zaljubim se i...nista ne jedem danima.
    I misljenja sam da je mnogo lakse smrsati debelu zenu (mislim tu one igrarije u krevetu i van njega...em je fizicka aktivnost em nema vremena ni da jede) nego ugojiti mrsavog muskarca.
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #42

    Odgovor: Debela i onda...?

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    debele svoje emotivne probleme, losh karakter i slabu volju zatrpavaju hranom. nije u njima problem samo estetske prirode nego imaju i problem lichnosti. takve su obichno zahtevne, emotivno zavisne, posesivne, depresivne, frustrirane, ljubomorne.... jednom rechju muka da te uvati.

    ako je stravrno tako super kako sebe zamishlja da jeste, nek se lepo oslobodi balasta
    Generalizujes. Kad bi svaka bila takva, onda bi debeljuce bile bukvalno bolesne zene. Gojaznost jeste bolest koja se leci samo zdravim razmisljanjem, ali neko je zadovoljan sobom kao takav.
    Evo, ja, npr. Nikad nisam bila mrsava, uvek sam teglila "balast". Shtash, volim da jedem. Nisam oskudevala ni u seksu ni u ljubavi zato sto sam deb'o, a smatram sebe za izuzetno svesnu osobu, nimalo za nekoga ko je bolestan. Treba li stanje svesti da mi bude naruseno zato sto imam visak kilograma? Ne, sasvim se dobro snalazim sa onim sto imam, niti sam iskompleksirana niti mi moj visak smeta. Smeta mi samo kad nabacim visak preko viska i to skinem. Ono sto se za mene prilepilo zivi sa mnom ceo zivot, pa sto da ga teram?

    Ne zele sve zene da budu mrsave Volim to sto me ima, volim sto mi dupe nije ravna ploca, volim sto mi ni stomak nije ravan nego je bembeljuskast, volim sto sam ovakva. Ne tezim idealima mrsavosti, ne ubedjujem sebe da ce vise da me vole zato sto cu biti lepsa mrsava, jer sam sobom zadovoljna, u bukvalno psiho-fizickom smislu.

    Ako ce se povesti prica o zdravlju kad budem u poznijim godinama (daj Boze zdravlja da pozivim da pricam o tome), ni tu se ne sekiram. Nisam tovljeno prase da moram da brinem o svemu sto se odmah povezuje sa gojaznim osobama (kardiovaskularne bolesti, holesterol, visok pritisak..). Keva mi je npr. pravi primer krupne zene, ali bukvalno. Nema zena problem sa zdravljem, nijednim segmentom.

    Kaze Glisa da nema uvijanja price u oblatne, hurke i salo. To sto nekome nije primat da bude mrsav i svojim je izgledom zadovoljan bez obzira sto je gabaritan, bez obzira sto je sa svojim salom zadovoljan i ne smeta mu, treba li da se zapitamo sta to nama debelim fali kad ne zelimo da ga se ratosiljamo?
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #43

    Odgovor: Debela i onda...?

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    ja sam na strani mushkaraca koje ne vole debele.

    debele svoje emotivne probleme, losh karakter i slabu volju zatrpavaju hranom. nije u njima problem samo estetske prirode nego imaju i problem lichnosti. takve su obichno zahtevne, emotivno zavisne, posesivne, depresivne, frustrirane, ljubomorne.... jednom rechju muka da te uvati.

    da sam mushko radije bi u celibatu bio nego tim azzdajama prilazio. da ti se smuchi i sex i zzivot.

    ako je stravrno tako super kako sebe zamishlja da jeste, nek se lepo oslobodi balasta (za to joj ne treba vishe od godinu do godinu i po) pa nek se shiroko osmehne i nek pridje.
    zasto svrstavas sve debele zene (ne mislim na nenormalno debele, vec one sa viskom tezine koji je van onih granica koje se smatraju za normalne) pod istom kapom?

    Postoje zene koje zbog zdravstvenih problema imaju problem sa tezinom i to ih ne cini manje vrednim od one mrsave. Niti pa su kao sto si ih opisala toliko nesrecne, depresivne, frustrirane i ljubomorne. A jos manje traze utehu u hrani.

    Da se razumemo - OK je da svako ima pravo na izbor i da voli ili ne debeljuce ili mrsavice, ali pre nego se pocne kritikom treba ipak biti realan.


  14. #44

    Odgovor: Debela i onda...?

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Kaze Glisa da nema uvijanja price u oblatne, hurke i salo. To sto nekome nije primat da bude mrsav i svojim je izgledom zadovoljan bez obzira sto je gabaritan, bez obzira sto je sa svojim salom zadovoljan i ne smeta mu, treba li da se zapitamo sta to nama debelim fali kad ne zelimo da ga se ratosiljamo?
    Aham.. baš tako reče Gliša i nasmeja se
    samo, kada debljini ne bi "suprostavljala" mršavost.. bilo bi mi "lakše" .
    Nije u pitanju mršavost, nego kolko-tolko "normalan" izgled .. without prelivajućeg viška.

    by the way.. mršavost mi je ružna isto koliko i debljina...
    mslm.. dozvolićeš da ima i onih nas koji to što ti objašnjavaš, jednostavno ne vole.

    (maloj) deci i (nekim) muškarcima tolerišem "ispade" u tem smislu.

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  15. #45

    Odgovor: Debela i onda...?

    dozvolićeš da ima i onih nas koji to što ti objašnjavaš, jednostavno
    Nemam ja nikome sta da dozvoljavam ili ne, isto kao sto meni nema niko da dozvoljava kako da mislim. Stvar izbora ili ukusa, obicno na to niko sa strane ne moze da utice bez obzira na argumente, ako je osoba svesna svojih stavova i istih se pridrzava. No, to je druga prica.

    samo, kada debljini ne bi "suprostavljala" mršavost.. bilo bi mi "lakše" .
    Samo, kada debljinu ne biste postavljali naspram mrsavosti, nama debelima (ili zaokrugljenima) bi bilo lakse. Moze tako u krug, sa kontraargumentima, a ne zelim da se prepucavam.
    I pretpostavicu da je Kohili zelela da stavi pezorativan naslov. Ne znam debeljucu koja voli a joj se kaze da je debela. Isto tako ja mogu nekome ko je mrsav da kazem da je Oliva ili anoreksican, ili da nekome prirodno neinteligentnom kazem da je rodjen glup i da ni za cuvanje ovaca nije jer bi ga one nadmudrile.

    I sta je to normalan izgled? Neko sa oblinama, da mu sve dobro stoji.. i da je na kraju taj neko opterecen sobom, ili da nije bitno kako neko izgleda a da je savrseno cist u glavi?
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Udario bi me? E pa onda bih ja..
    Autor dankaBg u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 24.05.2010, 08:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •