Debela i onda...?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 109

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Debela i onda...?

    Često imam prilike da čujem kako se okolina vrlo negativno odnosi prema gojaznim ženama.Zar je zaista tako teško prihvatiti gojazne žene kao ljude?Zar ih je zaista teško voleti?
    Da li biste izabrali jednu,gojaznu ženu za partnerku?
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  2. #2

    Odgovor: Debela i onda...?

    debele zene,cupowi sa drskama..poznawao sam drugaricu swoje biwse,ona koliko je debela ne moze ni da padne

  3. #3

    Odgovor: Debela i onda...?

    Cupovi sa drškama..?Da li je to mišljenje jednog muškarca o jednoj ženi,čoveka o čoveku?izgleda kako je zaista teško prodreti u suštinu samog čoveka-lakše je oceniti ga oslanjajući se na njegov spoljašnji izgled.
    Možda sam i ja ''ćup sa drškama'',155cm i 75kg....i onda?Mene zanima to ..''i onda''....
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  4. #4

    Odgovor: Debela i onda...?

    ma goworim za preglomazna zene..pa moja biwsa je bila krupna ali ne sad nesto exremno..

  5. #5

    Odgovor: Debela i onda...?

    Onda menjam naravno i broj telefona i pekare gde cesto ide.
    Salim se malo mislim da nije bitno da li je devojka krupna ili mrsava naprotiv.
    Ja licno punije devojke ne volim.Kaze stara svalerska"Bolje da ljulja nego da zulja" ali ja ipak se ne slazem sa time

  6. #6

    Odgovor: Debela i onda...?

    shvatam ja da postoje ukusi za zene, isto kao sto postoje ukusi za muskarce.. ali mi je glupo malo sto se neka devojka u startu odbacuje zato sto je krupnija
    npr. lepa devojka, i inace pametan i dobra, sto ce se saznati naravno ako se upoznas sa njom, odbacuje se automatski zato sto ona nije "mrsava" po tvom ukusu
    i ono sto znam o ukusima i ono sto uvek kazem o tome je da je to dobro imati, ali da obicno uvek zavrsimo sa onima koji nam nisu po ukusu po kojem biramo partnere..
    odavno je ukusu prestao da bira partnere..
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #7

    Odgovor: Debela i onda...?

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Možda sam i ja ''ćup sa drškama'',155cm i 75kg....i onda?Mene zanima to ..''i onda''....
    Eh, koh muskarcima nikad nemo's udovoljiti.
    Po meni stvar kilaze je kako se ona nosi.
    Dobro, tu ne prihvatam onu ekstremnu gojaznost, koja se pravda na bolest, a izazvana je brdom cipsa i brze hrane,onako usput.
    Nekad, imam obicaj dok sedim u mom omiljenom kaficu u centru da gledam prolaznike.
    I vidim lepe i zgodne devojke,koje nemaju ono nesto sto bih izdvojilo, nista osim uniformisanosti.
    Vidim i one bucke,koje svoju kilazu nose na savrsen nacin.
    Stvar ukusa.

  8. #8

    Odgovor: Debela i onda...?

    Rece Bella stvar ukusa slazem se
    Znam puno *buca* koje su simpaticne,sarmantne,vesele,srdacne,dobrodusne.... .
    Moja kuma je *buca* i to jedna mnogo sarmantna,vesela,duhovita....i elegantna.Ona kad se picne nije joj ravna ni jedna klinka od 20godina.Ona je neko ko zna da istakne ono lepo na njoj,da zamaskira visak....zapravo ona zna da nosi to. I sto me odusevljava nikad je nisam cula da se zali na visak kilograma i
    Najveca vlast je vladati sobom.

  9. #9

    Odgovor: Debela i onda...?

    Debela i onda....Nista Shut Karta

  10. #10

    02 Odgovor: Debela i onda...?

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Često imam prilike da čujem kako se okolina vrlo negativno odnosi prema gojaznim ženama.Zar je zaista tako teško prihvatiti gojazne žene kao ljude?Zar ih je zaista teško voleti?
    Da li biste izabrali jednu,gojaznu ženu za partnerku?
    sve ih je teze pronaci pred navalom jednocrevih glista ima da postanu veoma trazene jednog dana...samo da sacuvaju osmeh
    a san je svakog muskarca bar da dremne na pola sata na njenim grudima.
    A i boginja plodnosti je po danasnjim merilima bila gojazna a tako slatka pa okrugla.





    nekako su debelije devojke veselije a mrsave cangrizave

  11. #11

    Odgovor: Debela i onda...?

    zene koje su 'pune sebe'
    paa.,ok samo ako nije extremno,da recimo ne mogu ni da padnu,koliko su debele

  12. #12

    Odgovor: Debela i onda...?

    Izgled svakako nije presudan,ali...Ja mislim da je to ipak stvar
    kulture i odnosa prema sebi,isto kao i pokvareni zubi,neuredna kosa...
    Ako ne povedes racuna prvo o sebi kako ces onda usmeriti npr.decu?

  13. #13

    Odgovor: Debela i onda...?

    stvarno,ja sam bio u blizini gde je jedna lepa i fina devojka bila zaista tuzna,jer sto tako izgleda,ona nije kriva,neki silibajzeri su joj se podsmehivali i nisu je ok gledali..,ja sam bio veoma zgranut,i ja se nisam se osecao ok,zato sto je ona tako divna,lepa i nezasluzuje one seljacine u dusi

  14. #14

    Odgovor: Debela i onda...?

    tesko... ne smeta mi gojaznost
    ali me ne privlaci ni malo...

    jednostavno nije to moj tip zene

    a smatram da i radi zdravlja covek treba da
    povede racuna o svom telu

  15. #15

    Odgovor: Debela i onda...?



    Njemu ne smeta, mozda ne moze da dise " punim plucima", ali je prihvatio svoju debelu voljenu partnerku!
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Udario bi me? E pa onda bih ja..
    Autor dankaBg u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 24.05.2010, 08:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •