Debela i onda...? - Strana 8
Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 678
Prikaz rezultata 106 do 109 od ukupno 109
  1. #106

    Odgovor: Debela i onda...?

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    Često imam prilike da čujem kako se okolina vrlo negativno odnosi prema gojaznim ženama.Zar je zaista tako teško prihvatiti gojazne žene kao ljude?Zar ih je zaista teško voleti?
    Da li biste izabrali jednu,gojaznu ženu za partnerku?
    Ne radim podjele što se izgleda tiče ali ipak primjetim osobu koja doista je obla, obla, obla preko svake mjere. Što to znači? Pa da ima preko sto kilograma. Nekako mi je to ipak pretjerano. Dakle, mršav, vitak, ugodno popunjen je ok. Nitko nije savršen. Ali biti full, full.. Ne znam, ja mislim da ne bih mogla biti sa takvom osobom jer ne bih mogla gledati kako si upropaštava zdravlje.

    Ne znam..
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  2. #107

    Odgovor: Debela i onda...?

    ...ko bira...ostaje suvoga qrca......
    ...hell ain't a bad place to be......

  3. #108

    Odgovor: Debela i onda...?

    ko me zvao?
    muka lijenoj prknjači listat' prethodne besjede, lupanja, pametovanja, mudra zborenja, pa vas ne bi zadržav'la...
    Nekad sam i ja imala struk, sad imam jastuk, nekad sam imala butkice, sad njegujem balvane sa sve celulitom i strijama (gratis)
    al bogme sam voljna i rado đavolišem s partnerom po krevetu...
    Doduše, morala bih skinut jedno po đevojke s mene (30 kg) da bi se kecala uz zid, ili veš mašinu, ali krevet, sto (kuhinjski i kancelarijski), ograde, klupe još uvijek junački trpe moje napade strasti i erotičnosti kad me preplave..i ne ustručavam se da ih puštim iz mene...
    Možda nije lijepo za viđet' ove mekšine oko mene, al mogu da budem samo džukela i slagat' da sam primijetila neko zgražavanje onih koji su postelju dijelili sa mnom..
    Naprotiv, tretirali su me kao misicu dšd (90-60-90), i znam da su uživali..isto koliko i ja..
    E, sad imam namjeru otopit' slanine i čvrsto se zaklinjem da se nije rodio taj mužjak, kojem bih se sad u ovakvom izdanju skinula..Čisto da im ne ogadim pomisao na seks...
    Tako da razumijem one kojima ne smeta, drago mi što ima tak'ih i fala im što neću bit' suve i neprskane piĆke, a isto tako razumijem i ne osuđujem one koji žele ženu, a ne slonicu u krevetu..Ne ljutim se, sve ja to poštujem...
    Hvala lepo.
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  4. #109

    Odgovor: Debela i onda...?

    Posto sam bila jedno (kratko) vreme i tak'a mogu samo reci...
    ...da mi je zao debljih zena jer definitiUno sex nije isti (posmatrano cisto tehnicki).
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 678

Slične teme

  1. Udario bi me? E pa onda bih ja..
    Autor dankaBg u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 24.05.2010, 07:11

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •