Glupost u pijanstvu
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 31
  1. #1

    Glupost u pijanstvu

    Koja je najveca glupost koju ste napravili kada ste se dobro ozderali?
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  2. #2

  3. #3

    Odgovor: Glupost u pijanstvu

    Ja ne pijem.

    Ali, nek' ti bude... Elem, bejase to leta gospodnjeg 2004... Drugar mi se krstio i ja trebao da budem kum... I naravno, kum se prvi napio. Uvece je vec mnogo pijan. I kada je vec pala noc, kum odlucio da nauci kumce da vozi. E da, bili smo na vikendici i kola su bila parkirana u dvoristu. Kum seo u auto i zaboravio da pusti kumce. Upalio kum auto i krenuo da pokazuje kumcetu 'lastu'. Kumce je trcalo pored kola, a kum ga je malcice zakacio branikom i kumce je palo na zemlju. Naravno, bio je mrak i kum nije primetio kumce, niti ga je cuo, jer je pustio muziku. Kada je perfektno odradio lastu, izasao je iz kola i video kumceta kako kuka jer mu je neki ludak presao preko noge. Naravno, kum je tvrdio da kumce izmislja...
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  4. #4

    Odgovor: Glupost u pijanstvu

    Citat Kunic kaže:
    Koja je najveca glupost koju ste napravili kada ste se dobro ozderali?
    mislis da se secam....

    a inace ne vjerujem u glasine
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  5. #5

    Odgovor: Glupost u pijanstvu

    A je l' mogu zene ovde da pisu?

    Ja nisam napravila nikakvu glupost iz prostog razloga jer sam se toliko otkinula da nisam mogla ni da govorim
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #6

    Odgovor: Glupost u pijanstvu

    Uh ko da ih nabroji.
    Ali mozda jedna od najvecih gluposti,a i bez pogovora najopasnija,po mene licno.
    Kada sam se opruzio na sred ulice izigravajuci "lezeceg policajca".
    Samo jedan klub,
    samo jedan grad,
    samo Partizan,
    samo Beograd!
    Njega volimo,
    njega bodrimo,

    njemu pevamo,
    brate Partizan!!!

  7. #7

    Odgovor: Glupost u pijanstvu

    Eh... davno je to bilo...

    Nekim cudom sam uspela da otvorim neke kao resetke u podzemnom prolazu iza koji su se nalazili vatrogasni aparati.
    Aktivirala sam vatrogasni aparat i napravila sneg od ugljen monoksida .

  8. #8

    Odgovor: Glupost u pijanstvu

    Te scene nimalo nisu bile ženstvene, pa ne bih da ih prepričavam... ali bilo je, da. Davno.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #9

    Odgovor: Glupost u pijanstvu

    Citat goldie kaže:
    Eh... davno je to bilo...

    Nekim cudom sam uspela da otvorim neke kao resetke u podzemnom prolazu iza koji su se nalazili vatrogasni aparati.
    Aktivirala sam vatrogasni aparat i napravila sneg od ugljen monoksida .

    Hmm.. obavezno da mi se javish na forum nauka i tehnologija da te preispipam, ups .. ovaj preispitam neshto!

    Oklen tako otrovan proizvod sagoravanja u vatrogasnom aparatu ?
    Tamo se tura neshto drugo..

    Moje priche iz pijanstva nisu tako zzivopisne jerbo sam (uglavnom) svestan svega dok se ne otrujem... E da, jednom sam bezmalo sebi sjebo ruku i ochi paleci za novaka neshto za shta sam mislio da ce da mi samo izleti iz ruke! .. Umalo da mi ruka izleti.. Ostao je dobar podliv na palcu i tragovi po faci .. koje sam otkrio ujutru.. kad sam se prepoznao u ogledalu
    Poruku je izmenio HLEBmaster, 28.03.2006 u 19:47

  10. #10

    Odgovor: Glupost u pijanstvu

    Citat HLEBmaster kaže:
    Oklen tako otrovan proizvod sagoravanja u vatrogasnom aparatu ?
    Tamo se tura neshto drugo..
    Ok moja greska pri pisanju, ugljen-dioksid i pretpostavljam gomila nekih primesa.
    Mada mogu reci da ni ovo nije prijatno za disanje, zato sam tom prilikom odmah i pobegla sa lica mesta.

  11. #11

    Odgovor: Glupost u pijanstvu

    MA be opushteno .. shto bi ti to i morala da znash ..

    Nego eto ja volem da se pravim pametan

    inache u aparatu je 95%sode bikarbone .. josh nekih govanaca i ugljen dioxid za potisak

    Bitno da je bilo veeeseeelooo

  12. #12

    Odgovor: Glupost u pijanstvu

    Samo sam jednom u zivotu bio toliko pijan da se niceg ne sjecam (ili se sjecam samo pojedinih frejmova Elem, prije cetiri godine na vikendici, kod prijatelja sam mnogo mijesao pica i desio mi se "prekid filma". Kasnije, kada smo gledali kasetu sa te pijanke, vidio sam sebe na nedovrsenom balkonu, kako puzem i hocu da skocim,jedan prijatelj me drzi za noge i pokusava povuci nazad, drugi snima, a ostali u dvoristu sire ruke i vicu "skaci, skaci!" (naravno, mrtvi pijani). Poslije tog dozivljaja, pijem samo po malo i ne mijesam!
    Poruku je izmenio greco, 06.04.2006 u 16:11

  13. #13

    Odgovor: Glupost u pijanstvu

    Najveca glupost?

    Povratio u plasticnu cedku za testo, ali samo zato sto su sve posude bile slicne, posto su kupljene u kompletu, pa sam dohvatio prvu koja mi je bila pri ruci.

    Imalo se i sta videti po podu kada sam ukapirao.

    Ti umom, baba kolima.

  14. #14

    12 Odgovor: Glupost u pijanstvu

    Hmm... 'ajde da nešto kaže i jedan antialkos... Bilo je to 3 puta: prvi, jedini i poslednji put. Na četvrtoj godini studija, a sve zbog neke ribe...
    Šta sam radio? Nemam pojma... Znam samo, kad su mi drugari sutradan ispričali, da mi se ogadilo i te mi se to više nije ponovilo. I neće. Jer, to što ja za godinu dana popijem poneku čašu crnog vina i eventualno limenkicu piva, neki stuku za jedan dan. Živela voda!
    Poruku je izmenio Mish, 07.02.2015 u 01:59

  15. #15

    Odgovor: Glupost u pijanstvu

    Moje najveće gluposti u pijanstvu su što uvek vozim, u takvom stanju... Na žalost! Jednom mi se čak desilao da sam na pola puta izašla iz auta i rekla sestri da preuzme jer nisam čak mogla više ni da vozim... Jako loša navika...

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Glupost...
    Autor dankaBg u forumu Psihologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 10.06.2010, 00:30
  2. Glupost dana!!!
    Autor Captain Jack u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 10.01.2009, 18:27
  3. Imam neku glupost u kompu!
    Autor Bacvanin u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 10.12.2007, 17:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •