E, jarane, jarane,...
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1

    E, jarane, jarane,...

    Ne jednom sam videla da prijateljski odnos zahladi zbog žena.
    Ovde proširujem pitanje ne samo na slučajeve kada se drugari posvađaju jer je jedan drugom muvao devojku/ženu.
    Neretko se dešava da se ženama ne svidi prijatelj njihovog partnera, ali još češće devojka/žena tog prijatelja. Potom krene "drobljenje", pa "duvanje", ogovaranje, odbijanje da izađete zajedno, nametanje nekih drugih ljudi i njihovo sve češće prisustvo. Jednostavno, ostane vam malo vremena da budete sa prijateljima koje su vaše izabranice označile kao "manje poželjne"...
    Da li ste se sa jaranom zavadili zbog žene?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  2. #2

    Odgovor: E, jarane, jarane,...

    Ej jaro, jarane ta je zena varala me,
    a sad vara tebe.......
    Ono za cim zudimo,a ne ono sto dobivamo, govori o nama kakvi smo.

  3. #3

    Odgovor: E, jarane, jarane,...

    ... to je primitivizam ... postoji toliko drugih slobodnih zena ... zar zenu od prijatelja ???
    ne druzim se s muşkarcima a ove şto poznajem i nisu mi neki prijatelji
    Ko je za jednu voznjicu

  4. #4

    Odgovor: E, jarane, jarane,...

    ...ne muvam žene od prijatelja... ...mi se menjamo s vremena na vreme...

  5. #5

    Odgovor: E, jarane, jarane,...

    Ranije mi se to desavalo da ja smuvam devojku koju moj drug pokusava te noci ja odradim to za par minuta.Bilo je svacega ali mislim da to nije ok.Mislim ako si dobar drug sa nekim zasto bi mu okrenuo ledja i otimao sansu.Definitivno sada sam protiv toga

  6. #6

    Odgovor: E, jarane, jarane,...

    Mislim da je ova pojava više pravilo no izuzetak, što je, čini mi se, nekako i normalno da se ljudi okrenu drugim interesovanjima, vrednostima i stilu života kada uđu u brak i počnu da planiraju porodicu pa tako nekadašnja prijateljstva pučinju da budu sve manje intenzivna, a neka se vremenom i potpuno ohlade. Ovo je, rekao bih neki normalni, tihi i često viđeni recept po kojem mnoga muška prijateljstva počinju da blede...

    Ovo o drobljenju prijatelju protiv njegove izabranice i nemora u konačnom biti loše. Naime, ako smo pametni, shvatićemo da li je prijatelj u pravu ili ne, a onda izabrati ili dobrog i iskreog prijatelja, ili odbaciti njega kao lažnog i sebičnog i opredeliti se za svoju devojku..

    Međutim, u radikalnoj varijanti, dolazi i do svađa, pa i do neželjenih događaja, posebno ako je dvojici prijatelja predmet interesovanja ista ženska osoba. Kada oči usjaje moguće je svašta i više nego retke su tihe džentlmenske žrtve nekog od zainteresiranih za istu damu u korist prijatelja...

    Najgora je varijanta kada devojka jednog od prijatelja, ode sa drugim. Mrak...


    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •