Naprednjaci - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 50 od ukupno 50

Tema: Naprednjaci

  1. #46

    Odgovor: Naprednjaci

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Док владу браниш из све снаге, махинације опозиције не пропушташ да критикујеш... ако питање Томиног стана не реши све проблеме Србије, не знам шта ће А Коштуница?
    Toma je samo ilustracija.
    Kap u moru ( i pozicionog i opozicionog )
    Slamka medj" vihorove.
    Nema razlike, to je valjda jasno.
    Jedna ekipa. Jedna klasa.
    Uostalom ove antirezimske novine :Blic" bas dosta pisu o tome.
    O svim propustima i greskama i tako to... Pozicije.
    Ako i ima neke razlike jer se jako dobro razumeju, solidarisu i nadopunjuju. i dogovaraju
    i jos svasta nesto mnogo toga.
    i Pozicija i Opozicija.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  2. #47

    Odgovor: Naprednjaci

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Док владу браниш из све снаге, махинације опозиције не пропушташ да критикујеш... ако питање Томиног стана не реши све проблеме Србије, не знам шта ће А Коштуница?
    Koštunica garanT ima skriveni stan - samo za maĆke.


  3. #48

    Odgovor: Naprednjaci

    Kad bi vi obican narod znali bar deo sta doticne persone iz politickog miljea poseduju,neznam kako bi to podneli.

  4. #49

    Odgovor: Naprednjaci

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku


    Shta vi mislite?

    Mislim da su nazadnjaci.

  5. #50

    Odgovor: Naprednjaci

    U poslednje vreme sam stekao utisak da je SNS skraćenica od Smešna napredna stranka. Smešna zato što je izgubila kompas pa ni sama ne zna šta hoće, kako, kada i sa kim. Hteli bi da se prikažu u nekom novom svetlu, da dokažu da su izlečeni od radikalizma od koga su dugo bolovali. I šta urade, organizuju dva mitinga, hvale se time kako za vreme tih mitinga nije polomljena nijedna žardinjera, pozivaju ljude da budu mirni i da ne radikalizuju proteste, i na kraju kao šlag na torti počinje štrajk glađu, ne zbog sebe nego zbog nas, zato što smo mi jadni i nezaštićeni. I dok Toma leži u bolničkoj postelji izigravajući Gandija našeg vremena, njegov zamenik na svakom koraku pokazuje da su oni možda napustili SRS, ali da SRS nije napustila njih. Na konferenciji za štampu lete uvrede, kletve, a mogu da kažem da sam samo gledao kada će da poleti i cipela ako mu neko kaže da Tomin potez ne zaslužuje orden, momentalnu kanonizaciju za života, i vanredne izbore. I na kraju, prva dva možda i dobije, ali ovo treće teško.

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •