Citat pera lozac kaže: Pogledaj poruku
Prvi ljudi SNSa, Tomislav Nikolić i Aleksandar Vučić boravili u Briselu, gde su razgovarali sa Olijem Renom evropskim komesarom za proširenje i Pjerolom Mirelijem direktorom Direkcije za zapadni Balkan.
Po povratku Nikolić je izjavio da će SNS formirati odbor za evropske integracije, gde će postaviti mlade ljude iz stranke,i poslati ih na obuke u institucije EU.

Da li vas iznenađuje ovakva promena raspoloženja prema EU, ako znamo kakav su imali odnos prema evrointegracijama?
Da li je to potez pobednika nad doskorašnjim partijskim kolegama, ako se setimo "amaneta" Vojislava Šešelja kad je štrajkovao glađu u pritvoru u Ševeningenu?
Da li će članstvo stranke pratiti svoje vođstvo ili se Toma preračunao?
Da li je to manevar EU da se nastavi put Srbije prema integracijama, koji jenjava?
Da li je to opomena Tadiću?
Da li će antievropski blok ostati samo na Koštunici i ostatku SRSa?

Mnogo pitanja.

Nadam se interesantnoj raspravi
prvo pozdrav za sve forumase,ja sam ovde nov,prvo ovo nije novo kod nikolica,on ovo sto sad radi ponavlja vec sest godina,drugo ,razlika velika ne postoji izmedju njega i kostunice,nego izmedju kostunice i seselja.trece,najvise proevropskih zakona su donele kostunicine vlade.cetvrto,ds je preuzeo monopol da su jedini bliski eu,a ustvari su samo drugo -STAMBOLICEVO-krilo komunisticke partije koje se razjedinilo 88. i ponovo sjedinilo prosle godine.ali ovako udruzeni ds i sps su mnogo gori od milosevica,mislim da su na staljinovom nivou.