Kakav donji veš nosite?
Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 82
  1. #1

    Kakav donji veš nosite?

    Svakako da postoje odredjene prilike u kojima nije prikladno nositi sexy veš, kao i prilike u kojima ne ide sportski...
    Ipak, svaka od nas ima svoj favorit

    Koja je vaša omiljena varijanta?

  2. #2

    Odgovor: Kakav donji veš nosite?

    sve

    sad ce mene srcka da strefi
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  3. #3

    Odgovor: Kakav donji veš nosite?

    Ja u najveće nosim pamučni, najviše mi prija, pa to budu i bokserice i tange i V-string i onaj klasičan bikini model (koji najviše volim), svakakvih imam. A boje tek mislim da nema koja nema. Poglavica se pali na print, pa ih bude i u superman varijanti , onih što piše "kiss my ass" i tako nekim raznoraznim bRezobraznim i nebRezobraznim natpisima , onda imam one što se šniraju sa strane (e te što su zajebane da ih utrefiš kad se razvežu), imam i satena i svile i čipke, i nevine i vamp varijante (one za štetu sa sve korsetima i halterima )... imam i one koje je nemoguće prosto nositi osim u specijalnim prilikama, kad se ne oblači ništa preko, jer su pune nekog perja, pufni i sl.

    Što se bruseva tiče, ne kompletiram ih uvek sa gaćicama, osim ako ih već ne kupim u kompletu, jer bih verovatno bankrotirala dok sve to uklopim

    Volim i bodije i njih imam dosta. 'Ladno mogu popunim tezgu na pijaci bre

    Ono što je najbitnije je da mi je veš uvek ceo, ne volim nikakve rupe, lastiše koji vire, fleke i ostalo, pa to o'ma bacam u đubre, naučila me baba da uvek moram da imam lep veš (ako mi se slučajno desi da me neko spotakne (bake ti uvek misle najbolje ) ili ako mi se slučajno nešto desi pa završim kod doktora znate već te tripove), pa su se tako jednom u urgentnom kad sam se slometala na Adi sa rolerima i sjebala lakat (a snimali mi i kuk), svi smejali mom snupiju od onih tehničara koji su se zadesili tamo
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Kakav donji veš nosite?

    pamuk, pamuk, pamuk, nadje se po koja cipka ili saten (boje: apsolutno sve dolaze u obzir)

  5. #5

    11 Odgovor: Kakav donji veš nosite?

    pamucni, u svim varijantama, bojama i kombinacijama, a ponekad i bokserice.
    nattydread is coming to dinner

  6. #6

    Odgovor: Kakav donji veš nosite?

    Ja prosto obozavam lep donji ves!Ja ne bih mogla da se setam okolo znajuci da pritom na sebi imam gacice koje su pocepane,pohabane,i slicno.Imam ih skoro svih boja,i pazim da gacice i brus uvek budu kompletirane,pa zato uvek kupujem u kompletu,koliko god da kostaju.A da,i uvek oblacim donji ves koji je iste boje kao i odeca koju imam na sebi... Znam,znam,otkacena sam ali smatram da jedna devojka ne sme da dozvoli sebi da nosi donji ves koji je pocepan,ili iz koga vire koncici,zar ne devojke?

  7. #7

    Odgovor: Kakav donji veš nosite?

    Donji ves,trenutno,dozivljavam samo kao puku neophodnost i trudim se da on bude kvalitetan,cist,udoban.Znaci pamucni,zenske boskerice (sorcic),brus bez ikakvih cuda/pomagala i sl. (nemam potrebe a i izgleda mi neukusno )...potkosuljice.
    Pre par godina sam se najstrasnije primila na cipkaste zenske bokserice i bruseve u paru...kupovala sam ne zna se broja...teget,zagasito plava,crna,bebi roze,lila,jarko zuta..medjutim sada,od tih malo posebnijih,definitivno najvise volim one slatke kompletice iz Woman's Secreta zenskih bokserica i kjut potkosuljice (providne ili neke druge)
    Tange organski ne podnosim,jer mislim da njihovo nosenje nije nesto sto se moze nazvati udobnim/zdravim/higijenskim.Uvek se mogu naci neke lepe (normalne) gacice,za ispod tesnih pantalonica.

  8. #8

    Odgovor: Kakav donji veš nosite?

    Bokserice su my favourite Tange su malo neudobne, ali podnosljive kad se mora (), mada nisam nesto luda za njima, nit' su one nesto posebno zdrave za nositi. Tuga je sto skoro svaki komplet koji mi se svidi podrazumeva proklete tange. Skoro sam kupila neki kompletić bež boje na cvetice jer nisam mogla da mu odolim, iako je grudnjak kombinovan sa tangama A grudnjaci... pamuk, cipka ili saten, sa korpicama (ne istegle se toliko kao oni koji su samo sa zicom ) , ali bez onih sundjercica koji se mogu dodatno ubaciti Najvise imam crnog i belog vesa, a ono sto je drugih boja obavezno uklapam
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #9

    Odgovor: Kakav donji veš nosite?

    najvise volEm pamuchni vesh.. u svim krojevima.. bokserice, tange, klasichne.. ne bitno.. imam ih u svim bojama.. od belog do crnog i naraFski sharenog.. mislim da najvise imam onih sa nekim likovima iz crtaca u razno raznim bojama.. ne volim kad je jednolichno.. i kad kupujem uvek nekako gledam da su vesele boje.. jedino nisam bas ljubitelj chipke.. iako ima i toga.. no mnogoo volEm bokserice, njih imam u svim varijantama i bojama

  10. #10

  11. #11

    Odgovor: Kakav donji veš nosite?

    Volim lijep ves. Obicno nosim pamucni i satenski , razlicitih krojeva.Volim da imam uskladjenu boju bluze i grudnjaka ili korzeta.
    Moja baka je uvijek govorila da jedna dama mora imati uvijek lijep ves, svilenu carapu i lijep parfem. Isto je govorila da se dame oblace 'odozdo' /tako je to ona zvala/ tj...obracaju paznju na lijep ves pa tek onda na bluze i suknje.

  12. #12

    Odgovor: Kakav donji veš nosite?

    Pamucni ves najvise volim. Cipkasti crni volim za specijalne prilike. Najvise vesa mi je crn i beo a imam i ostalih boja. Roz nemam i ne hvala. Sto se tice modela, grudnjak sa zicom uvek a za donji deo volim zenski sorc. Takav sam i kupaci kupila. Tange su mi neudobne i mogu da ih nosim 10 sati posle cega ih obavezno skidam i zamenjujem obicnim pamucnim gacama.

  13. #13

    Odgovor: A kakav vi donji veš nosite?

    Trenutno imam neki sa zecom ovaki:

  14. #14

    Odgovor: A kakav vi donji veš nosite?

    ja volem (i najčešće nosim) crni veš (manje se prlja ),
    čipka (al ona talijanska pamučna čipka)

    a sportski veš...pa ako baš, baš moram

    fotke slede...
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  15. #15

    Odgovor: Kakav donji veš nosite?

    Ceo, čist, pamučni, beli ili u pastelnim bojama, sa ili bez nekog diskretnog dezena.
    Neke moje drugarice bi rekle kupujem veš kakav bi mi i mama kupila.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Čiju sliku nosite u novčaniku?
    Autor veverica u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 96
    Poslednja poruka: 15.01.2024, 09:44
  2. Da li nosite potkošulje?
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 08.01.2012, 19:18
  3. A kakav vi donji veš nosite?
    Autor Lady S u forumu Muška kafana
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 31.01.2011, 09:16
  4. Nosite li starke?
    Autor yige_gui u forumu Moda
    Odgovora: 115
    Poslednja poruka: 19.12.2009, 20:45
  5. Kako se nosite sa zivotom?
    Autor Crazy Angel u forumu Psihologija
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 23.01.2009, 04:34

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •