Muškarci i datumi
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 35
  1. #1

    Muškarci i datumi

    Nisam znala gde da stavim ovu temu, da li na muški ili ženski kutak, pa sam stavila kod muških, a žene će da vire i sigurna sam, da dominiraju na temi Uđem jutros u kupatilo i opet daska gore, naravno pa se setim onoga što nikad ne znaju gde im je šta, pa onda pomislim šta im je još zajedničko uglavnom... i setim se - datumi! Uopšte se oni ne opterećuju i podrazumeva se često da ćete vi trebati da vodite računa o tome kad mu je mami rođendan, da li je nazvao tatu da mu čestita (iako to ni tati ni njemu nije mnogo bitno, ali vama je bitno ), kad su slave njegovim prijateljima, a neretki su slučajevi kad će se iznenaditi napravljenom tortom i svećicama i za svoj rođendan, jer i to zaborave. Nekima malo treba i da se sete kad su im deca rođena Imaju često priču kako im datumi nisu bitni, i kako se istim ne opterećuju, važno je nekoga poštovati i voleti cele godine i poklanjati pažnju i bla bla bla bla... onda datum prođe... a što me nisi podsetila?

    Šta je to sa muškarcima i datumima? Ili, još bolje - šta je to sa ženama i datumima? (Primer: Danas nam je dva meseca, 15 dana i 3 sata od kako smo se poljubili, a ti se nisi setioooooooo ) Kako vi stojite sa tim? I koliko su vam uopšte datumi bitni u životu? Muški, jel znate kad vam se rodila mama koja vas je rodila?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Muškarci i datumi

    Nisam muško , ali da krenemo ...

    Datumi mi uopšte nisu bitni ( sem par naj... '' par '' je i u ovom slučaju relativan pojam) , ali ih pamtim da je to čudo jedno - nekada se zapitam kako mi glava uopšte funkcioniše od silnih brojeva, ako funkcioniše ...

    Moj muški zna kada mu se mama rodila - zahvaljujući mojoj malenkosti ...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  3. #3

    Odgovor: Muškarci i datumi

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Imaju često priču kako im datumi nisu bitni, i kako se istim ne opterećuju, važno je nekoga poštovati i voleti cele godine i poklanjati pažnju i bla bla bla bla... onda datum prođe... a što me nisi podsetila?
    E, ovo je živa istina...................

    P.S Što se datuma i imena ljudi tiče, imam pamćenje kao ona ribica Dori iz crtanog filma "Finding Nemo" ...........
    Poruku je izmenio Leonard Peltier, 05.11.2007 u 11:24

  4. #4

    Odgovor: Muškarci i datumi

    ...ja pamtim sve važne datume...

  5. #5

    Odgovor: Muškarci i datumi

    сада има у мобилним телефонима она дивна и корисна опција- белешке на календару, па мене мој мобилни, ето, обавештава о свим значајнијим датумима.
    и наравно да знам кад се родила моја мама- 15-тог јануара.
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  6. #6

    Odgovor: Muškarci i datumi

    ja prva ne pamtim datume, tako da....
    ziveo podsetnik u mobilnom!
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  7. #7

    Odgovor: Muškarci i datumi

    Moj ništa ne pamti,
    neće se zamara čo'ek brojkama koje su inače meni profesionalna deformacija ,
    nisu samo datumi u pitanju-čudno zar ne
    ali pošto zna kao se frižider otvara-i to je čudno zar ne ,
    tamo mu je sve lepo okačeno kao podsetnik
    Ćuti i prenesi dalje....

  8. #8

    Odgovor: Muškarci i datumi

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...ja pamtim sve važne datume...
    E taman htedoh da te pohvalim...al preduhitrio si me...

  9. #9

    Odgovor: Muškarci i datumi

    Ja uopce ne pamtim brojeve i vazda sma imala djon na testovima gde su datumi bitni....
    Ne pamtim ni datume rodjendana bliskih ljudi a jednom sam cak zaboravila i svoj rodjendan
    Datuma se setim i kupim poklon na vreme ako prave festu inace

    Mozda sma trebala biti musko je imam istu definiciju vezanu za datume i one ''posebne''dane...
    Jedino za sta su mi datumi bitni su horoskopi a ostalo na jedno udje na drugo izadje
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  10. #10

    Odgovor: Muškarci i datumi

    Od pete-šeste godine pamtim datume rođendana svih meni bitnih osoba.
    I pad je let.

  11. #11

    Odgovor: Muškarci i datumi

    Ovaj moj je zaboravljao i svoj rodjendan, a kamoli neke druge datume.
    Dok ja nisam pocela da zaboravljam, pa sad on podseca mene. Ali pre toga dobije dojavu od moje ili njegove mame.
    Salim se. Ni meni pamcenje datuma nije jaca strana, tako da se ne opterecujem time. Ako je on zaboravio, tek posle nekoliko dana mu (kao besno) kazem da sam zaboravila da ga podsetim da je zaboravio nesto sto ni je trebalo da zaboravi.
    Ali zanimljivo je to sa muskarcima i zaboravljanjem. Trebalo bi im za rodjendan kupovati ginkgo bilobu da piju. Seticu se toga kad je sledeci put budem kupovala sebi. Idem odmah da zapisem da ne zaboravim.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #12

    Odgovor: Muškarci i datumi

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Ovaj moj je zaboravljao i svoj rodjendan, a kamoli neke druge datume.
    Hehe, i ja skoro da zaboravljam i svoj rodjendan Salim se, ali pamcenje datuma mi zaista predstavlja ozbiljan problem...

  13. #13

    Odgovor: Muškarci i datumi

    ja sam pravi digitron za te stvari
    sve bitne datume imam u glavi, znam tacno kad je kome rodjendan i sve ja to odmah u ponoc resim, posaljem cestitku i cao .. ali da ne kenjam bas toliko, desi se da zaboravim naravno..
    doduse, pocela sam da upisujem datume u mobilaju.. cisto da svoj krhki mozak ne zamaram sa previse informacija..
    moj zabac nema problema sa tim.. ima mene ne desava mu se da zaboravi svoj ili moj rodjendan, godisnjice su kriticnije, ali zato opet ima mene
    koliko toliko smo kompatibilni..
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #14

    13 Odgovor: Muškarci i datumi

    Sve bitne datume pamtim,narocito rodjendane.I ako je npr. mesec Februar pun rodjendana,ne zaboravim ni 1 .A na svoj rodjendan ne obracam paznju.

  15. #15

    Odgovor: Muškarci i datumi

    Ja sam jako dobar sa datumima,brojkama uopste,cak ponekad iznenadim i sebe i druge kad se izvrljim sa necim,narocito ako je u vezi posla,pa moj radcunovodja to proveri kroz kofijuktor i ispostavi se istinitom konstatacijom.
    Meni su datumi vazni jer je to jedna mala paznja prema ljudima koji su mi dragi i koji me okruzuju.Lepo je reci nekom da mu uskoro ide rodjendan jer se taj neko oseca blizim u tom trenutku,ponekad to ide i u takvu krajnost da znam i rodjendane dece svojih saradnika.
    Nego,skoro sam usao u raspravu sa jednim autorom koji je u svom tekstu tvrdio da je moj Partizan postao prvak Evrope 17.aprila dok sam ja ubedjen da je bio 16.Ako sam u krivu da nam se oduzme titula
    Not all treasure is silver and gold, mate.

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Muškarci i žene..
    Autor kohili u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 10.09.2016, 21:27
  2. Moćni muškarci
    Autor Najgora u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 16:39
  3. Muškarci i nakit
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 27.08.2011, 17:54
  4. I muškarci plaču, zar ne?
    Autor makilli u forumu Muška kafana
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 19.08.2011, 23:43

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •