Naravno,ali zašto u negativnom kontextu samo ??? Postoji li pozitivni kontext biti nečiji sin ???

Mislite da ne postoje negativno razmaženi oni koji imaju braće i sestara za košarkaški tim bar...majke uvek vole najčešće najstarije sinove ili najmlađe...

Šta znači nesigurnost...nesiguran u kom smislu ?

Jedinac sam,ali imam problem sa sigurnošću ili samopouzdanjem koja smeta svima,počev od prostitutke iz Hayatt-a,javne ličnosti,pa do iskusne uslovno rečeno...svi ovde misle da su iskusni,koliko znaju toliko i mogu da pričaju,dok ne saznaju za bolje... Smeta im ili im smeta u smislu da joj ne odolevaju ne znam,ali svi ste se okomili na nečiju decu,mada su svi nečija deca...više znam žena koje vole tatu toliko da to ispada često neukusno,a opet znam mamine sinove koji sve rade protiv mamine volje,a zarad sebe i partnera...

Ko je nesiguran nikada siguran neće biti...svinja nikada govna neće prestati d ajede,pa makar je u stanu gajili kao čivavu...

Čiji su sinovi oni koji nisu mamini ? Tatini,tetkini,babini,komšinicini ili ženini...slutim da ovim poslednjim najviše smetaju mamini sinovi,a da nikada nisu razmislili koga vole i ko ih u životu snalazi,a i skim su...