Ah, cipele
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 50

Tema: Ah, cipele

  1. #1

    Ah, cipele

    Mislim da nema zene koja jednom u svom zivotu nije poslednji dinar dala na cipelice.Ima ih zaista raznih modela,boja,...za razne prilike,godisnja doba.Zanima me kakve preferirate,kada,...sve sto se tice ovih neizostavnih zenskih ljubimica,ovde je vise nego dobrodoslo.

    Naravno,i muski smeju da ostave svoje misljenje,nije zabranjeno



  2. #2

    11 Odgovor: Ah,cipele

    ovo za posljedni dinar je istinito, samo ja preferiram martine, bakandze i tako tu sortu a jedne jedine zenske cipele nosim samo kad mi zaprijete smrcu. ne volim nabadati, pa to ti je.
    nattydread is coming to dinner

  3. #3

    Odgovor: Ah,cipele

    Ne secam se kad sam poslednji put nosila stiklice neke. Mogu da ih nosim al ne uvek i ne stalno. Mada pretpostavljam da je sve to stvar navike.

    Volim da nosim udobne i meni lepe cipelice. Ali udobnost je najbitnija, i naravno da mi se desavalo da dam poslednji dinar za obucu.

  4. #4

    Odgovor: Ah,cipele

    Obozavam cipele!!Ne bih mogla da zamislim ni jedan dan bez mojih omiljenih sandalica sa stiklicom!Neke cipele koje imam su stare i po nekoliko godina,i cuvam ih samo zato sto mi je tesko da se odvojim od njih Mada mislim da je malo preterano da poslednje pare dam za cipele... Stiklice nosim,pa,skoro uvek,osim kada vezbam naravno,onda uskocim u patike

  5. #5

    Odgovor: Ah,cipele

    znaci shoping i ja smo dva razlicita pojma.. izbegavam ga maksimalno.. a kad moram onda mi se spuste roletnice..

    elem, juce drugarica trebala da kupi neke cipele i mi otisle u jedan ogromni ducan sa cipelama, samo da ona vidi ako ima nesto za nju.. i obje smo bile u nekom ludom raspolozenju.. nase ulazak "na samo 5 minuta" se produzio na sat vremena.. naime ja sam ugledala neke shtikle, sa petom od valjda 15 centimetara.. i jednostavno sam morala da ih probam mozete zamislite mene sa metar 8o na shtiklama od 15 cm..

    na kraju smo i drugarica i ja probale po jedno 7-8 pari i onuda paradirale i umirale od smeha dok su nad drugi bljedo gledali

  6. #6

    Odgovor: Ah,cipele

    Obozavam stikle. Nosila sam ih od sedmog osnovne do pre godinu dana. Onda me je uhvati neki trip, patike pa patike, ili ravne papuce. Sad u stiklma ne mogu da izdrzim ni 15 min sto mi je jako zao (mislim na velike stikle) al sta ces... Sad nosim platforme ili potpetice od 3-4 cm, njih mogu...

  7. #7

    Ah,cipele

    pre neki dan sam pri praznjenju sobe,zakljucila da imam najvise cipela i jakni!
    pa onda tek idu majce i ostalo...
    uvek sam u problemu da mi cipele ne idu uz neku garderobu i tako kupim nove..
    i to ne jedne,vec odmah 3-4 para odjednom...
    volim sve vrste...ranije sam mnogo vise nosila stiklice,sada zbog posla ne mogu toliko dugo da izdrzim na njima...
    ali kada su sastanci i sajmovi..one su obavezan deo stajlinga...
    inace sam rado u raznim baletankama i mokasinama sa malom spicastom petom..
    pa i u onima sa platformom..pa i sasvim ravnima...
    patike nosim uglavnom u slobosno vreme i vikendom na poslu...
    ali naj naj..volim japanke..one su mi najudobnije..imam i sportske,a i veoma elegantne...
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  8. #8

    Odgovor: Ah,cipele

    da li vam se svidjaju ove kaubojke?meni su odvratne mozda bi jedne od 200 nosila,ali da mi ih neko pokloni inace sama ih nikada ne bih kupila

  9. #9

    Odgovor: Ah,cipele

    E pa ja iako sam musko bolujem od cipela
    redovno mi u ormancicu bar tri para cipela i isto toliko patika , sta cu kad volem
    obuca mi je veoma vazna , pridajem joj dosta vaznosti ......
    mada ..... .... ipak sam musko pa ne dam bas zadnji dinar za cipelice , taj zadnji dinar mi ipak uvek izvuce moj vremesni ljubimac na cetiri tocka
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  10. #10

    Odgovor: Ah,cipele

    Sada sam se malko zamislila...ja ustvari i nemam puno cipela,a trebaju mi!Uvek dam pare na garderobu a ustvari bolje da kupim cipelice,zar ne?Eto jedne od novogodisnjih odluka!Kupovati vise cipela!
    I may not be perfect but I'm always me

  11. #11

    Odgovor: Ah,cipele

    Citat blueella kaže: Pogledaj poruku
    pre neki dan sam pri praznjenju sobe,zakljucila da imam najvise cipela ...
    K'o stonoga, ti bogca!!!
    Crvenu maramu nosiću ja i plavu kapicu, tralalala
    Crvena zvjezdica na kapi sja, o vratu marama, tralalala

  12. #12

    Odgovor: Ah,cipele


    vala bash...o tome nisam razmishljala...

    nisam davno pazarila cipele...
    na jesen sam se snabdela sa sve vrstama cipela,cizama,duboko,poluduboko,sa i brez krzna...

    lazem..kupila sam za bozic jedne

    shta cu kad volemmm
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  13. #13

    Odgovor: Ah,cipele

    Cipele?!
    Najvaznije je da su udobne i da se meni svidjaju
    Nebrojeno puta sam se uverila u to da neke koje mi se na prvi pogled svide bas i ne budu tako lepe kad ih obujem i obrnuto
    Platforma ne dolazi u obzir. Ne setam stikle skoro nikad,jer bih u protivnom morala da rusim pokoju arhitektonsku barijeru u odnosu na moju visinu ,volim onu teoriju "tasna ide uz cipele" i cipele volim vise od patika,ali u neobaveznoj varijanti "patike su iz raja izasle"
    Lako cu,ako je do mene.........

  14. #14

    Odgovor: Ah,cipele

    Volim da imam dosta cipela, raznih modela i boja, što se naravno u mom cipelarniku i nalazi!
    Nosim i kupujem prvenstveno ono što mi je udobno i što mi se svidja, od ravnih do štiklica, mada sto se tiče štiklice to su sada uglavnom neke pre bih rekla potpetice 4-5 cm.
    A desilo mi se par puta, da dam i poslednji dinar na cipele!

  15. #15

    Odgovor: Ah,cipele

    E što se tiče cipela,tu sam ne izlečiva,bolje da begam sa ove teme jer ako počnem jaoj vama...
    Ćuti i prenesi dalje....

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •