Danas me je rastužilo... - Strana 6
Strana 6 od 8 PrvaPrva ... 45678 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 119
  1. #76

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Ispade mi Wolfsburg.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  2. #77

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Nisam ocekivala da cu danas kad je lep dan za slavu i lepe vesti, da cujem dve i to bas, bas ruzne....tuzne vesti


  3. #78

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Iz dnevnika jedne plavuše:

    URAAA!

    Napokon mogu da vozim svoj auto, a da mi instruktor stalno ne ponavlja: "Pazi ! Pogrešan smer. Pazi pešak!"... ili nešto slično. Uopšte ne razumem kako sam ga podnosila dve godine, kakvo zanovetalo!

    8. april
    Autoškola je priredila zabavu, jer sam položila vozački.
    Instruktori su bili stvarno ganuti. Jedan je čak rekao da ce dati prilog crkvi, za mene. Čini mi se da je jedan od njih imao suze u očima, a jedan je rekao da će se radi mene od sreće napiti.
    Jako ljubazni ljudi, ali nekako mi se čini da moja vozačka nije toliko bitna za tolika preterivanja.

    12. april
    Kupila sam svoj crveni automobil! Na žalost sam ga morala ostaviti u servisu da mi zamene zadnji blatobran, jer sam ubacila u "rikverc" umesto u prvu. Nemam prakse... tek nedelju dana vozim..

    14. april
    I konačno, moj auto je tu ! Bila sam tako zadovoljna da sam se odlučila još malo provozati. Verovatno su i drugi imali istu ideju, jer je iza mene odjednom bilo puno automobila. Trubili su kao ludi... verovatno je to bila svadbena kolona, pa sam im se i ja pridružila i smanjila brzinu sa 15 na 10 km na sat.
    Verovatno im se to svidelo, jer su počeli još jače da trube..

    22. april
    Moje komšije su baš super. Napisali su veliki natpis "PAZI, KOMŠINICA VOZI !!" i dali su mi najveće parkirno mesto, a deci su zabranili da se igraju dok ja ne parkiram.
    Pretpostavljam, samo zato kako mi ne bi smetali. Kako su to dobri ljudi .!!

    30. april
    Drugi vozači oko mene stalno trube, mašu mi i pokazuju nekakve znakove. Mislim da je to vrlo ljubazno, ali je opasno. Neki tip mi je nešto govorio, ali ga nisam razumela, jer nisam našla dugme za otvaranje prozora i umalo sam pogodila pešaka.
    Dobro je da sam vozila svojom standardnom brzinom... 15 na sat.

    10. maj
    Malo su čudni ti vozači. Ne samo da stalno mašu, nego stalno i viču. Nikako da saznam šta hoće, jer još uvek nisam našla dugme za otvaranje prozora... Možda mi žele dati nekakve korisne informacije ?
    Mislim da je tako, jer sam čula jednog kada je rekao: "Idi kući, idi!". Neverovatno! Kako je znao da upravo vozim kući!? Kad nađem dugme za otvaranje prozora, biće mi malo jasnije što mi to pokušavaju reći...

    19. maj
    Noću je grad vrlo slabo osvetljen. Danas sam prvi put izašla napolje noću, pa sam morala stalno imati upaljena dugačka svetla da bih uopštee nešto videla. Izgleda da su se i ostali vozači, koji su vozili u susret, slagali sa mnom, jer su i oni odmah palili duga svetla. Jedino što ne razumem, zasto su i trubili!? Možda da uplaše i oteraju pse ili mačke s puta ? Kakvi čudaci !!!

    26. maj
    Danas sam imala saobraćajnu nesreću. Ušla sam na kružni tok, a kako je bilo puno automobila (nisam sklona preterivanju, ali bilo ih je najmanje četiri), nikako nisam mogla izaći. Kružila sam i kružila, tražila mogucnost za izlazak. Od kruženja mi se tako zavrtelo u glavi da sam udarila u spomenik na sredini kružnog toka..
    Stvarno bi morali ograničiti voznju u kružnom toku, na samo jedan automobil !

    3. jun
    Nesreća me drži i drži. Danas sam išla po auto u garažu, a kad sam izlazila na put, promašila sam pedalu pa pritisnula gas umesto kočnice. Pogodila sam prolazeći auto te mu razbila celu desnu stranu. To je bila čista slučajnost da sam udarila upravo mog instruktora vožnje.
    Dobar čovek... van svake sumnje.. Ja sam stalno ponavljala da sam ja kriva, ali on je neprestano ponavljao držeći se za glavu: "Oprosti mi Bože, molim te !.... Oprosti mi Bože, molim te !"


    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  4. #79

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Ona ima velike, tople, srneće oči.
    Ona ima neiskvaren osmeh.
    Ona ima veliko srce.

    Ona ima dete koje još nije napunilo godinu dana.
    Njoj su našli pre mesec i po sekundarni karcinom.
    Njoj još uvek nisu našli primarni.

    Danas su mi rekli da je u kolicima.
    Danas su mi rekli da je na morfijumu.
    Danas su mi rekli da gubi snagu.
    Danas su mi rekli da gubi volju.
    Danas su mi rekli da odbija da bude zamorče.

    Danas su mi rekli da je svakim danom sve više gubimo.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  5. #80

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Živim sa tim svaki dan ali me rastužuje činjenica da ljudi svakodnevno odlaze iz zemlje da bi negde, bilo na istoku ili zapadu ili..., našli svoju sreću, pronašli sebe, radili negde ko će ceniti njihovo znanje.
    Prvi utisak uvek vara

  6. #81

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Danas je umrla jedna mala balerina..
    Imala je samo pet godina i najlepse plave oci..i neverovatnu zelju da ozdravi i ponovo plese..

    Bem ti zivot..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  7. #82

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Prijateljica je iznenada ostala bez vida na jednom oku. Pregled ne pokazuje nikakve znakove upale ili nečega drugog. Čekamo svi nalaz CT-a.
    Nije fer....
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #83

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Mozda zvuci glupo kao vatrenom Grobaru koji slavi,da se danas kad sam cuo od nekih ljudi kopetentnih u vezi Zvezdinog stecaja,cuo sam neke stvari koje su gotovo sigurne,a to je da je Zvezda KK pred gasenjem!

    Tuzno je to ugasiti jedan kolektiv koji je trofejni.Ne spada u velike Evropske klubove,ali je ipak klub deo nase zemlje.

  9. #84

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Danas sam upoznala jednog dechka...i njegova zhivotna pricha me toliko rastuzhila da sam u pola razgovora bez razloga nestala ...doshla kutji,zavukla se u sobu i pochela da plachem...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  10. #85

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Javio se gledalac i kaze da nije iz Rume.
    Iz Beograda.
    E, stvarno.....
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  11. #86

    12 Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Mozda zvuci glupo kao vatrenom Grobaru koji slavi,da se danas kad sam cuo od nekih ljudi kopetentnih u vezi Zvezdinog stecaja,cuo sam neke stvari koje su gotovo sigurne,a to je da je Zvezda KK pred gasenjem!

    Tuzno je to ugasiti jedan kolektiv koji je trofejni.Ne spada u velike Evropske klubove,ali je ipak klub deo nase zemlje.
    I mene je danas naprosto dotukla takva informacija. Od sutra su u stečaju. Verovatno se ove sezone neće ni takmičiti u ligi. Ehhh, a kako smo im uzimali meru ...kako smo ih punili , jednostavno rečeno kao kesu !
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  12. #87

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Juče mi je prijatelj...dvadeset i kusur godina, doživio teški moždani udar...na onoj odvratnoj vrućini. U komi je.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  13. #88

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    poruka..da ga je viđela..
    koji mi je kurac, pa me poslije 4 godine još fiska po stomaku, kad se on pomene...
    Kad ću konačno da istresem svoju Pandorinu kutiju, da me više ne jadi...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  14. #89

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    ...to sto je jadna AndjE za premijeru svog filma u BG prodala citavih 12 karata...

    ((()))
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #90

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Oči mlade žene. Gledala me je dok sam je milovao po kosi, a onda lagano, bez jauka i bola, sklopila ih je zauvek.
    Navlačim dronje uz oronule tugujem domove eonima
    daleko od savršenog siromaštva

Strana 6 od 8 PrvaPrva ... 45678 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta ste danas pazarili...?
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 508
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 15:25
  2. Šta vas je danas obradovalo?
    Autor Zvonchica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2009
    Poslednja poruka: 03.01.2016, 14:01
  3. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  4. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •