Danas me je rastužilo... - Strana 7
Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 119
  1. #91

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    ..vest da je muž odfikario ženi sekirom glavu

    zašto ?

    ne mogu da objasnim

  2. #92

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Dan je ceo nekako depresivan, jebem mu mater
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  3. #93

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    danas mi bio jedan od onih senti-menti dana...to me uvek rastuži..
    al samo na par sati...sad sam opet
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  4. #94

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Danas me rastuzila tema GlorijeDruge ,"Pozdravi nekog",i rastuzila i rasplakala...totalno me pomerila sa mesta i izbila poslednji dah iz pluca.
    Deca nisu za svakoga....svaka njihova rec mi se urezala u srce.
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  5. #95

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Danas je Cile otišao za KG, maše mi sa stanice i šalje mi poljupce, ne mogu da ga gledam, ali kako se udaljavm on i dalje maše, okrećem se da ga vidim, bez obzira što mi se kida deo utrobe.
    Tužna scena, rastanak, na neko vreme, dok ne dođe ponovo.
    Sećam se, posle nekih devet meseci opd kada se rodio, počeo sam da bežim iz kuće, svoje nezadovoljstvo paklom sam reflektovao na njega, sve je bilo u kurcu.
    Nisam imao živaca ni da se igram s njim.


    Sada kada dođe, pričam s njim, posvećujem mu se, koliko sam sposoban da se ikome posvetim, oduševi se kada me vidi da ulazim na vrata, sad je već veliki dečak, sad zna sve i ne priča više da ćemo on, ja i njegova mama nešto da radimo, negde se navikao i valjda pomirio s tim.
    Srce malo, a juče mi je dodavao cigarete i rekao puši tata

    Moja guska, tako ga zovem kada počne da filAsufira, da ne bi bio kao ja.
    Razmišljao sam odavno, neću da ga lažem da sam bio najbolji đak, neću da mu pričam da ne sme da puši, da pije, neću da mu branim ništa, osim da se drogira
    Ne mora da završi školu, možda bude srećan i tako, samo da ga naučim da zna šta hoće i da ono što ga čini srećnim gura dok ne probije glavom zid, jer je od svega najbitnije biti srećan.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  6. #96

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Dio teksta pod naslovom "Vrijedjaju me njene bore"...

    "Teško mi je gledati kako stari. Vrijeđaju me njene bore. Nisam je se nagledala mlade kao onda kad sam se već u pola tri naginjala do pasa na balkonu i čekala da se vrati s posla. Bila je najljepša od svih žena koje su u tri sata i pet minuta šetale glavnom ulicom najzapadnije bosanske provincije - tih kasnih '80-ih godina.

    Najčešće se plašim činjenice da nisam više u njenom krilu s obje strane zaštićena bedemima njedara. Kao zec sam se uplašila onog dana kad sam u njenom pogledu prepoznala da je došao red na mene. Njoj sam sada jača ja, meni vjeruje, u mene se uzda, a ja je i dalje zovem kod svake, i najmanje brige. Da me nije stid, ljudima bih s njom prijetila.

    Godine čekanja, ispraćanja, strepnje nimalo nisu otupile njenu roditeljsku oštricu. I sad mirno stojim pred njom. Ona ne prihvata izlike, opravdanja, ne povlađuje i ne mazi me. Bez nje, i ja bih se urušila, mislim."
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  7. #97

  8. #98

    Odgovor: Tuzna prica...o..

    jednim delom i nekakve insinuacije....nisam se tome nadala,zaista.
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  9. #99

    Odgovor: Tuzna prica...o..

    Danas me je rastužila pesma -Vrata moje sestre-...beskrajno,duboko i neizdrživo.Pokidala me je na komade,svaka reč,svaki segment tog videa.Plakala sam dugo i na sav glas ,tako jako da mi je drhtalo celo telo.

    O Bože! Kako neki ljudi nikada ne mogu prestati da nam nedostaju. Vreme samo stvara iluziju a duša zna nikada,nikada ...
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  10. #100

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    jedan djacki rastanak
    taj roditeljski sastanak nabijen iskrenim emocijama od strane jedne mlade zene koja je 4 godine vodila bitku da tim u kome svi hoce da budu zvezde pretvori u pravu ekipu
    i onda
    njeni ocajni pokusaji da zadrzi suze i polovina zarozanih roditelja zahvalnih na paznji,razumevanju,strogoci i pravednosti koju je iskazivala sve 4 godine
    na izlasku iz skole smo se dugo grlile,kao prijateljice,i saputale jedna drugoj:Ako Vam ikad ista zatreba.....
    i onda sam stavila tamne naocare za sunce i izasla iz tog skolskog dvorista zauvek....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  11. #101

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    prodjem danas pored Indusovog off licence i namah se setim da kupim nesto .
    ispred ulaza stoji bakica i zaustavi me . trazi da joj kupim 2 limenke nekog jeftinog piva , ispijenih odsutnih ociju .
    za trenutak me zbuni , a onda ukapiram da joj ne daju unutra . prihvatim , a ona mi tutnu u ruku gomilu sitje .
    mislim jeli to ok ? onda odlucim , ok . dam joj to a ona polako ode srecna niz ulicu . ostavilo me sve to
    bez teksta sa materijalom za razmisljanje . rastuzivanje .
    Poruku je izmenio rusty nail, 28.06.2013 u 22:26
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  12. #102

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Jako tuzna vest
    neko ko mi je bio draga osoba
    uz koju sam odrastala
    i koja je bila moj uzor,
    vise je nema...
    Nadam se da je nasla svoj mir
    Postoje samo dva načina da živiš: da živiš kao da ništa nije čudo ili da živiš kao da je sve čudo.

  13. #103

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Pa šta znam. Danas ništa. U subotu, eto, jeste. Situacija je sledeća: odlazim u Bgd da pokupim majku i ženu mog Goge koji je umro toga jutra. I nekako preživim susret s teta Danom, ali sa kesama punim njegovih stvari...e to je teško rođaci, što bi rekao onaj mali krelac iz Rana. Mnogo teško. I tako nosim ja to niz ulicu do auta i plačem. Ubacim u gepek, pa ne budem lenj i bacim pogled šta je sve unutra. Prvo naletim na njegove top-tenke, i setim se koliko se ložio da ih kupi, pa mi brizgalica proradi još jače, pa onda vidim petstso kečeve-kupovao ih je i nove, i preko Limunda, i non-stop sam ga zajebavao kako je klošarčina...tu mi nivo lučenja suza skoro dostigne maximum, al' kad sam naišao na onaj njegov seljački crni Strejt na koji je bazdio ceo život, e to je bilo previše. Prsnem malo toga po rukama, čisto da mi zamiriše na mog kretena koga više nikada neću videti. I onda čučnem pored auta, i iscmizdrim se jedno 5 minuta onako krokodilski, ustanem, zaključam auto i vratim se po žene. Šta ću, neko je morao to da uradi. I tako.

  14. #104

    Odgovor: Danas me je rastužilo...

    Rastužilo me to što nisam jaka. Razočaralo. To ću promijeniti.
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  15. #105

Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Šta ste danas pazarili...?
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 508
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 15:25
  2. Šta vas je danas obradovalo?
    Autor Zvonchica u forumu Pričaonica
    Odgovora: 2009
    Poslednja poruka: 03.01.2016, 14:01
  3. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  4. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •