Digitalna fotografija - Strana 4
Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 77
  1. #46

    Odgovor: Digitalna fotografija

    retke su hdr fotke koje su mi se dopale. onaj umereni i svrsishodni hdr koji vladapera praktikuje mi je najdrazzi sve ostalo mi lichi na nashminknog travestita.

    zzena sa malo shminke je lepa i doterana, gejsha je umetnost a mushkarac s mnogo shminke i veshtachkim sisama je

    if you get my point.
    & underpaid......

  2. #47

    Odgovor: Digitalna fotografija

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku

    if you get my point.
    i dont get your point

    sve zavisi kako je pristupljeno realizaciji HDRI, generalno treba ispuniti osnovne uslove za rad, pocev od kalibracije monitora i odgovarajuceg color space-a...
    kao i u svakom radu na prvi pogled se da uociti rad amatera entuzijaste i maestra of digital photography

    "if you get my point"

    HDRI koristim kao osvetljenje za scene u 3D okruzenju...jednostavno i efektno...

  3. #48

    Odgovor: Digitalna fotografija

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    onaj umereni i svrsishodni hdr koji vladapera praktikuje mi je najdrazzi .....

    & underpaid......

  4. #49

    Odgovor: Digitalna fotografija

    boje sto ti vidis nisu prave boje, zivis u zabludi...
    kao sto sam rekao kalibracijom monitora i odgovarajuceg color space-a otvaraju vam se novi horizonti

  5. #50

    Odgovor: Digitalna fotografija

    a shto malo ne elaborirash tu stavku? shkrt si na rechima ili prezauzet da bi se bavio interesovanjima i problemima amatera ili te mrzi da kuckash ili su ti se kolica pokvarila?
    & underpaid......

  6. #51

    Odgovor: Digitalna fotografija

    obecavam...prvom prilikom, poucen licnim iskustvom i radu u linear workflow samo za korisnike Digitalne fotografije

  7. #52

    Odgovor: Digitalna fotografija

    Još jedan rad amatera entuzijaste, ima odličnih HDR radova, čak i sa prenaglašenim bojama. Ja sam sad nešto uzeo da eksperimentišem u photoshopu i priznajem da mi ni malo nije jednostavno da izvučem da liči na nešto...


    Hudertvaser ima dobar HDR potencijal, moj baš nije ispao najbolje al' sam u principu zadovoljan za početak.



  8. #53

    Odgovor: Digitalna fotografija

    Citat maski kaže: Pogledaj poruku
    ...shkrt si na rechima ili prezauzet....
    drugo...





    Download



    www.eci.org

  9. #54

    Odgovor: Digitalna fotografija

    hvala neo. chu da prouchim pazzljivo. samo da kazzem da ja nemam printer.... nadam se da ovo nije kalibracija monitora u odnosu na printer....
    & underpaid......

  10. #55

    Odgovor: Digitalna fotografija

    nema na cemu...

    izaberes color menagement prema tvojim potrebama

    jedon od razloga zasto koristiti sRGB je zbog ovoga


  11. #56

    Odgovor: Digitalna fotografija

    Evo jedne urađene sa Dynamic Phoro HDR 4.1 mnogo lakše nego u Photoshopu


    Nije loš programčić, jednostavan za rad i baš služi za pravljenje HDR




  12. #57

    Odgovor: Digitalna fotografija

    ... kako se fotografishe hrana...

    & underpaid......

  13. #58

    Odgovor: Digitalna fotografija

    quote=Evo jedne urađene sa Dynamic Phoro HDR 4.1 mnogo lakše nego u Photoshopu

    ovo je verovatno varijanta tog softvera koja je ''pseudo hdr'' ili slicnog naziva koji nije full version sa minimum 3 snimka pod razlicitim ekspozicionim vrednostima ? jeste da je
    lakse ali svejedno se mora voditi racuna o ''dinamici'' boja koje su malo prenaglasene ovde.
    imam slican problem koji se moze resiti samo pucanjem i obradom sto veceg broja snimaka....

    worst day of fishing is better than excellent day at work

  14. #59

    Odgovor: Digitalna fotografija

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    quote=Evo jedne urađene sa Dynamic Phoro HDR 4.1 mnogo lakše nego u Photoshopu

    ovo je verovatno varijanta tog softvera koja je ''pseudo hdr'' ili slicnog naziva koji nije full version sa minimum 3 snimka pod razlicitim ekspozicionim vrednostima ? jeste da je
    lakse ali svejedno se mora voditi racuna o ''dinamici'' boja koje su malo prenaglasene ovde.
    imam slican problem koji se moze resiti samo pucanjem i obradom sto veceg broja snimaka....

    Mislim da je bilo 3-5 snimaka a o softveru više ovde - Dynamic Photo HDR, high dynamic range imaging software with Anti-Ghosting



  15. #60

    Odgovor: Digitalna fotografija

    ... fotografisanje expozicijom od 5 sec
    & underpaid......

Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Fotografija i muzika
    Autor DrinChe u forumu Umetnost
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 31.03.2015, 09:49
  2. Srpska Fotografija Kroz Istoriju
    Autor zrNce u forumu Umetnost
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 05.12.2009, 23:50
  3. Šišanje - nova filmsko/digitalna generacija
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 23.11.2007, 15:54
  4. Galerija ličnih fotografija
    Autor yige_gui u forumu Spomenar
    Odgovora: 237
    Poslednja poruka: 04.09.2007, 23:45

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •