Šta sa starim stvarima? - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 32
  1. #16

    Odgovor: Šta sa starim stvarima?

    Glupo mi je da ponudim bilo kome nesto sto meni vise ne valja ili sto je ijednom obuceno Uvek pomislim da bih mogla nekog time da uvredim. Imam utisak i kad bih nosila u crveni krst da bih imala potrebu da odnesem sve novo, nekako bi me rastuzilo da neko mora da nosi nesto iznoseno..
    Uglavnom ono sto vise ne nameravam da nosim ponudim mami pa sto ona ne izabere ide u kontejner.
    Ni za jednu stvar nisam emotivno vezana. Mislim svoju. Kad su drugi ljudi u pitanju to je vec druga prica.

    Cuvam sitnice, pisma, slike (draze su mi one na foto papiru od ovih digitalnih jer su iz davnijih dana verovatno), predmete. Imam fioku u koju sve to odlazem.

  2. #17

    Odgovor: Šta sa starim stvarima?

    Ne cuvam nista od starih stvari,sem par svecanih
    haljina za koje sam emotivno vezana,jer me
    podsecaju na neke, meni drage,dogadjaje.

    Svake sezone pravim inventar po ormanima

    Sve sto nisam obukla jedan odredjen period,
    znam sigurno da necu nositi ,prosledim sestrama
    ili snaji...

  3. #18

    Odgovor: Šta sa starim stvarima?

    -moje stare stvari su one preko deset godina koje vise i ne mogu da se ni navuku ni obuku,..teska srca pronalaze put do kontejnera,..

    -a decije stvari lako pronalaze nove vlasnike

  4. #19

    Odgovor: Šta sa starim stvarima?

    Ja sam potpuni kreten po tom pitanju!Orman mi se nagomila sa stvarima koje ne nosim i onda odlučno kažem sebi da ću sve pobacati što nisam obukla godinu dana. Povadim hrpu stvari na krevet, kao nešto sortiram....pa jaooo ovo mi je žao da bacim, ništa mu ne fali.....ova majica je ko novaa...juu!što sam ovu haljinu volela da nosim.....oh!ovo bi mogla nešto prekrojiti.....i tako ti ja na kraju od svih stvari nepotrebnih bacim samo jednu!Baš sam napravila mesta!!!!
    Malo sam se popravila u zadnje vreme i postala nemilosrdna prema emotivno vezanim krpama(Mislim ja sam emotivno vezana, a ne krpe!!!) I natrpam ih u kese i stavim na kantu kad je dan za iznošenje djubreta. Ondak idu reciklatori (cigančići) pa pokupe,ako im se svidi.Posle me još danima pitajuJel imaš nešto staro za obući? Eto sad sam srećna! Jedna trećina ormana mi je prazna, može da diše!!!

  5. #20

    Odgovor: Šta sa starim stvarima?

    Nosim dok se ne pocepaju.



  6. #21

    Odgovor: Šta sa starim stvarima?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da dok neko ne počne da se pakuje za selidbu i ne vidi koliko se pretvorio u hrčka.
    Da znas
    Jos ako si uslovljen da poneses samo 2 kofera koji ne bi trebali da budu tezi od 23kg po koferu onda to stvarno ume da bude zajebaTo
    A brate gospodjo sve mi treba. I ono sto mi ne treba, ko zna... moze nekad da zatreba Pa ja sam u ormanima imala stvari za koje nisam ni znala da postoje, a na nekima je jos uvek bila etiketa. Stvarno nisam bila normalna.
    Resenje za probleme je feng shui raspremanje, lepo nadjes 3 kutije...podelis im nazive- poklanjam, bacam, ostavljam i da vidis kako se rasciscava guzva u ormanima.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  7. #22

    Odgovor: Šta sa starim stvarima?

    Cuvala i ja ko hrcak...dok mi jedared nije puk'o film...uzela one vrece i trpaj....sve sto nisam nosila duze od 3 godine, nikada ni necu

    ...sad mi nekih stvari zao (to sam uradila u zaru kada sam imala mnogo vise kg nego sada...)...ali sta je tu je..

    ..e, da...odnela u crveni krst...oni ljudi se krstili koliko toga ima
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #23

    Odgovor: Šta sa starim stvarima?

    Ostavi ovo,...trebace za ono
    ostavi ono,...trebace za ovo,... aha kako da ne, ma nikad vise.
    Lepo u kesicu, pa pored kontejnera.
    Drago mi bude kad vidim klosarcice kad nose odecu mog deteta , bar neke koristi.
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  9. #24

    Odgovor: Šta sa starim stvarima?

    U humanitarne svrhe uglavnom zavrse.Moja majka je za to zaduzena ona voli da je humanista.

  10. #25

    Odgovor: Šta sa starim stvarima?

    Imam jako fleksibilan kazan za centralno grejanje
    sve shto nije kamen ili metal u njemu izgori.

  11. #26

    Odgovor: Šta sa starim stvarima?

    Sve što ne obučem duže od 2 godine, uglavnom poklanjam, ponešto bacam.
    Trudim se da u ormanima imam samo stvari koje nosim.
    Nisam emotivno vezana za garderobu. Emocije čuvam za neke lepše stvari...

  12. #27

    Odgovor: Šta sa starim stvarima?

    Ja ima problem sta sa novim stvarima raditi, kako, lepo i jednostavno.
    Kupim za sezonu, nije bitno sada da li je zima, leto...nesto novo od odece, obuce.
    Stoji tako par dana, otvorim ormar da vidim sta cu da obucem na posao, i uhvatim se za stvar od pre dve godine kupljenu.
    Nisam sada u fazonu da cuvam nesto preterano i pravim gomile, ono sto ne nosim uglavnom poklonim, ali ima stvari koje volim i bude mi zao da se od njih odvojim, uglavnom su nekog klasicnog stila, uvek aktuelne, i onda i ako imam novu stvar, ja obujem kao danas cipele od pre ali ne preterujem garan, ma imam im desetak godina
    Meni su ekstra udobne, klasicne, i super ocuvane....ziveo kickers
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  13. #28

    Odgovor: Šta sa starim stvarima?

    Bacim jer i ovako ja čuvam stvari godinama pa kada doista odlučim da je nešto 'staro' to onda i jest staro.

    Pomislila dam dati nešto u Caritas ali to bih sve prije morala odnijeti na kemijslo čišćenje a to, hvala, ne hvala.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  14. #29

    Odgovor: Šta sa starim stvarima?

    Uglavnom žena baci dok ja ne vidim i onda prizna nakon nekog vremena
    Oni su mali ali su veliki, odnosno, hoću reći, nisu vie mali ali su dosta veliki da ne budu mali

  15. #30

    Odgovor: Šta sa starim stvarima?

    stare stvari nosim u crveni krst ili Salvation Army
    neunistiva zlojebaba!

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 08.09.2015, 11:28
  2. VIP VB: Novi šou sa "starim" zvezdama
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 412
    Poslednja poruka: 24.04.2009, 23:12
  3. Odgovora: 182
    Poslednja poruka: 03.12.2008, 11:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •