Depeche Mode 20. Maja U Bgd-u - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 37
  1. #16

    Odgovor: Depeche Mode 20. Maja U Bgd-u

    Ostade nam samo Bora Dugić...da duvamo sa njim u duJetu
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Depeche Mode 20. Maja U Bgd-u

    Bolje bi vam bilo da ste se držali Angusa (Janga, mislim ), on je skočan, ovi vaši poboljevaju...

    Dobro čuvajte te karte da vam ne požute do sledeće prilike... i tako...
    Vrag odneo šnalu...
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Depeche Mode 20. Maja U Bgd-u

    Otkazan nastup Depeche Mode u Beogradu
    Thursday, 14 May 2009
    Exit News

    Depeche Mode su primorani da otkažu četiri naredna nastupa na Sounds of the Universe turneji zbog toga što se zdravstveno stanje pevača Dejva Gahana, praćeno jakim napadima gastroenteritisa, pogoršalo. Dejv je hospitalizovan i trenutno je na daljim zdravstvenim pretragama.

    Depeche Mode, State of Exit i Tuborg se izvinjavaju svim fanovima zbog neprijatnosti i žele Dejvu brz oporavak. Detaljne informacije o svemu što se bude dešavalo u narednim danima biće redovno objavljivane.

    Nastupi koji su otkazani:

    16. maj, Bukurešt, Rumunija, Izvor Park
    18. maj, Tuborg Green Fest Sofija, Bugarska, Vasil Levski Stadium
    20. maj, Tuborg Green Fest Beograd, Srbija, Park UŠĆE
    21. maj, Tuborg Green Fest Zagreb, Hrvatska, Arena
    Nastupi u Atini i Istanbulu, zakazani za 12. i 14. maj, takođe su otkazani.

    Fanove molimo da čuvaju ulaznice, a vrlo brzo biće obavešteni o tome da li će nastup u Beogradu biti održan sa zakašnjenjem ili otkazan.


    Saopštenje Depeche Mode


    Prenosimo zvanično saopštenje sa sajta benda Depeche Mode o otkazivanju nastupa u Atini i Istanbulu:

    "Depeche Mode su bili primorani da otkažu dva nastupa u okviru 'Sounds of the Universe' turneje. Nastupi u Atini i u Istanbulu, zakazani za 12. i 14. maj, otkazani su zbog toga što se pevač Dave Gahan razboleo.

    Dave je pred sam nastup u Atini dobio jak napad gastroenteritisa, a ubrzo posle toga je hospitalizovan. U ovom momentu njegova primarna briga je da ozdravi kako bi što pre nastavio turneju.

    Fanovima u Atini i Istanbulu je poručeno da čuvaju ulaznice i da će vrlo brzo biti obavešteni o tome da li će nastupi u njihovim gradovima biti održani sa zakašnjenjem ili otkazani."

    izvor: Exitfest
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Depeche Mode 20. Maja U Bgd-u

    Ja sam se rasplakala. Totalno. Koncert koji bih da cujem najvise u zivotu, bude otkazan.
    Bedak.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Depeche Mode 20. Maja U Bgd-u

    Malopre citam na DM forumu da su koncerti otkazani, ali da ce biti premesteni za neki drugi put, u okviru turneje samo, ako je to tacno, to moze da bude u okviru ovih citavih godinu dana koliko ce jos da traje turneja ali, neka, bolje ista nego ista, i naravno da Dejv sto brze ozdravi, mozda koncerti i ne budu otkazani
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Depeche Mode 20. Maja U Bgd-u

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku

    Ma i nisu neke pesme... za tih 3000 može se pojesti brdo ćevapa... još ako su dobro posoljeni...
    Sandy: I don't know if you're a detective or a pervert.
    Jeffrey: Well, that's for me to know and you to find out.
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Depeche Mode 20. Maja U Bgd-u

    Nisu neke pesme? Meni je lista fenomenalna ovo je turneja zbog novog albuma, razumljivo je da guraju nove pesme, koje su, inace, jako dobre

    Ne secam se da gastroeneritis podseca na kijavicu ali, to je samo moje misljenje
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Depeche Mode 20. Maja U Bgd-u

    Neizvesna turneja
    Vraćanje novca za Depeche Mode

    Iako još nije sigurno da li će se i kada Depeche Mode vratiti na evropsku turneju i svirati u gradovima u kojima su koncerti otkazani, organizatori koncerta na beogradskom Ušću su odlučili da vrate novac svima koji to žele.

    Sve koji žele nazad novac, bez obzira na to da li će Green Fest na kojem je trebalo da nastupi bend Depeche Mode biti održan naknadno ili ne, obaveštavamo da će vraćanje novca početi u ponedeljak, 25. maja, i da ćemo ih o vremenu, mestu i načinu zamene ulaznica za novac detaljno informisati do kraja ove nedelje, navodi se u saopštenju udruženja State of Exit i dodaje:
    Kupce ulaznica molimo za strpljenje jer ćemo do kraja nedelje imati konačnu informaciju o tome da li će ovaj festival u Beogradu biti održan sa zakašnjenjem ili će biti potpuno otkazan.
    Kupci ulaznica koji imaju samo vaučer ne treba da brinu jer, bez obzira na to što ih nisu preuzeli, ulaznice su platili i imaće isti status kao i svi oni koji ulaznice imaju.
    Depeche Mode, State of Exit i Tuborg još jednom se izvinjavaju svim fanovima zbog neprijatnosti i žele Dejvu Gahanu brz oporavak. Detaljne informacije o svemu što se bude dešavalo u narednim danima biće i dalje redovno objavljivane, navodi se u saopštenju.

    Blic

    EXIT Festival - Tuborg Green Fest saoptenje
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Depeche Mode 20. Maja U Bgd-u

    To se trebalo dešavati upravo večeras, zar ne? Šteta baš, lepo je veče...
    Vrag odneo šnalu...
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Depeche Mode 20. Maja U Bgd-u

    Ja taman mislila da ce biti kisa (kako su i najavljivali) pa da im bude lakse...kad ono, medjutim...
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Depeche Mode 20. Maja U Bgd-u

    Ako vas dve nastavite da "spamujete i provocirate" i igrate se emocijama nekih od nas drugova članova, prijaviću vas zloJ SQUAW, a onda, zna se...upozorenje od 4 poJena...

    (iliti..."naje..ćeš....i ti ćeš naj..ati...naje..ćete..." (Munje) )
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Depeche Mode 20. Maja U Bgd-u

    Ja sam sebi otvorila pivo, pojacala Depeche do daske i pravim sebi koncert. Jos mi samo Hunter fali pa da se osecam kao da sam stvarno tamo
    Zivote lutalico..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Depeche Mode 20. Maja U Bgd-u

    Zlato moje...dođi da izmešamo suze...


      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Depeche Mode 20. Maja U Bgd-u

    Otkazana su jos 3 koncerta, u Rigi, Varsavi i Vilnusu kazu da je Dejvu potrebno jos neko vreme da se oporavlja. Jbt, valjda ce mu biti dobro.
    Inace, taj lik preko koga sam trebala da nabavim karte je neka shura u Egzitu i poznaje ljude koji dovode ta imena kod nas pa mi je rekao da je jako lako moguce da se kompletna turneja otkaze, jer je pre par godina zbog iste stvari Dejv bio klinicki mrtav. Sto se tice koncerta kod nas ako se turneja ne otkaze a otkazani termini se pomere, moglo bi biti kod nas ili u julu ili u septembru.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Depeche Mode 20. Maja U Bgd-u

    Dejv Gan operisan, turneja se nastavlja!
    Četvrtak, 28. maj 2009. 13:48

    Pevaču Depeche Mode odstranjen je maligni tumor iz bešike, bend planira nastavak turneje za nekoliko nedelja.

    Ganu (47) je pozlilo 12. maja uoči koncerta u Atini, i tada je saopšteno da boluje od stomačnog gripa. Međutim, lekarski testovi pokazali su da pevač ima maligni tumor.

    "Dejv je uspešno operisan, i mora da miruje do 8. juna, kada se nadamo da ćemo nastaviti turneju", piše na sajtu benda koji je trebalo da nastupi 20. maja na Ušću.

    Nastavak turneje "Tour of the universe" zakazan je za 8. jun u Lajpcigu, ukoliko se Gan bude dovoljno oporavio.

    Bend je saopštio da se za "sve otkazane koncerte" traže novi datumi.

    (MONDO)
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje
      Vrh

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Depeche Mode
    Autor SQUAW u forumu Strani spotovi i tekstovi
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 10.08.2010, 02:59
  2. Kalendari Maja kulture
    Autor Dejan B u forumu Istorija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 17.02.2010, 15:32
  3. maja bg
    Autor duga12 u forumu Želje, čestitke i pozdravi
    Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 05.08.2009, 11:27
  4. Noć muzeja 17. maja na 120 lokacija
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 16.06.2008, 11:52
  5. Obeležavanje 1. maja
    Autor Juice u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 12.07.2006, 19:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •