Lista horor filmova koji to nisu - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 20 od ukupno 20
  1. #16

    Odgovor: Lista horor filmova koji to nisu

    brate,onaj sa sheshirom..krilima...jel? pa onda kad im sleti na krow autobusa jel? jes brate oca mu jebem

  2. #17

    Odgovor: Lista horor filmova koji to nisu

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    brate,onaj sa sheshirom..krilima...jel? pa onda kad im sleti na krow autobusa jel? jes brate oca mu jebem
    Aaaaa, to je drugi deo, koji nije ništa posebno . Prvi je zakon, mada sad nema smisla da ga gledaš jer već znaš o čemu se radi. Da ti pravo kažem, ni ja nemam pojma koji sam deo Testere počeo da gledam, smučio mi se posle pola sata i to je jedini utisak koji imam o njemu. Moj ortak ima sve delove (i još preko 400 horora), a kad se njemu sviđa, još više sam ubeđen da je totalna boleština.

  3. #18

    Odgovor: Lista horor filmova koji to nisu

    @brat...hehehhe meni samo SAW 1 ..swaki sledeci ne priznajem hehe ortak ti je lUd...ja nemam ni pola koliko on ima,ali imam sami kremic horor filmowa..

  4. #19

    Odgovor: Lista horor filmova koji to nisu

    Drag Me to Hell (2009)



    Ovo cista komedija kakav crni horor

    Film je zapravo zbir svega sto je do sada vidjeno a da ne pominjem to sto je sve jako lose odradjeno pocevsi od glavnih glumaca koji glume tako amaterski da je to sacuvaj me boze dragi

    Meni je film kao za decu jer ko je gledao mogao je primetiti da su i scene jako lose npr ono prskanje krvi iz nosa je tako amaterski odradjeno a budzet nije mali i iznosi cak $30,000,000.
    Da se vratim na glumce eto pocecu od Alison koja je istina lepa devojka ali je njena gluma neuverljiva a isto to vazi i za Dzastina koji je po mom misljenju prilicno los glumac i osim klasicnih komercijalnih komedija on jednostavno ne moze da glumi ni jedan drugi filmski zanr a i u tim komedijama je dobar samo u slucaju kada glumi sporednu ulogu.

    Da zakljucim: Drag mi To Hell je totalna gloopst i neverovatan promasaj a toliko sam ocekivao od tog filma ali nakon sto ga odgledah potpuno se razocarah jer me ni malo ije uplasi a cak sam se par puta i nasmejao jer nekoliko scena su zaista naivne a to da se smejem dok gledam horor mi se nije desilo ni jednom u zivotu.

  5. #20

    Odgovor: Lista horor filmova koji to nisu

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    Drag Me to Hell (2009)



    Ovo cista komedija kakav crni horor
    Potpisujem..ipak najjaca scena kada u onog lika udje demon i kada on pocne da igra,znaci lik opalio kolce iznad stola Vrisnula sam,ali od smeha.
    Ono sto mi nije jasno da je reziser Spidermana napravio ovo cudo,ali dobro svako ima pravo da propliva.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Odgovora: 162
    Poslednja poruka: 30.01.2015, 16:44
  2. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 25.02.2011, 18:23
  3. Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 08.12.2009, 23:17
  4. Brendovi... koji nisu za srpsko tržište
    Autor Necromancer u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 16.04.2008, 23:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •