Cenite li svaki trenutak? - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 54 od ukupno 54
  1. #46

    Odgovor: Cenite li svaki trenutak?

    Opet sam shvatila da ne umem,a želim...naučiću valjda nekad.

  2. #47

    Odgovor: Cenite li svaki trenutak?

    Trudim se, ali ne bas! nikada ne znamo kada je za sta zadnji trenutak, i bas zato treba svaki tako i "posmatrati". Jednostavno ovaj trenutak sada, je jedinstven, nece ga koliko dok izbrojim do jedan biti vise!
    Cenite svaki trenutak, uzivajte kada god se za to ukaze prilika.....sve tako brzo prodje, i neke stvari i vreme ne mozemo vratiti...
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  3. #48

    Odgovor: Cenite li svaki trenutak?

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    Opet sam shvatila da ne umem,a želim...naučiću valjda nekad.

    Sinoć sam opet uvidela da grešim...jedan momenat me sasvim ''izvrnuo''...
    Davno sam sebi rekla da svaki trenutak treba da cenim i provedem sa ljudima koji su mi dragi...al' onda se zaboravim...uzmem sve zdravo za gotovo do sledećeg udarca
    Sada pokušavam da pronađem u starim fiokama sve one drage ljude i ponovo sa njima da ''živim'', onako kao pre.

  4. #49

    Odgovor: Cenite li svaki trenutak?

    Cenim ga ali mislim da ga ne provodim onako kako bih želeo. Nekad to izmakne kontroli i ispadne sasvim drugačije od onoga kako sam želeo.
    Prvi utisak uvek vara

  5. #50

    Odgovor: Cenite li svaki trenutak?

    Trudim se iz sve snaga, svaki lep trenutak, jer nema velike sreće, samo puno malih srećica...evo, sada uživam u ovom trenutku dok pisem vama, prijateljima!
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  6. #51

    Odgovor: Cenite li svaki trenutak?

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Ne cijenim dovoljno, a trebala bih. Jedna sekunda promijeni sve, izvrne naopačke, unesreći...
    Gotovo isto htedoh napisati...

  7. #52

    Odgovor: Cenite li svaki trenutak?

    Cenim svaki trenutak ali mislim da ga ne iskoristim u potpunosti. Nekad samo gledam kako trenuci prolaze, i ništa ne preduzimam da nešto promenim. Svaki prethodni trenutak, već je prošlost, i ne možemo ga vratiti, na žalost, ali možemo naučiti da više cenimo svoje vreme, svoj život.
    Prvi utisak uvek vara

  8. #53

    Odgovor: Cenite li svaki trenutak?

    Nazalost, i ne bas. Svjesna sam da bih trebala, ali ne mogu da kazem da bas cijenim svaki trenutak.
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  9. #54

    Odgovor: Cenite li svaki trenutak?

    Ne,kao i većina ljudi.I što je najgore svako prokleto ljudsko biće je svesno te istine i svesno je da je život samo jedan i da očas prodje.
    Počnemo da gledamo drugačije na život tek kad nam se dese neke ružne krupne stvari,nama ili ljudima koji su nam bliski.Onda kažemo sebi da će se od sutra promeniti sve i da ćemo ceniti svaki Božiji trenutak dan nam nad ovom kapom nebeskom.Ali...nekim čudom,ružne stvari se zaboravljaju a samim tim i obećanja data životu i trenutcima.

    I meni se to desilo,čak nekoliko puta do sada.Mada ipak mislim da što sam starija nekako više "hvatam" te trenutke.

    Za sreću nije potrebno mnogo,tek malo volje,malo energije,mašte.Trenutci su sastavni deo sreće i njeni najvažniji činioci.To je najvažnija lekcija koju sam naučila .Na žalost, kao ni sve dragoceno, skupo me je koštala.
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 10.05.2013, 00:56
  2. Najsrećniji trenutak u vašem životu
    Autor bobby u forumu Pričaonica
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 02.07.2010, 10:30
  3. Trenutak istine
    Autor makilli u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 91
    Poslednja poruka: 03.06.2010, 20:11
  4. Perfektan trenutak
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 21.12.2009, 19:19
  5. Trenutak zarobljen u vremenu
    Autor bellissima u forumu Ljubav
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 15.11.2009, 18:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •