Cenite li svaki trenutak? - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 54
  1. #31

    Odgovor: Cenite li svaki trenutak?

    Bas sam u posljednje vrijeme o ovome razmisljala. Neke stvari ne cijenim dovoljno,i htjela bih to da promijenim.
    Ne vidim vaznost nekih stvari u odredjenom trenutku i ne cijenim ih. To je jedna velika greska svih nas,koju bi trebalo ispraviti-koliko je to moguce.
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  2. #32

    Odgovor: Cenite li svaki trenutak?

    Sadasnjost je bas onakva kakva i treba da bude.Dolazi do uspona i padova.
    Ali,zato imamo intuiciju koja predstavlja nasu vezu sa samim sobom,jer pre nego sto
    saznamo, mi osetimo.
    Nekada,za osobu koja mi je puno znacila,ja sam bila previse intuitivna.Nije
    mogao da to isprati.Ni tada a narocito ne sada ne pokusavam da se opravdam.
    Verujem da je zivot sam po sebi cudesan i da svako svoju podsvest pretvara u stvarnost.
    Sigurna sam da na ovom svetu ima mnogo zanimljivih i dobrih ljudi a da ja imam zadatak da ih sto vise upoznam.Tako nastaju moji dragoceni trenutci koje vplim i postujem...a tek najbolji dolaze...

  3. #33

    Odgovor: Cenite li svaki trenutak?

    Trudim se no kad bi sveli račun verovatno bi se ispostavilo da sam gomilu važnih propustila.Ne znam da odgovorim zašto,verovatno nisam umela da ih prepoznam ili sam zaokupljena nečim drugim mislila da nisu bitni.Sada mi ponešto od svega toga izlazi na nos,i kajem se,ali je kasno i opet ću još gomilu propustiti budem li se prepustila žaljenju i vraćanju u prošle dane.
    I may not be perfect but I'm always me

  4. #34

    Odgovor: Cenite li svaki trenutak?

    Nisam znala da cenim neke trenutke.
    Prolazili su pored mene, umesto da sam uzivala u njima, u svakom delicu tog trenutka.

    Tek kad mi se za kratko vreme ispretumbao zivot, shvatila sam znacenje tog jednog trena.Koliko u njemu ima moci.

    Nadam se da nije kasno ...

  5. #35

    Odgovor: Cenite li svaki trenutak?

    nije naravno .

    niko se nije rodio sa tim saznanjem ono se uci / stice .

    jos ako ti je dato da umes da se radujes ....

  6. #36

    Odgovor: Cenite li svaki trenutak?

    od 27.01.2000. naovamo cenim ama bash bash bash svaki trenutak... i nema mi bolje lekcije u zzivotu od te!
    & underpaid......

  7. #37

    Odgovor: Cenite li svaki trenutak?

    Ne.
    I to pokušavam da promenim već... pa sad skoro deceniju.
    Večito se vezujem za nešto i više živim u prošlosti, misli mi lutaju u nedogled... i nikako da zaista posvetim vreme trenutku u kom sam.
    Počnem da cenim taj trenutak kad je već prošao... I ne valja mi to... Ne valja nikako.
    Koliko je samo divnih trenutaka bilo... I to znam sad... Tad to nisam opazio.

  8. #38

    Odgovor: Cenite li svaki trenutak?

    Upravo.


    I baš traje.



  9. #39

    Odgovor: Cenite li svaki trenutak?

    Ne!

    I ne pristajem na...trenutke....
    Uvek tezim ka vecnosti....i znam da cu je dostignuti.....

    Kad-tad...
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #40

    Odgovor: Cenite li svaki trenutak?

    Žaljenje za onim što je prošlo (ili nije došlo) je kontraproduktivno. Sećanje je jedno, a stalno proučavanje događaja iz prošlosti nešto sasvim drugo. Imam potrebu da se sećam, ali se tim sećanjem ne opterećujem...uspešno to radim. Trudim se da iz svakog trenutka izvučem nešto vredno sećanja, da ne propustim ništa istinski važno. Ne znači da mi to uvek polazi za rukom. Čovek je čudno biće, kasno shvati šta mu je potrebno, šta je bilo važno... dobro je ako uspe izvući pouku iz onoga što je propustio u prošlosti, da mu se ne ponovi u budućnosti...

  11. #41

    Odgovor: Cenite li svaki trenutak?

    .. I svaki delić trenutka. I svaki deo delića delićevog dela trenutka.
    Sve cenim.



    Iako sam poodavno shvatila da su neprocenjivi.
    Da su kao ... sad ih vidiš ...
    sad ih ne vidiš ...

    Sad ih imaš ...
    a sad ih nikad više.. nemaš.



    Zato se do iznemoglosti kupam i uživam u njihovom (trenutnom) svetlu,
    dok mi se ne "pogase".

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  12. #42

    Odgovor: Cenite li svaki trenutak?

    Citat coolgirl kaže: Pogledaj poruku
    Bas sam u posljednje vrijeme o ovome razmisljala. Neke stvari ne cijenim dovoljno,i htjela bih to da promijenim.
    Ne vidim vaznost nekih stvari u odredjenom trenutku i ne cijenim ih. To je jedna velika greska svih nas,koju bi trebalo ispraviti-koliko je to moguce.

    pa ne cenimo ni svoj zivot, cim provodimo najbolje minute zivota
    na internetu
    umesto da ga zivimo "do poslednjeg daha"
    nemam obične sreće i nemam obične grehove

  13. #43

    Odgovor: Cenite li svaki trenutak?

    Ne cijenim dovoljno, a trebala bih. Jedna sekunda promijeni sve, izvrne naopačke, unesreći...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  14. #44

    Odgovor: Cenite li svaki trenutak?

    ceniti ne znachi samo ne propustiti. ceniti znachi i ne davati vampirima da ti ih zatruju i sazzvachu....

    svi oni trenuci oteti od budala koji nehajno isprazno plutaju po v_etru su dragoceni i vredni.
    & underpaid......

  15. #45

    Odgovor: Cenite li svaki trenutak?

    Nažalost, ne cijenim onoliko koliko bih trebala jer u tom momentu mi taj trenutak nije toliko važan niti od velikog značaja jer ga uzimam zdravo za gotovo.

    Jedan banalni primjer...

    Moja malena je vrlo živahno dijete koje ne prestaje pričati i 'đipati' po meni a i okolo. Smirujem ju tada a ako me ne posluša, znam i ton povisiti. Ali u onom momentu kada se ona razboli i kada ju gledam kako leži bezvoljna pored mene i bez glasa, dođe mi da ponekad sebi jezik pregrizem. Tada mi dođe krivo za moje 'nerazumijevanje' njezinog ispoljavanja sreće. Također tada žalim za tim trenucima kada se sva vesela okretala oko mene i pjevala i pjevala...

    Čovjek ne cijeni svaki trenutak jer u njemu u tom momentu ne vidi ništa ekstra. Većina nas tek kasnije spozna dragocjenost svakog trenutka.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 10.05.2013, 00:56
  2. Najsrećniji trenutak u vašem životu
    Autor bobby u forumu Pričaonica
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 02.07.2010, 10:30
  3. Trenutak istine
    Autor makilli u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 91
    Poslednja poruka: 03.06.2010, 20:11
  4. Perfektan trenutak
    Autor love hunter u forumu Pričaonica
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 21.12.2009, 19:19
  5. Trenutak zarobljen u vremenu
    Autor bellissima u forumu Ljubav
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 15.11.2009, 18:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •