Dokle vise te valjuske?!

Prikaz rezultata glasanja: Kada ce 'Lebov degustator prestati da jede valjuskice?

Učesnika ankete do sada
17. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Kada mu 'Leb spremi nesto drugo

    4 23.53%
  • Kad mu 'Lebove pomocnice ubace neku travku da mu se smuce

    2 11.76%
  • Nece da prestane da ih jede

    10 58.82%
  • Ne znam kada ce ni da li ce prestati da ih jede

    1 5.88%
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 24
  1. #1

    Dokle vise te valjuske?!

    Mislim da nema tog forumasa koji nije zapazio 'Lebov potpis koji me nije ostavio ravnodusnom, jer kad god ga vidim ja se zapitam: Gde mu vise stane?! Kada ce prestati i da li ce uopste prestati da jede valjuskice, sta vi mislite?
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Dokle vise te valjuske?!

    Citat bebagm kaže:
    Mislim da nema tog forumasa koji nije zapazio 'Lebov potpis koji me nije ostavio ravnodusnom, jer kad god ga vidim ja se zapitam: Gde mu vise stane?! Kada ce prestati i da li ce uopste prestati da jede valjuskice, sta vi mislite?
    To se i ja isto pitam sve ovo vreme? Gde li mu samo stane i uzima li on ikada vode? Zamisli suv leba jesti svaki dan? Mislio sam i da on krka neshto drugo dok ja nisam tu .. ali ne .. stalno ovako .. i stalno i stalno..





    Ajde bre, uzmi neshto kuvano!!!!...

    Vidi nece... samo zzvace i gleda shta pishem iznad..

    TUPSONEE CHELAVIII !!.. ne reaguje..
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Dokle vise te valjuske?!

    Ovako, ja sam glasala da neće da prestane da ih jede, zato što ne znam kad će prestati da ih jede, obzirom da smo mu odavno spremile tu neke travke koje nikako da mu se smuče. A može i da mu spremi nešto drugo, no nije to najvažnije u ovoj priči. Poenta je u tome da on žvaće polako ustvari, čini vam se da žvaće brzo, ali on žvaće temeljno i polako ako malo bolje pogledate

    On bre voli 'leba više nego 'leba da jede
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  4. #4

    11 Odgovor: Dokle vise te valjuske?!

    ma meni se uvijek cinilo da on ima nesto namazano na tom hlebu. bez obzira na namaz ili ne, ali ja uvijek ogladnim kad ga vidim da tako slatko klopa
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Dokle vise te valjuske?!

    On tolko temeljno zvace da bi do sad sazzvakao temelje od empaJr steJt (bodi)bIldinga
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Dokle vise te valjuske?!

    Ne, pa reci, on toliko dobro i temeljno žvaće da drugi zalogaj uopšte nije ni uzeo bre!!!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Dokle vise te valjuske?!

    Ekonomichan neki chova... nece da ga menjam..
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Dokle vise te valjuske?!

    Eeeeeeeeeeee moj Lebe...
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Dokle vise te valjuske?!

    Reci Maqooooooooo .. zvuchi kao da sledi -" ... - ne valja ti poso ".. znam, shta cu, taki sam naopak..
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Dokle vise te valjuske?!

    Citat SQUAW kaže:
    . . . ne znam kad će prestati da ih jede, obzirom da smo mu odavno spremile tu neke travke koje nikako da mu se smuče.
    Pa da, sad mi je jasnije, znala sam da ste vi pomocnice krive al ste se izgleda zeznule i jadnom coveku umesto da stavite travku od koje ce da mu se smuce valjuskice vi stavile onu sto mu otvara apetit za iste,c c c , pa zar vam gazda nije rekao da manje svrljate okolo dok radite!
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Dokle vise te valjuske?!

    dok u moj fridz ne zaviri zabole me koliko ce da jede

    jelte lebe, pijel' taj ista
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Dokle vise te valjuske?!

    Nisam nikad razmisljala sta jede i koliko. Ali me uvek baci u razmisljanje cemu tako zagonetni pogled dok jede. Mora da zamislja nesto jako lepo pa ni ne primecuje da tolko jede. Al mora da ima brz metabolizam.
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Dokle vise te valjuske?!

    Znaš šta sam ja još pokušala... da mu odredim godine, al' ne ide

    bebagm kaže:
    al ste se izgleda zeznule i jadnom coveku umesto da stavite travku od koje ce da mu se smuce valjuskice vi stavile onu sto mu otvara apetit za iste
    Ma, znaš šta, ja sam ubrala pravu travku, dala maki da je osuši, al' se ona zarakijala i pomešala travke. Veštica je o'ma to namirisala, naravno, i pokušala da ispravi stvar. Ali od kako joj je onomad štapić puk'o dok smo se jurile po podrumu, pa ga lepila Čika Perinim selotejpom, sve radi obrnuto izgleda a umela je da mađija običnu travku bolje nego iko
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Dokle vise te valjuske?!

    Ma nemoj nama sad te price! Znam ja sve, to kad ste se pobile, ti si joj namerno dala neki drugi deo stapica da ne bi vise radila svoj posao kako treba, pa ni Perin selotejp vise nije pomogao, i sad jadni coveculjak ispasta!
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Dokle vise te valjuske?!

    NJam, njam, zzhvak, gric, zzvak, zzvak... burp...ups.. pardon
      Vrh

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ko voli sex vise, muskarci ili zene?
    Autor veljko yaric u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 11.12.2014, 19:59
  2. Kvalitet seksa vise zavisi od...
    Autor Crazy Angel u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 87
    Poslednja poruka: 08.12.2009, 15:33
  3. Da li je Ljubav rec ili nesto vise od reci?
    Autor Becar u forumu Ljubav
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 06.04.2009, 11:19
  4. Dosta vise grafita!!!
    Autor Invisibleman u forumu Navijači
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 26.11.2008, 17:32
  5. Sukobi na bliskom istoku... dokle?
    Autor sigi u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 14.05.2007, 22:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •