Čudne navike...uh - Strana 4
Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 86
  1. #46

    Odgovor: Čudne navike...uh

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    Volim da sam sebe cesam po kosi/glavi a to moze biti neobicno ljudima iz razloga sto mogu pomisliti da imam bube (vasi) u kosi pa deluje kao da ih jurim
    Citat maksimilijan kaže: Pogledaj poruku
    ja takodje patim od ovog ne operem valjda dobro kosu pa me svrbi glava ali kad ja pochnem da se ceshemljudi zbilja pomisle da imam buve
    Promenite sampon

    Jedan dobronameran savet


  2. #47

    Odgovor: Čudne navike...uh

    Citat Leonard Peltier kaže: Pogledaj poruku
    Ređam novčanice u novčaniku po vrednosti: 1000 (kada ih ima, ali retko ), 500, 200, 100, 50 , 20, 10. Zbunim se ako nisu raspoređene kako treba ... sik fak
    That makes two of us then.. Slika na sliku, naravno.

    Skoro da nema te stvari koja mi je dosla pod ruku a da je nisam pomirisala bar jednom. To je sasvim mahinalna radnja, ali miris mi ostane u secanju uvek.

    Fioke i vrata od ormana uvek ostavljam otvorena. Uzmem sta mi treba i samo se okrenem i nastavim sa onim sto vec radim. Na poslu vec znaju jesam li tu po otvorenim/zatovrenim ormaricima.... Ni sama ne znam zasto to cinim, ne mogu da iskorenim tu naviku, udaram se o fioke i opet nista. To je jace od mene izgleda... Valjda sam preokupirana onim sto radim pa to i zaboravim. Ko ce ga znati. Ali, ne bi bilo normalno da je sve normalno, zar ne?
    Isn't it funny how day by day, nothing changes, but when you look back, everything is different?
    C. S. Lewis

  3. #48

    Odgovor: Čudne navike...uh

    Citat maksimilijan kaže: Pogledaj poruku
    ja takodje patim od ovog ne operem valjda dobro kosu pa me svrbi glava ali kad ja pochnem da se ceshemljudi zbilja pomisle da imam buve
    Znas ono kad Sofronije kaze:" Ne, ne, ne decko"

    Ne patim ja od toga ja uzivam u tome i volim to da radim.

    Kosu sam uvek prao jer mislim da muskarac ne sme sebi da dopusti tako nesto jer po meni ako zelis da te neko postuje kao coveka, a posebno devojka, mora se poci od osnovnih stvari a jedna od njih je licna higijena.

    Poruku je izmenio Charlie Harper, 05.04.2009 u 23:58

  4. #49

    Odgovor: Čudne navike...uh

    Pre spavanja upalim radio da radi, nadjem neku lepu stanicu, zaspim, i tokom spavanja odslusam sve sto mi se svidi. Dakle ako ima neki dobar interviju, lepa vest, novost , pesma ili ..., sve cujem i ujutru se secam svega sto sam cuo iako sam celu noc bezprekidno spavao-i slatko se naspavao.

    Druga od cudnih navika je da se budim uvek 1-2 minuta pre nego sto mi zvoni alarm, bez obzira kad ga podesim da zvoni (dakle ne samo u vreme kad se obicno budim radi posla, vec i u bilo koje doba ako je prethodno navijen alarm-sem kad sam bas kontuzovan, mada i tad retko kad omanem).
    Poruku je izmenio Aca1983, 06.04.2009 u 00:07
    ...................

  5. #50

    Odgovor: Čudne navike...uh

    ...kada perem sudove, obavezno glavu naslonim na onaj viseci element...

    ...kada hodam s' nekim ulicom...mora da mi bude s' leve strane (ili ja njemu s' desne)...

    ...sve sto otvorim, moram da pomirisem....iako znam kako mirise...

    ...kada sipam nekom pice ili bilo sta u casu...moram da otpijem gutljaj ( e protiv ove se uspesno borim..)

    ...kada ssedim na stolici, uvek mi leva noga bude ispod gooze...jedva se na javnim mestima suzdrzavam
    Budi pametan i pravi se lud

  6. #51

    Odgovor: Čudne navike...uh

    .........uvek imam preveliku i pretrpanu torbu u koju igla ne može da stane a opet kontam da mi sve to treba i ne vadim ništa iz nje

    .........ljude sa kojima sam ok,i koji su mi ok,imam običaj da pitam bukvalno sve i svašta,bez pardona,mada je njima ponekad možda i neprijatno zbog toga

    .........bilo gde da krenem uvek prvo ponesem cigarete pa sve ostalo
    I may not be perfect but I'm always me

  7. #52

    Odgovor: Čudne navike...uh

    oprane i opeglane majice, peskire uvek slazem tako da nove dodju dole, a one koje nisu obucene, t.j iskoristene dodju gore...mora da postoji neki red. inace sve bi iste nosili i iste peskire koristili


  8. #53

    Odgovor: Čudne navike...uh

    kad idem jednosmjernom ulicom, tj kad je prelazim uvijek pogledam u oba pravca...
    i perem ruke prije tuširanja..pojma nemam zašto...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  9. #54

    Odgovor: Čudne navike...uh

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    i perem ruke prije tuširanja..pojma nemam zašto...
    to si wec jednom rekla

    kafa posle rucka mi je bolesna obaweza

  10. #55

    Odgovor: Čudne navike...uh

    koliko se ja razumijem u neobičnosti, kafa poslije ručka ne spada u čudne navike...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  11. #56

    Odgovor: Čudne navike...uh

    Citat Vojvotkinja kaže: Pogledaj poruku
    koliko se ja razumijem u neobičnosti, kafa poslije ručka ne spada u čudne navike...
    sta tebe briga to..to je moja nawika..a ti samo nastawi da peres ruke prije tushiranja

  12. #57

    Odgovor: Čudne navike...uh

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku

    ...kada sipam nekom pice ili bilo sta u casu...moram da otpijem gutljaj ( e protiv ove se uspesno borim..)

    ...kada ssedim na stolici, uvek mi leva noga bude ispod gooze...jedva se na javnim mestima suzdrzavam
    ovo s ispijanjem gutljaja redovno rade moj brat i moj sin...da poludis....nikad mi nisu doneli casu vode a da u hodu nisu ispili gutljaj....i ja poludim svaki put

    inace
    desnu nogu drzim pod dupetom dok sedim

    prvo operem kosu,nasminkam se ,pa onda idem da se istusiram
    Ploviti se mora i bez broda ..

  13. #58

    Odgovor: Čudne navike...uh

    Pre nego sto obavim bilo koju nuzdu, ja prvo operem ruke da ne bih guzicu ili ljubinku brisala prljavim rukama
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #59

    Odgovor: Čudne navike...uh

    nista me ne cudi u vezi vlastitih navika

    cudilo bi me da me nesto cudi .

  15. #60

    Odgovor: Čudne navike...uh

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    ovo s ispijanjem gutljaja redovno rade moj brat i moj sin...da poludis....nikad mi nisu doneli casu vode a da u hodu nisu ispili gutljaj....i ja poludim svaki put
    Znaci ima nas jos kradljivaca gutljaja
    Mada ja to radim zato sto cesto predoziram...pa ono da se ne prospe dok nosim

    Inace imam naviku da jedem kraste
    I to nema vece srece kada skinem krastu, pojedem je...a sutradan se stvori nova

    Izvinjavam se ako je neko gadljiv
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Navike
    Autor starsica u forumu Psihologija
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 06.04.2013, 12:08
  2. Ružne navike
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 09.08.2010, 19:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •