Kada i da li lažete? - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 43
  1. #16

    Odgovor: Kada i da li lazete?

    lazem kada je to zaista neophodnotreba imati bas jak razlog za to

  2. #17

    Odgovor: Kada i da li lazete?

    Uglavnom sebe

    Za sve ostale mi je lako,ali sebi ne mogu da kažem istinu
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  3. #18

    Odgovor: Kada i da li lazete?

    ma yok
    ak sam ubedio sebe da imam i kosu
    Ko je za jednu voznjicu

  4. #19

    Odgovor: Kada i da li lazete?

    Ma,kakvi
    osim kad je neophodno
    Here I go again...

  5. #20

    05 Odgovor: Kada i da li lazete?

    Pa mora malo ako je dobronamerno,ja mislim da nepostoji neko ko nije nikad slagao..

  6. #21

    Odgovor: Kada i da li lazete?

    Lazem kad znam da bi istina povredila nekog,pa onda slazem da bi sve ispalo super.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  7. #22

    Odgovor: Kada i da li lazete?

    ...ni manje ni vise od ostalih,najcesce kad moram da izboksujem nesto
    u vezi posla...

  8. #23

    Odgovor: Kada i da li lazete?

    A lažem po malo,i to samo ako je u pitanju nešto nešto važno
    Znam da nita ne znam...

  9. #24

    Odgovor: Kada i da li lazete?

    Retko, uglavnom su u pitanju sitnice koje nisu nikome na stetu
    ...I am a dreamer and when i wake, you can't break my spirit - it's my dreams you take...

  10. #25

    Odgovor: Kada i da li lazete?

    Slažem, pa i ja sam samo čovjek.

    Najviše lažem kada nekog ne želim da povrijedim. Tada nije da slažem sve već preformuliram i upakiram u prihvatljivu činjenicu ili prijedlog.

    Osim kada me razljute, tada ću da kažem i da sam svemirac jer mi je netko digao tlak. Bubnem bilošta samo da razljutim i drugu stranu. Zašto da se samo ja ljutim? Treba biti kolegijalan
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  11. #26

    Odgovor: Kada i da li lazete?

    O da... Svakodnevno... i to sve više i više...
    I nisu to samo male laži... Sutra ću početi sa dijetom, neću zbijati šale na račun onih koji gledaju Grand, ma to me koleno žiga zbog promene vremena a ne zato što već godinama namučeno silnim sportskim igrama drži klipana od sto i kusur kila....i nema potrebe ići kod doktora.
    Ima tu i velikih laži... Ne,nisi protraćio trideset godina svog života, sve si to proživeo sa nekim razlogom,iživeo si se... Finansijski problemi - ma to je samo privremeno, samo ti i dalje živi momačkim životom i sve će se samo rešiti... Tvoja generacija već upisuje decu u prvi razred, ma glupaci... Rano se pouzimali i sad se žale kako nemaju minut slobodnog vremena za sebe i svi ti zavide na tvojim ludim provodima i kako bi i oni sad rado tako...ali eto. Ima toga još... A verovatno se da primetiti da su to sve laži upućene samom sebi... Njih je lako objasniti. Zaista je teško pogledati istini u oči i znam da se mnogi neće složiti sa tom izjavom, ali tako je. Isto tako znam i da bi to trealo menjati...
    A i one laži, na izgled nebitne...
    Kad te prijatelj pita kako si? Lako pitanje... Sjeban prijatelju, sjeban do neprepoznatljivosti... Baš ovog momenta su mi se svi problemi skupili jer sam bio dovoljno glup da ih odlažem misleći da će se svi rešiti jedan po jedan... isteće im rok trajanja... Al dobro su konzervirani. - Ma da je bolje ne bi valjalo... i osmeh na lice.
    Nešto si neraspoložen? Ko jel ja... Ma jok,nešto sam umoran... Nema to veze što se sve češće osećam usamljenim... i nije tačno da me sve te male i veće laži sustižu... i postavljaju sve gore prepreke na moj put do cilja. Da ne spominjem da je cilj postao tako zamućen i zagubljen u svoj toj magli koju stvaram svim tim istim lažima...
    A najgora je laž da ću sve to promenuti iz korena...ukoliko već sutra...Evo sad ću se usresrediti na njih pa redom... Možda će se to jednom i desiti... Ko zna... tad će ovo sve izgledati kao tešenje...i imaće smisla zašto sam baš sve tako radio...Možda ću se svim tim i hvaliti jednog dana... a do tad...do tad će sve biti samo gnusna laž... i ništa više.
    I nemojte obraćati pažnju na ovaj tekst... i on je jedna velika laž... ali nisam slagao Vas, samo sebe.

  12. #27

    Odgovor: Kada i da li lazete?

    Ne mnogo ali mnogo češće sebe nego druge,sve mislim da će me drugi provaliti a samu sebe mi nekako lakše da obrlatim
    I may not be perfect but I'm always me

  13. #28

    Odgovor: Kada i da li lazete?

    Laž je masovna pojava u društvu i svakodnevnom zhivotu, tako da me nimalo ne iznenadjuju takve osobe, jer se i meni samoj omakne po koja sitna - benigna laž...koju najčešće priznam..uz osmijeh i blagu postiđenost...a i iste ne osuđujem, jer su to one laži koje u zanemarljivoj mjeri štete 'žrtvi' eventualno joj uopšte ne štete...
    Ljudi koji imaju prenaglašenu potrebu za laganjem svrstavaju se u kategoriju poremecaja koji se zove pseudologija fantastika. Sa takvim osobama se rezultati u psihoterapiji postižu jako, jako sporo, ali kažu da problem nije nerješiv.

    Mišljenja sam da čovjek laže u vezama, braku, prijateljstvima, a kao najčešći uzrok smatram nesigurnost i neku vrstu 'zaštite', jer veruju da ih samo laž mozhe spasiti od neprilike u koju bi ih dovela istina..koja najčešće zna itekako da zaboli..

    Na vama je da odlučite da li ćete prihvatiti osobu kao takvu, naravno uz maksimalno pojačanu dozu opreza ili je jednostavno zaobilaziti u širokom luku...

    kad čujem izjavu 'prezirem i mrzim laž', utrobice mi se prevrnu..obično oni koji lažu i to poprilično, brane se ovakvom ljigavom izjavom!
    Da budem preciznija laž ne postoji! Postoji samo različito viđenje jedno te iste stvari, situacije...samo zavisi od raspoloženja u datom momentu...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  14. #29

    Odgovor: Kada i da li lazete?

    Lažem vešto i samo kada baš moram. Recimo, kada dođem sa nekog poslovnog ručka, ili neke proslave, a mementica odmah s vrata pita:
    - Matori, koliko si popio?
    - Ma morao sam popitu zdravicu, jebi ga, red je... I, možda još malo vina, posle. Ne mož' se izvući i da hoćeš. - Slažem ja k'o iz topa. Mada, mislim da me je provalila, samo se pravi da nije....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  15. #30

    Odgovor: Kada i da li lazete?

    to se kazhe :
    - popio sam dvije i nekolike trece
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Život je lep kada...
    Autor Neuhvatljiva_ u forumu Pričaonica
    Odgovora: 913
    Poslednja poruka: 09.07.2017, 14:06
  2. Kada ste otišli?
    Autor Necromancer u forumu Dijaspora
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 30.01.2015, 19:52
  3. Kada se tuširate?
    Autor biterlemon u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 07.10.2013, 20:04
  4. Noć kada sam...
    Autor kohili u forumu Filozofija
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 26.09.2013, 19:09
  5. Dan kada je...
    Autor black mamba u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 09.08.2011, 20:17

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •