neobarocco - Strana 5
Strana 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 101

Tema: neobarocco

  1. #61

  2. #62

  3. #63

  4. #64

  5. #65

    Odgovor: neobarocco

    Nikako mi nisu jasne ove ''kućice'',premda i sama posedujem jednu,ali kada sam videla tvoj nik,rešila sam da odreagujem jer si jedan od najneobičnijih pojava na ovom forumu.Talenat poseduješ sigurno i nije to samo jedan talenat i jedna naklonost,jedna težnja za zvukom sa kojim se,barem mi se čini,sklopio doživotno prijateljstvo i pretvorio ga u eho svojih čežnji-tu su čitave ''simfonije'',udruženja nota koje kite tvoj karakter nekim čudnim sjajem.Tu je,osim zvučnog dela tvoje priče,i njen vizuelni kroz neke sličice koje povremeno viđam-nekad u obliku potpisa,avatara i slično.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  6. #66

    Odgovor: neobarocco

    Blagodarim...

    U vecitoj teznji spojiti nespojivo...ostavljam trag, mastilo mi nekako bledo, nadam se da ce vreme uciniti da potamni i pokaze sustinu i i sam smisao moga postojanja...


  7. #67

    Odgovor: neobarocco

    Citat neobarocco kaže: Pogledaj poruku
    Blagodarim...

    U vecitoj teznji spojiti nespojivo...ostavljam trag, mastilo mi nekako bledo, nadam se da ce vreme uciniti da potamni i pokaze sustinu i i sam smisao moga postojanja...


    Molim.
    Ovi,tvoji redovi su mi zazvučali kao redovi Margarit Jursenar koja je tvrdila bi je ljudi trebali smatrati velikom spisateljicom,tek stotinupedest godina posle njene smrti.I njeno mastilo je u početku bilo bledo.Tako je to.Bledo poput majčinog mleka,a onda dođu nemiri,spajanje nespojivog-kako si to primetio.I dolazi se do suštine,odvijemo je polako kao bombonu,onu svilenu sa jelke i zagledamo se u tu bit svog postojanja.I vidimo kako smo je sve vreme poznavali,ali ona nas nije jer smo se menjali.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  8. #68

    Odgovor: neobarocco

    Citat kohili kaže: Pogledaj poruku
    ...tvoji redovi su mi zazvučali...
    istrgnuo sam iz konteksta...podsetilo me na ranu mladost kada sam ugljenim stapicem prenosio svoje misli, nemire i ceznje na prazan papir pokusavajuci da ga ispunim da uklonim belilo...uzmem ga ponekad i u par navrata uhvatim sebe kako nesvesno krenem da dodam nesto...nekog...ostavio sam ga tako, neka stoji kao obelezje pocetka moga "spajanja sa nespojivim"...

  9. #69

    Odgovor: neobarocco



    3ds max i malo shopa

    i nezaobilazni Chromatic aberration
    Poruku je izmenio neobarocco, 12.03.2010 u 23:03

  10. #70

    Odgovor: neobarocco

    srecan nam rodjendan



    jogurt je Light !


  11. #71

  12. #72

    Odgovor: neobarocco

    Srecan rodjendan i sve najbolje Ti zelim



    Budi pametan i pravi se lud

  13. #73

    Odgovor: neobarocco

    Happy Birthday, neo!

    Da zasladiš taj burek malo:




  14. #74

    Odgovor: neobarocco

    Srecan rodjus, sve najlepse ti zelim
    Ionako sam ti fan
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  15. #75

    Odgovor: neobarocco

    Komsija moj lepi, dunem ti u svecicu..

    A zelje?
    E to posle kad otvoris pendzer..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


Strana 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •