Najbolji pisac tema?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 26
  1. #1

    Najbolji pisac tema?

    Po meni je to Zvonchica,mada svi lepo pisu,ali svako ima svoje misljenje....
    There is no rules!!!

  2. #2

    Odgovor: Najbolji pisac tema?

    pa,sta ja znam..
    ne obracam bas paznju na to ko otvara temu,meni je vazno da je tema dobra
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  3. #3

    Odgovor: Najbolji pisac tema?

    Hiperproduktivna Kohili... S tim da su zadovoljeni i kvantitet i kvalitet...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  4. #4

    Odgovor: Najbolji pisac tema?

    Da, Kohili, zaista postavlja lepe teme... Pored nje volim i teme od Love Huntera...on ume onako iz

  5. #5

    Odgovor: Najbolji pisac tema?

    po meni najbolji pisaci tema, a takodje najbolje teme postavljaju:
    TVO.JA
    Felix
    Neuhvatljiva_
    kohili
    Ono za cim zudimo,a ne ono sto dobivamo, govori o nama kakvi smo.

  6. #6

  7. #7

    Odgovor: Najbolji pisac tema?

    kohilli
    Najveca vlast je vladati sobom.

  8. #8

    Odgovor: Najbolji pisac tema?

    Izabelitta, Duga, Felix..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  9. #9

    Odgovor: Najbolji pisac tema?

    Ovde je reč o piscima uvodnih postova tzv postavljačima tema... jel tako? Tako je.

    Prvi koji mi padaju na pamet su kohili, izabelitta, Mish i memento.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #10

    Odgovor: Najbolji pisac tema?

    najbolji pisac tema... pa lista i nije dugačka, bila bi mnogo duža da se traži najgori postavljač tema
    naravno, na čelo , ili bar pri samom vrhu liste najgorih bih stavio sebe

    znači šta se traži

    Sama Tema
    - da se nije pojavljivala na svim forumima na , kojima sam se registrovao (ovde za dva koplja od ostalih odskače uriel)
    - da nije otvarao topice kakvi se mogu naći u drugom podforumu VCafea, ili još gore na istom
    - da teme imaju veze sa vojvodinom (blueella, nenad.bds, Simke, Feliks)

    Naslov teme
    - da jasno ukazuje na temu
    - da je ispravno napisan: nisam neka cepidlaka kada je u pitanju pravopis. Neka rečenice imaju po koji znak interpunkcije - no tako gledam na postove. Sam naslov mora biti korektno napisan. BeZ ŠaraNja sa Malim i VeliKiM slovima, bez ushiiiiićenoooosti - dal' ono beše tri, četiri ili pet slova "O" u naslovu teme ... ma neću ni da je tražim , ostaviću post ako slučajno naletim na nju
    - bez kratica: "O5 koči na 4umu"
    - bez Sh, Zz, Tj u naslowu: ne pomaže uopšte kod pretrage
    - ime teme ne sme imati u sebi samo reči, koje se sastoje samo od tri ili manje slova. Pretrage to ili ne podržavaju, ili izbacuju suviše rezultata.

    Broj postavljenih tema: naravno, ako je neko otvorio samo jedan ili dva topica da ne može spadati u kategoriju najbolji, isto tako ako se preteruje sa otvaranjem tema, ne pridonosi se raspravi. Teme zbog velikog broja padaju brzo van vidokruga, na drugu, treću stranicu podforuma, i još niže na listi novih tema. Još kada dodamo našu potrebu da svuda ostavimo post, a novih tema previše... hteli, ne hteli, znaju mnogi da zbrzaju sa odgovorima

    Vodjenje teme u željenom smeru: dakle da se razumemo odmah, ovo se odnosi na teme na kojima se vodi bilo kakva rasprava. Verovatno će ih biti koji će misliti da preterujem, al' malo mi je bzvz otvarati neku temu sa diskusijom a ne učestvovati u njoj, i ne zamisliti se pre otvaranja teme u kom pravcu... ups
    pa dobro, može i pravcu ako je neka neobavezna tema, inače bi se trebalo znati u kom smeru mislite da će teći rasprava pre nego što se nova tema i otvori. Moderatori tu mogu pomoći, al' ne mogu ni oni znati uvek šta je pisac hteo da kaže, pa je poželjno se povremeno uključiti u diskusiju.
    ... ovo stavka je i glavni razlog što se nešto ne otimam da otvaram teme
    elem, u toj kategoriji bih izdvojio yossu. slagao se sa njim ili ne, on je jasno zacrtao u kom smeru želi da ide tema koju je otvorio

    Uvodni post: pa svakako ne može biti samo prostoproširena rečenica, kada je uvodni post takav... pa niko se ni ne otima da započne iole ozbiljniju diskusiju u kojoj će nešto i reći.
    Što se tiče samog uvodnog posta tu je najoštrija konkurencija, A6quattro, Euridika, Izabelita, Kohilli, Lebac, Memento... ma ima dosta forumaša koji su mnogo elokventniji od mene, nisu im dobri samo uvodni, nego većina postova (kada to žele) nekog sam sigurno izostavio... ču ga častim reppom u znak izvinjenja

    elem, da vas više ne davim... kada sve saberem i oduzmem, odgovor se svede na četiri slova: "Mish"

  11. #11

  12. #12

    Odgovor: Najbolji pisac tema?

    Drina... Bez premca...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  13. #13

    Odgovor: Najbolji pisac tema?

    Mish

    kohilli pise lepe teme, ali mi je ponekad potrebno odredjeno vreme da shvatim poruku i pitanje sadrzano u njima, da bih bio u stanju da odgovorim smisleno

  14. #14

  15. #15

    Odgovor: Najbolji pisac tema?

    Mish i dalje , nema joj premca

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Omiljeni pisac
    Autor Kunic u forumu Književnost
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 26.09.2018, 12:59
  2. Odjavna tema
    Autor swba u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 697
    Poslednja poruka: 31.01.2015, 02:53
  3. Lars von Trier ~ scenarista, pisac, producent
    Autor Isahara u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 06.10.2012, 17:27
  4. Da li ste pisac?
    Autor kohili u forumu Književnost
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 03.04.2011, 18:01
  5. Da sam pisac...
    Autor makilli u forumu Književnost
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 30.08.2008, 18:57

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •