Šeik Abu Musab Al-Zarkavi :(
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8
  1. #1

    09 Šeik Abu Musab Al-Zarkavi :(

    Ubijen Al Zarkavi

    8. jun 2006. | 10:03 -> 10:27 | Izvor: B92

    Bagdad -- Premijer Iraka Nuri al Maliki saopštio danas da je ubijen vođa terorista u Iraku Abu Musab al Zarkavi.




    Al Maliki je izjavio da je Al Zarkavi ubijen sinoć, a da je stradalo i njegovih sedam saradnika. "Al Zarkavi je eliminisan", rekao je Al Maliki i dodao da je to rezultat saradnje iračkog naroda, koji je olakšao posao policije, i međunarodnih snaga. "Ubistvo Al Zarkavija je poruka svima koji izaberu put nasilja", rekao je Al Maliki.

    Al Zarkavi je ubijen u vazdušnom napadu američke i iračke vojske severno od Bagdada, prenela je iračka državna televizija. Kako se dodaje, akcija je sprovedena kod grada Bakube, 65 kilometara severno od iračkog glavnog grada, a telo je identifikovano na osnovu otiska prsta, prema nekim informacijama, odnosno na osnovu prepoznavanja lica, prema drugim.

    Al Zarkavi je bio povezan s brojnim kidnapovanjima u Iraku, a njegova glava bila je ucenjena na 25 miliona dolara.

    If I had one wish, I would ask for a big enough ass for the whole world to kiss...

      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Šeik Abu Musab Al-Zarkavi :(

    -A sta bi bio TVOJ komentar ?
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Šeik Abu Musab Al-Zarkavi :(

    Danas nesto na poslu i nisu polemisali na temu Al Zarkavi dok su nam mediji pretrpani novim uspjesima americke vojske. Jedino se jedan cikica dohvatio teme da mi saopsti sta su uradili "nasi" u Iraku. Naravno govorio je to tako samouvjeren i ponosan. Al na moje pitanje jel sad misli da su konacno izvojevali pobjedu i da je tu kraj besmislenom stradanju americkih vojnika ostao je
    Da je poslednji od svije vrste mozda bi i osjecao nesto. Dal' zal il' radost ko zna, pre ovo drugo. Jedan otisao doci ce milion novih Zarkavija . Ako je uposte i ubijen, jer gosn. Bushu zestoko treba nesto da opravda prisustvo americkih trupa u Iraku a cini mi se da je sa ovom (dez)informacijom na pravom putu.
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  4. #4

    11 Odgovor: Šeik Abu Musab Al-Zarkavi :(

    dog eat dog
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Šeik Abu Musab Al-Zarkavi :(

    Citat swba kaže:
    Ako je uposte i ubijen
    Al Kaida potvrdila smrt svog lidera u Iraku

    Teroristička organizacija Al Kaida potvrdila je da je njen lider u Iraku Abu Musab al Zarkavi ubijen sinoć kod Bagdada. U saopštenju izdatom na internetu navodi se da će Al Kaida nastaviti svoju borbu i da je Al Zarkavi bio "ponos nacije".

    "Rekli smo našem princu, šeiku Bin Ladenu, i vojnicima u Al Kaidi u Iraku da ćemo nastaviti istim putem kojim je krenuo Abu Musab al Zarkavi", dodaje se u saopštenju koji je potpisao Al Zarkavijev pomoćnik, Abu Abdulrahman al Iraki.

    Autentičnost saopštenja još nije proverena, ali ono se nalazi na islamskom sajtu na kojem obično Al Kaida izdaje svoja saopštenja.

    Citat valter kaže:
    -A sta bi bio TVOJ komentar ?
    Slava mu. Šalim se, živo me zabole.
    If I had one wish, I would ask for a big enough ass for the whole world to kiss...

      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Šeik Abu Musab Al-Zarkavi :(

    -Scenario:

    Teroristi dignu u vazduh tranporter, ubiju amera, ostali ameri ulecu po kucama i tamane sve sto se mrda, onda dignu helihoptere, izbombarduju ceo kraj, legitimna akcija jer su locirali nekog teroristu.

    Prepisuju od Izraelaca.

    Mozda bi mogli da nadovezemo na Izraelsko - Palestinski sukob
    Meni je tu stvar jasna, zemlja je palestinska.

    A opet imamo i Rusi - Ceceni
    Retko koji Cecen prezivi ispitivanje

    I svi veruju u ono sto rade (osim amera, koji veruju u ono sta zarade)
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Šeik Abu Musab Al-Zarkavi :(

    Šeik Abu Musab Al-Zarkavi

    da je oni jedini koliko ima jos musaba
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Šeik Abu Musab Al-Zarkavi :(

    Ah, Kanadska televizija je ceo dan obavestavala ubistvo Al-Zarkavija posto im sada ide u prilog jer je Kanada definitivno napustila peace keeping mission pa se pridruzila velikom bratu Bushu da ratuju zajedno , i naravno velicaju uspeh destrukcije terorizma ..Neko rece gore iznad mene kolko ima jos tih Zarkavija , u pravu je ima ih na hiljade , i hiljade sto je vrlo opasno za buducnost svih nas ...
      Vrh

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •