Da li upravljate svojim zivotom? - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 38
  1. #16

    Odgovor: Da li upravljate svojim zivotom?

    Citat suzy73 kaže: Pogledaj poruku
    Uvek imam kontrolu nad svojim zivotom. Stojim sa obe noge na zemlji i u svakom pogledu sam nezavisna.
    ....Sve dok Rusi ne ukinu isporuke gasa....Pa shvatimo, koliko nam život -> grejanje -> da s' neposmrzavamo ko pilići -> zavisi od njih....hehehe...


  2. #17

    Odgovor: Da li upravljate svojim zivotom?

    Da ...kao slepi padobranac!

  3. #18

    Odgovor: Da li upravljate svojim zivotom?

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    zasto se onda mnogi zale, kukumacu, placu.... kad vec tako "odlucno" upravljaju svojim zivotom.
    Ja ne upravljam svojim! Zivot upravlja samnom. Jer da mogu da upravljam njime, zivot bi postao deo mene... ali svi smo mi samo deo zivota, koji nas vodi, a mi ga pratimo i prilagodjavamo svemu onome sto sa sobom taj zivot i nosi.
    Upravo i ja tako mislim...
    ponekad se osecam kao retard kome drugi kroje sudbinu..moje je samo da otvorim ista i progutam ono shto je unapred zakuvano...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  4. #19

    Odgovor: Da li upravljate svojim zivotom?

    ...ne... ...uglavnom upravljam tudjim životima...

  5. #20

    Odgovor: Da li upravljate svojim zivotom?

    Ne mogu da napišem ni da, a ni ne. Biće da se rvem, pa kako koja runda naiđe
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #21

    Da li upravljate svojim zivotom?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Ne mogu da predvidim svoju budućnost niti situacije koje će mi život doneti. Ali, eto, bar u situacijama u kojima se nađem, pokušavam da pravim svoje izbore.

    Verujem da nam se u zivotu sve desava sa nekim ciljem...smislom...
    Trudim se da me teske situacije ne oslabe, a sve ono lepo ne uzdigne previse...

  7. #22

    14 Odgovor: Da li upravljate svojim zivotom?

    Kao prvo ne plašim se da svoje ideje iznesem na videlo, kako god one možda suludo zvučale u prvom momentu.
    Kao mlađa nisam mnogo verovala sopstvenoj, unutrašnjoj snazi.
    Beše nekad.

    Naučila sam da svoja razmišljanja i želje izrazim jednostavno i jasno. Izbegavam agresivnost sa jedne, samim tim i neprijatne situacije sa druge strane.
    Vodim računa o tome da okolina nije sposobna da čita moje misli, da kažem: ''Ne!'' - ukoliko je to potrebno. Isto tako mogu da tražim od drugih da urade nešto za mene.
    Prihvatam pravo drugih da odbiju moj stav, molbu, ili da neko otvoreno pokaže neslaganje sa mojim načinom razmišljanja, ili onim što radim.
    (Poštujemo različitosti )

    Izbegavam pasivnost u bilo kom aspektu života.

    Na ovakve načine pokušavam da upravljam svojim životom, na najbolji mogući način... ... moj način...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  8. #23

    Odgovor: Da li upravljate svojim zivotom?

    Ne, ne upravljam svojim životom, nikad nisam umela da odbijem nekome uslugu, smarajuće telefonske razgovore, ni ćerkama koješta, pa su razmažene do bola, i prilično neodgovorne, posebno starija koja je uz to i bolesna.
    Život mi mnogo zavisi od nekih red je ovo, red je ono, mami, tetki, bratu.
    Za mene ne ostane ništa.
    Pokušavam da to promenim, ali nije lako, odjednom se svi ljute na mene.
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  9. #24

    Odgovor: Da li upravljate svojim zivotom?

    -Zivot te nosi (zivot je reka), jedino sto mozes je da dignes glavu da vidis gde si.

  10. #25

    Odgovor: Da li upravljate svojim zivotom?

    Upravljam. Volan jeste u mojim rukama.

    A to što često slupam "vozilo", što redovno zadobijem teške telesne povrede, što u brzini odletim u (po)neki ambis ...
    krivi su mi samo
    - loš teren
    - višak adrenalina i
    - slab kočioni sistem.


    Umem ja ponekad da se vadim malo i na "sudbinu" ... ali znam, da je to samo šlag na torti.

    Kad pomenem sudbinu, najčešće joj pominjem majku .
    Pa neću vaLda sebe da krivim nisam mazo.

    ______________________
    Svakako, mislim da svako od nas upravlja svojim životom. I sve u vezi našeg pravca je stvar naših izbora - dobrih ili loših.
    A životne (sudbinske) situacije, koje nas vrebaju, sačekuju, presreću i bez naše volje snalaze -
    samo mogu da nam idu ili da nam ne idu "na ruku". Dok mi to tako "upravljamo svojim životima".

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  11. #26

    Odgovor: Da li upravljate svojim zivotom?

    aha ja wOzim

  12. #27

    Odgovor: Da li upravljate svojim zivotom?

    Ako se to zove upravljenje sopsvenog zivota_?Cim sam naucila kroz zivot sta necu,samim tim se tako i ponasam u sopstvenom zivotu.I to je neka vrsta upravljanja_
    "neizrecivo je i bezimeno ono što mojoj duši stvara muku i slast i što je još i glad moje utrobe..."

  13. #28

    Odgovor: Da li upravljate svojim zivotom?

    Bože, daj mi
    snage da izdržim ono što ne mogu promeniti,
    hrabrosti da promenim ono što mogu
    i mudrosti da to dvoje razlikujem.

    ...indijanska izreka .

  14. #29

    Odgovor: Da li upravljate svojim zivotom?

    Trudim se da upravljam koliko god je to moguće, ali nekada totalno izgubim kontrolu. Da li je to normalno ili ne? Ne znam, stvarno

    Nema sive zone, sve je crno ili belo .... Zašto? Sivo predstavlja kompromise ili/i foliranje, a toga u najbitnijim sferama moga života nema..... Nema kompromisa oko nekih stvari i gotovo.
    E sad, uglavnom me poremete dešavanja na koja ne mogu da utičem. Nakon tih epizoda obično gubim kontrolu i padam velikom brzinom (kao u onom crtanom filmu kada Bugs Bunny i gremlin padaju avionom, samo što često puta ne nestane "benzina" pred udarac u zemlju ).
    "Gubljenje" zavisi od situacija, ali nakon određenog vremena (dužeg ili kraćeg) uspostavim "kontrolu" , nastavim da upravljam svojim životom..... i onda mi prijatelji kažu: "Opusti se malo ....."

  15. #30

    Odgovor: Da li upravljate svojim zivotom?

    samo dok vozim
    Ko je za jednu voznjicu

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 12.03.2017, 01:00
  2. Koliko ste zadovoljni svojim poslom?
    Autor Kunic u forumu Posao
    Odgovora: 125
    Poslednja poruka: 22.11.2013, 18:47
  3. Sta znate o svojim precima?
    Autor Becar u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 29.07.2012, 00:43
  4. Kako se nosite sa zivotom?
    Autor Crazy Angel u forumu Psihologija
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 23.01.2009, 04:34
  5. Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 31.07.2006, 22:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •