Femkanje - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 29 od ukupno 29

Tema: Femkanje

  1. #16

    Odgovor: Femkanje

    Osobina koja me, mozda, najvishe odbija od zena ( ili njih od mene, ko ce ga znati ).

    Naravno, kada je sve to prenaglaseno i vodi ka ostavljanju utiska "ja sam previshe fina da bi mogao da dobijesh bilo shta tek tako".

    Uzas.

    Obozavam zene koje znaju shta hoce i koje znaju kako to da pokazu.

    Josh kada bi i one reciprocitetno obozavale mene, gde bi mi biJo kraj...



  2. #17

    Odgovor: Femkanje

    Upravo mi je jedna rekla,ti upucaš,pa važeš...

    Da,ali takođe imam fazice femkanja,ponekad,i ne mislim da je to neka grozna stvar...ume da bude veoma simpatično,što kaže biter,važna je mera.

    E sad,ima tu više fela femkanja,sve zavisi,kad,kako,s kim...meni je to ok,ukoliko ne prelazi u neku zloupotrebu,prijateljstva,veze..I ako se neko i femka,ne znači pod obavezno da je loš čovek...ima mnogo gorih kategorija u međuljudskim odnosima.

  3. #18

    Odgovor: Femkanje

    Femkale ili ne,na kraju uvek ispadne isto....

    Jos ce to i nauka postati,sudeci po prethodnim postovima...

  4. #19

    Odgovor: Femkanje

    Ma femkanje nije uvek negativno.
    Postoji femkanje zato što je neko neodlučan, treba mu još informacija ili vremena da još jednom razmisli...
    Postoji femkanje zato što neko želi nešto, ali se ustručava.
    Postoji femkanje da bi se ostavio utisak. To je već vezano za naš mentalitet.
    Poruku je izmenio Kitty, 19.11.2008 u 20:21 Razlog: slovce
    Stvoriću svoj mali raj i u njega primiti one koji su mi već u srcu.

  5. #20

    Odgovor: Femkanje

    pa ne mogu da pricam o drugima mogu da kazem da nisam od onih koji se femkaju....znam sta hocu i najbitnije sta necu ako sam u nedoumici ili mi nesto nije jasno -ja pitam otvoreno pa sta god da bude
    Najveca vlast je vladati sobom.

  6. #21

    Odgovor: Femkanje

    Meni je nekad zaista potrebno da uzmem vazduh...
    ...da se presaberem, da oslušnem sebe, da u sebi izvagam šta zaista mislim, želim, hoću... Naročito mi je takav otklon potreban kad me zadesi nešto "ko' iz vedra neba"...
    Nemam ja spremne odgovore na sve u životu. Neki su konstantni, rasli su sa mnom, pa ih naizust znam. Sigurna sam u njih, pa da me i u po noći probudiš... Ali se dogodi i da nemam pojma šta bih rekla ili uradila, a važno mi je. Instinktivno dajem sebi pravo da o svemu porazmislim.
    Ja znam da to ume da zazvuči kao fraza. Ali naprosto volim da svesno činim sve što činim, da sam potpuno odgovorna za svoje postupke.
    Na kraju, dosta sam se i zatrčavala, vreme mi je da upoznajem čari femkanja...
    Lado, kažeš da otvoreno sve pitaš... Ok, ali nisu moji odgovori obavezno u drugim ljudima. Nešto moram i sama. Nisam ni sama sebi uvek dovoljno jasna...
    Da se razumemo, nije u pitanju poza. Toga se grozim. Iskalkulisano prenemaganje je van moje priče.
    Ja ne znam drugi bolji izraz za odlaganje odluke od pustog femkanja, mada mi je zanimljivo da čujem različita tumačenja tog termina...
    Jednom je neko moje najozbiljnije predomišljanje nazvao femkanjem, otud tema...
    Vrag odneo šnalu...

  7. #22

    Odgovor: Femkanje

    @izabelitta
    To o čemu ti pišeš ja bih nazvala neodlučnošću.
    Svi smo mi ponekad neodlučni. Pitanje je koliko sredina trpi zbog toga. I koliko to dugo traje.
    Femkanje ipak ima i neku dozu manipulacije u sebi.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  8. #23

    Odgovor: Femkanje

    Ne da ima dozu, nego femkanje i jeste tvrđenje pazara...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  9. #24

    Odgovor: Femkanje

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Ne da ima dozu, nego femkanje i jeste tvrđenje pazara...
    precizno reeno
    Ko je za jednu voznjicu

  10. #25

    Odgovor: Femkanje

    Ja mislim da ja to ne umem da radim ok,budem ponekad neodlučna ali fore tipa :'oću kakim pa ipak neću kakim su krajnje bljutave i ne vidim potrebu za tim Mislim da sam dovoljno zrela da znam šta hoću a šta neću,i nema između,nema igara bez granica,čitanja između redova i sl. Ja sam od onih koje bi i na dupe progovorile
    I may not be perfect but I'm always me

  11. #26

    10 Odgovor: Femkanje

    Pa ne znam .. mislim da femkam često.. baš umem da se prenemažem... ali uglavnom se to ogleda na sitnicama

    šta ću taka sam - kaka sam

  12. #27

    Odgovor: Femkanje

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Meni je nekad zaista potrebno da uzmem vazduh...
    ...da se presaberem, da oslušnem sebe, da u sebi izvagam šta zaista mislim, želim, hoću... Naročito mi je takav otklon potreban kad me zadesi nešto "ko' iz vedra neba"...
    Nemam ja spremne odgovore na sve u životu. Neki su konstantni, rasli su sa mnom, pa ih naizust znam. Sigurna sam u njih, pa da me i u po noći probudiš... Ali se dogodi i da nemam pojma šta bih rekla ili uradila, a važno mi je. Instinktivno dajem sebi pravo da o svemu porazmislim.
    Ja znam da to ume da zazvuči kao fraza. Ali naprosto volim da svesno činim sve što činim, da sam potpuno odgovorna za svoje postupke.
    Na kraju, dosta sam se i zatrčavala, vreme mi je da upoznajem čari femkanja...
    Lado, kažeš da otvoreno sve pitaš... Ok, ali nisu moji odgovori obavezno u drugim ljudima. Nešto moram i sama. Nisam ni sama sebi uvek dovoljno jasna...
    Da se razumemo, nije u pitanju poza. Toga se grozim. Iskalkulisano prenemaganje je van moje priče.
    Ja ne znam drugi bolji izraz za odlaganje odluke od pustog femkanja, mada mi je zanimljivo da čujem različita tumačenja tog termina...
    Jednom je neko moje najozbiljnije predomišljanje nazvao femkanjem, otud tema...
    sve ovo o cemu pricas veze nema s femkanjem
    femkanje je predumisljaj,manipulisanje,tvrdjenje pazara s predumisljajem
    femkanju su sklone manipulativne zene
    femkanje nemA veze s tim da li ces nesto otvoreno da pitas,nego da li ces na nesto otvoreno da pristanes

    licno,ne praktikujem;iole inteligentna osoba femkanje provali iz mesta...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  13. #28

    Odgovor: Femkanje

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    sve ovo o cemu pricas veze nema s femkanjem
    femkanje je predumisljaj,manipulisanje,tvrdjenje pazara s predumisljajem
    femkanju su sklone manipulativne zene
    femkanje nemA veze s tim da li ces nesto otvoreno da pitas,nego da li ces na nesto otvoreno da pristanes

    licno,ne praktikujem;iole inteligentna osoba femkanje provali iz mesta...
    Ja mnogo volim da se feMkam ...znači li to da sam manipulativna žena?

  14. #29

    Odgovor: Femkanje

    ahaM
    femkas se toliko da bi na prvi zvizduk nekoliko ovdasnjih clanica polomio vrat trceci


    znaci,ne femkas se
    ne znam da l si zena,al manipulativna sigurno nisi;ti si prost igrac tebe odmah zapljusnu emocije i vino te udari...i tako to....
    Ploviti se mora i bez broda ..

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •