Prvi Rock koncert na kom ste bili
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 32
  1. #1

    Prvi Rock koncert na kom ste bili

    Moj prvi koncer(BABE) 94.god u tadašnjem Prostoru sadašnjem XL-u ako se nevaram.I pokojni Čavke koji je sve vreme izlazio iz ritma ali za masu je to bilo nevažno.Slike iz života jednog idiota.

  2. #2

    Odgovor: Prvi Rock koncert na kom ste bili.

    Prvi rok koncert na koji sam otišla je bio "Koncert godine" u Novom Sadu. Nisam se ni usudila da pitam mamu,nego sam se sa tatom dogovorila da ja odem,a on će u neko doba obavestiti "Generala"
    Bio je to baš dobar koncert...
    Don't tease me if you can't please me!

  3. #3

    Odgovor: Prvi Rock koncert na kom ste bili.

    Prva rock svirka na kojoj sam bila je bila svirka 'Goblina' u jednom lokalnom klubu koji više ne postoji.
    Prvi koncert je svakako bio Koncert godine na SPENS-u.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  4. #4

    Odgovor: Prvi Rock koncert na kom ste bili.

    Kao klinka ... Prvi i nezaboravni KONCERT Jethro Tull - Yugoslavie ...Zagreb '75

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  5. #5

    Odgovor: Prvi Rock koncert na kom ste bili.

    bilo je to 1988...ili 89...jbmliga...proshla sam kroz neke qqruze....preskochila ogradu...i ushunjala se na koncert Tine Turner....ona je sletela na binu....skakala....mlatila grivom....propadala kroz binu....

    kakav je to spektakl biJo za 12ogodishnjakinju



    posle su nam jebali chvorka jer nismo nikoga pitali....ali to je za drugu temu....


  6. #6

    Odgovor: Prvi Rock koncert na kom ste bili.

    Bio je to koncert Galije...1988...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  7. #7

    Odgovor: Prvi Rock koncert na kom ste bili.

    Koncert godine u Novom Sadu ja mislim 1997. godine. Kakav je to dozivljaj bio za mene tad.

  8. #8

    Odgovor: Prvi Rock koncert na kom ste bili.

    Partibrejkersi, KST jebem li ga da l' su imali dva albuma 87 ili 88, pa tu dolazio i Haustor i EKV, Orgazam, pa se šetaš malo u SKC malo na Taš Od nekih su mi čak ostale i ulaznice. Sećam se koncerta ispred Beograđanke, 89, bilo nekoliko grupa... znam da smo gađali pampurima nekim Juru Stublića, a zašto ne merem da se setim besna deca I sećam se dobro koncerta koji je organizovao Atelje 212 (ili je organizovao grad pa su ulaznice išle za renoviranje ateljea neku godinu kasnije), 12 žigosanih se zvao, bio na Tašu na Vidovdan, a dobro se sećam jer mi je Mika zavlačio ruku ispod majice. Bilo 12 grupa. Piloti, Oktobar, Rambo, Yu grupa, Viktorija, Čutura, Koja, Čorba, Cukić.... i ne zamerite što mi neki fale
    Retki su stvarno domaćinci koje volim a nisam slušala uživo koncerte obožavam.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #9

    Odgovor: Prvi Rock koncert na kom ste bili.

    Bajaga '94 cini mi se, u Banjaluci (to sam sigurna), jos nam je ratno stanje bilo...
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  10. #10

    Odgovor: Prvi Rock koncert na kom ste bili.

    Leb i Sol..samo ne mogu da se setim da li je to bila 83 ili 84 godina, mnogo je davno bilo..

    ali sem što se ne sećam tačne godine, svega ostalog se sećam kao da je bilo juče ili čak danas..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  11. #11

    Odgovor: Prvi Rock koncert na kom ste bili.

    KUD Idijoti, 80 i neka je bila...
    nattydread is coming to dinner

  12. #12

    Odgovor: Prvi Rock koncert na kom ste bili.

    Pošto imam popriličan broj i godina i nešto manje odgledanih koncerata, nisam baš siguran. Ja volim da kažem da je to bio koncert Dip Parpla u beogradskom Pioniru, koji je održan, čini mi se, 15. marta 1974. godine, ali ne držite me baš za reč. Njega se baš sećam. Predgrupa je bio RM Točak sa svojom fantastičnom grupom SMAK. Sećam se da je na kraju koncerta Riči Blekmor razbio svoju gitaru. Ljudi, koja je to svirka bila....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  13. #13

    Odgovor: Prvi Rock koncert na kom ste bili.

    Tina Tarner u Zemunu,

  14. #14

    Odgovor: Prvi Rock koncert na kom ste bili.

    ......cini mi se daje to bilo 82' ili 83'...u mom gradu je gostovala Generacija 5...sjajno......medjutim...posle njih je bio Chola......jbg...nemaju bas svi srecno detinjstvo...
    ...hell ain't a bad place to be......

  15. #15

    Odgovor: Prvi Rock koncert na kom ste bili.

    Toni Montano, '87 - '88, ne secam se tachno...ispred SKC - a, na ulici, ne secam se ni kojim povodom...znam da je bila shutkaaaa...

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Bili ste srećni kao...
    Autor jelenag u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 30.01.2015, 19:19
  2. Šta ste bili u prošlom životu?
    Autor SQUAW u forumu Astrologija
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 11.03.2014, 01:54
  3. Kad biste bili...
    Autor Kill Bill u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 2284
    Poslednja poruka: 18.09.2013, 20:37
  4. Prvi vampiri su bili iz Hrvatske i Srbije
    Autor Bombica u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 18.07.2010, 01:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •