To samo meni moze da se desi - Strana 12
Strana 12 od 34 PrvaPrva ... 2101112131422 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 166 do 180 od ukupno 508
  1. #166

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Sinoć sam nešto rovarila po zamrzivaču i 'ladno ga nisam zatvorila
    Celu noć je zvrljao otvoren, pa sad imam leda mogu da organizujem klizanje za decu
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  2. #167

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Vraćam se maloprije sa predavanja busom i u jednom momentu osjetim kako nešto smrdi... ...kao da nešto gori... okrenem se prema zadnjem djelu busa kad ono dim suklja u šesn'est... Op majstore,jaaaraneee...gooorimo Kad je shvatio šta se dešava,zaustavlja bus,ustaje i dere se iz sveg glasa Evakuacija jok ostaću da sjedim u busu Onda sam se smrzla najstrašnije jer naravno na Romaniji sjever odnese Posle sat vremena nailazi drugi bus koji se smilovao da stane...
    Poruku je izmenio ognjen56, 31.10.2008 u 17:52 Razlog: slovce
    I'm floating on air..

  3. #168

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Hocu da promuckam flasu kuvanog paradajza,jer kuvam sos! Leti cep s flase,a paaaaraaadaaajz po celoj kuhinji !!!Moze li jos neko da bude takav baksuz???
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  4. #169

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Rešim ja da je današnje popodne i veče samo mooojeee... Spremim se i odem u grad. Na blagajni SNP-a
    -Molim Vas, jednu kartu za ''Ivanova''
    -Danas predstava gostuje, ne igra ovde.
    -Ja sam pročitala na netu....
    -Ne, pogrešno ste pročitali.

    Da se oraspoložim, pošto očigledno ne idem u pozorište, idem do bankomata da podignem platu, pa da se ponovim. Dočeka me obaveštenje na bankomatu:
    Poštovani korisnici,
    bankomat neće raditi od 1. 11. do 24. 11. zbog....hvala na razumevanju...

    Prebrojim sitnež u novčaniku, i vidim da imam za lepu kaficu natenane...Odoh u moj omiljen kafić i naručim, kad, kafica malo reeetkaaa...

    Ajd' slatka lepo kući, nisi ni trebala izlaziti....

  5. #170

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    bila na rodjendanu veceras kod jednog mog mladjanog drugara.. spremila se riba, izbacila properties i bataCe.. i stanem za sank, jerbo uvek najbolje ribe stoje za sanK i isto najbolji tipovi.. po izboru tipova i sanka ovog puta to nije bio slucaj i sad, pored sanka je bio namesten veeeeeeliki zvucnik na nekom jebenom stalku tako da baca svoje ritmove po celoj kafani.. prolazi tako vreme, cirkam ja svoj spicer u silnom smorovanju, posto se smorih ka' gay u striptiz klubu, i onako nalakcena, odlucim ja da je vreme ici pisat'.. i zakoracim ja sva smislena i dopola pijana, kad ono stalak zapela riba u stiklama i minicu preko jebenog stalka i opruzila se po kafani kao da je upravo videla 1000 dinara na podu i dignem se ja, kao nije mi nista, ne boli me nista (a cice bi mi otpale da mogu) i prilazi mi bivsi koji je sinoc dzedzao pred mojom kapijom kucno i kaze: "To te Bog kaznio sto si me sinoc ostavila u mukama." reko, bato, ae dovidjenja, da sam znala da cu da padnem, jos tri puta bih te odbila
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #171

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Jutros me probudi telefon "ranom zorom" u 07:20h. Nije to tako rano ali kad legneš u 4 malo je za naspavati se.
    I ustajem tako u polu snu i odbauljam se do kupatila. Umijem se,otvorim ormarić gde mi stoji sav pribor za ličnu higijenu,uzimam četkicu za zube,uzimam pastu i stavljem na četkicu, počinjem da perem zube...kad...nešto mi se puno peni...probam jezikom...nešto mi čudan ukus... pogledam pastu..kad ono... "Palmolive" - pasta za brijanje Jedva sam ispravo. Al sam se zato razbudio u momentu.

  7. #172

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Mis'im... Stojim pod tušem, kose bogato šamponirane... Odjednom, mlaz se smanjuje... Pa još... Pa još... Kuckam po tušu u neverici, zagledam glupo u rešetkicu iz koje je do malopre voda radosno isticala i ne mogu da verujem!!! Cupkam u kadi neko vreme, sve u nadi da se neko našalio i da je suša prolaznog karaktera... Ok majstore, dobra ti fora... Lepo smo se zezali, ajd sad pušćaj lafove da isperem kosu... Ma ni da curne... I evo me sad... Razdragano kuckam dok mi u ušima pucketa šampon i nekako se nadam da ću do ujutru uspeti da okončam tuširanje... Btw, ima li neko ideju koja aqua minerale bolje pere kosu? Knjaz, Radenska ili Minakva? Evijan baš rasprodali dole u radnji...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  8. #173

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    da okrivim kisu da mi bude kriva, cokolada, ma i horoskop samo zato sto sam zurio u subotu da stignem da sam lepo sacekao ponedeljak bila bi i rasprodaja svega. Ali svejedno bi bio neki izgovor zna ona to.
    A da sam se bar naspavao nego se i prehladio te prespavao taj ponedeljak a ipak je sve trebalo da pocne od utorka

  9. #174

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    sinoc oko 21h dodjem kuci, umoran ko pas i gladan, stavim neku dzigericu da se pece, legnem da se samo malo opruzim.... "miris" me je probudio oko 03h nocas.... danas celo popodne ribam kuhinju..... sad me glava boli od isparenja hemikalija i "prepecene dzige"......
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  10. #175

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    ajme, dakle nikad dzigu s posla
    I tako u beskrajno!

  11. #176

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Citat NSdjanka kaže: Pogledaj poruku
    Mis'im... Stojim pod tušem, kose bogato šamponirane... Odjednom, mlaz se smanjuje... Pa još... Pa još... Kuckam po tušu u neverici, zagledam glupo u rešetkicu iz koje je do malopre voda radosno isticala i ne mogu da verujem!!! Cupkam u kadi neko vreme, sve u nadi da se neko našalio i da je suša prolaznog karaktera... Ok majstore, dobra ti fora... Lepo smo se zezali, ajd sad pušćaj lafove da isperem kosu... Ma ni da curne... I evo me sad... Razdragano kuckam dok mi u ušima pucketa šampon i nekako se nadam da ću do ujutru uspeti da okončam tuširanje... Btw, ima li neko ideju koja aqua minerale bolje pere kosu? Knjaz, Radenska ili Minakva? Evijan baš rasprodali dole u radnji...


    meni se ovo desilo kad sam ofarbala kosu ....Treba da je perem a ono ni kap vode...Sva sreca uvek imam galonce negaziranje vode Meni je aqua viva bila odlicna....

  12. #177

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Ove devojčice sa farbom i šamponima se nisu očeličile za vreme bombardovanja izgleda

    Citat DBlica kaže: Pogledaj poruku
    sinoc oko 21h dodjem kuci, umoran ko pas i gladan, stavim neku dzigericu da se pece, legnem da se samo malo opruzim.... "miris" me je probudio oko 03h nocas.... danas celo popodne ribam kuhinju..... sad me glava boli od isparenja hemikalija i "prepecene dzige"......
    Ćuti, dobro je kad te boli glava. Moglo je da te ne zaboli nikad ništa više

    ***

    Da treći (ili četvrti) put ostanem sa bežičnim tušem u rukama jer mi se izvuče ono crevce ne znam kako pa nastavim da se kupam kao da sam u dvorištu a ne kupatilu, na crevo Ne znam koliko para treba da dam na te đavole da bidnem mirna. Poglavica reko' jbte ja ću da te kupam, ako ne znaš kako
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  13. #178

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    ...da promasim skretanje za NS...

  14. #179

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku

    Ćuti, dobro je kad te boli glava. Moglo je da te ne zaboli nikad ništa više
    da....to sam i ja skontao .... ma, pre neki mesec mi je tako ostala pica, pa sam stvorio "keramicku" picu, a drugarice umetnice odlepile "kako je dobra" i odnele je kuci da slikaju i fotkaju...sad ovo..... ne smem dozvoliti da se desi jos jedan isti eksces....kontam da sam "ispucao" srecu po tom pitanju

    Citat diktatorka kaže:
    ...da promasim skretanje za NS...
    hehehe, prvi put pre nekoliko godina, odvezem jednu gospodju za bg, ona skonta da ce se poprilicno zadrzati i kaze mi da se ja vratim za ns a da ce ona vec da se snadje za prevoz nazad i da "nije frka"..... krenem ti ja, vozim, vozim, skrecem, skrecem, skontam da sam "za*ebo" al ne moz' nigde polukruzno.... stigao sam skoro do zeleznika, pa svesno prekrsaj, pa nazad......jbg, sad znam
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  15. #180

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    koja sam ja zuza, pa to nema nigde
    ceo dan vitlam kao muva bez glave i ceo dan obaram stvari.. prvo sam uspela da srusim monitor, kojem Bogu hvala nista ne fali napokon sam resila da sklonim krtog sa stola i kako sam brisala dok sam slusala mjuzu, zanesem se i trgnem rukom i paf po monitoru koji se srusio u fotelju koja je pored stola i koja meni sluzi da dignem noge kad sam za kompom.. ispostavilo se da ima visestruku namenu
    malopre, odem do keve da joj drpim cigaru i kako sam je zapalila, vitlala rukom u kojoj sam je drzala i progorim fotelju ulazim u sobu sa istom cigarom i progorim i moju fotelju koja ima visestruku namenu i umesto da cigaru ostavim u pepeljaru, ispadne mi na tepih, koji isto naravno progorim i curka, jbt, stvarno sam curka.. umesto da je podignem, ja mahinalno krenem nogom da je ugasim pa sam tako malo progorela i carapu..
    keva ce me ubiti.. nosim njene carape
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 12 od 34 PrvaPrva ... 2101112131422 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. 10 stvari koje niste znali o meni
    Autor makilli u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 289
    Poslednja poruka: 07.03.2015, 02:23
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 13:04
  3. Previse dobrote... moze li da zaboli?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 05.01.2013, 19:17
  4. Sta Srbija moze da ponudi?
    Autor maleni u forumu Ekonomija
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 19.03.2010, 21:18
  5. Smešno? - Meni je glupo...
    Autor Uprolazu u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 00:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •