To samo meni moze da se desi - Strana 15
Strana 15 od 34 PrvaPrva ... 5131415161725 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 211 do 225 od ukupno 508
  1. #211

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Vijam se sa decom i preskačem krevet...ali zalet beše mnooogo dobarnaletela sam na vrata i tako jako udarila ruku...dobro da je nisam slomila.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  2. #212

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    ...da od virtualne pijanke budem mamurna

    Don't tease me if you can't please me!

  3. #213

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    pored kompa sholja sa kafom i sholja sa vodom....uzimam shumeci multivitamin...buc u kafu....

  4. #214

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Nikom nisam čestitala Uskrs juče ja sam se dva dana budila i mislila da je subota ceo dan
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #215

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Sve je u redu, dakle nisam jedini kada mi se to desi
    I tako u beskrajno!

  6. #216

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Пре пар дана сам снимио да је на булевару Краља Петра отворена нова Еротека. Никако да стигнем, и данас се одлучим. Питам лика који тамо ради, објасни ми, ови се издају, ови се продају. Питам га где су филмови са лезбо тематиком, покаже ми на полици. Погледам и проучим све и један, сузим избор на неколико. Одем до пулта да погледам каталог филмова којих нема на полици, и сконтам "Last girl standing", као главне глумице наведене Sunrise Adams, Briana Banks, Jenna Jameson, Kira Kener, Mercedez, Tawny Roberts, Savanna Samson, Vivid Prodakšns, и одушевим се. Добро велим, овај ћу. Одем кући, пустим на ДВД, романтична осенчена шпица, приказује главне уметнице, тек одједном паф: неки лик. После тога: још десет имена, мушких! А кад је почео филм, кад су почели мушкарци да искачу однекуд... и сконтам, био сам јебених пола сата у Еротеци, у по бела дана, прегледао сам 200 наслова, и успео да купим филм који није жанра који сам тражио!
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  7. #217

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Nek bude "ovo samo nama može da se desi", pošto se radi o množini... Naime, dva meseca se ubismo da napravimo predstavu. Vreme, trud, živci, znoj, pare, sve... U samoj završnici koleginica nabode ruku na ekser i probije dlan, meni prsne ulje na ruku pre generalne probe i iskoče mi plikčine, jedan kolega razbije glavu jer se svojski u mraku zaleteo na tvrđi deo dekora, drugom je glava razbijena šećernom flašom koja ga je nezgodno dokačila. Izgledali smo ko da snimamo "Neretvu", ali smo sinoć izgurali premijeru kao da nam nije ništa. Bilo je sjajno, nadigrali smo i sebe i svoje povrede. Sad možemo na miru da jaučemo...
    Vrag odneo šnalu...

  8. #218

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Juče bio na šutingu (rušenje šupe + tovarenje šuta u kamion) i krenemo mi tako uz razgovor da lopatamo. Otvorili levu pregradu na "tamiću"(kamion) i ubacujemo šut. U jednom trenutku moj prijatelj prestaje da priča i počinje čudno da me gleda
    Ja:"What?"
    On:"Hoćeš prestati?"
    Ja: "A šta to?"
    On: " *ebeš mi sve ako si ti normalan"
    Ja: "A?"
    On:"Dođi da vidiš"

    Odemo mi sa druge strane kamiona kada tamo gomilica šuta. Meni već veliki znak pitanja iznad glave sa neizbežnim pitanjem: "Otkud ovaj šut ovde?"
    Da skratim, ladno sam prebacivao kamion i pravio gomilicu sa druge strane kamiona

    Zanelo se "dete"

  9. #219

    14 Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Tako to biva kad neko radi istovremeno više poslova

    Dok sam pravila tortu - barila sam i farbala jaja - uz Kikijevu svesrdnu pomoć i podršku

    Muzikica sa MP3... Pesma... smeh...
    i jedno - iznenadno '' ''

    (uspela sam da stavim desnu ruku u kipuću vodu) ...

    Da ne bih uplašila Kikija... Nastavila sam sa pesmom...
    '' Igraj svoju igru, opusti se... uhvati ritam... ''

    Ruka je tu... PrstiTji takođe... Crveno - beli
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  10. #220

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Meni i jos nekolicini koji se nadju u pogresnom vreme na pogresnom mestu..
    Vid'o sam Mikija "Velikog Brata" Djuricica u petak
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #221

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Sva nešto još u neradnom raspoloženju,ipak se skockam,odem na posao,kad tamo nema gazdarice...čekam,nema je još uvek.Kuckam sve moguće brojeve,zovem,da vidim jel živa ili ....napokon je pronađoh,kad su svi izgledi bili na strani da neću,sva zabezeknuta zašto je zovem...na kraju objašnjenje,jao je zaboravila da ti kažem,da se ni danas ne radi.....vidimo se sutra...
    Nije teško biti fin ali je nekad glupo...

  12. #222

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    ...uredno napunim ves masinu....beli je ves bio u pitanju, stavim cak i onu maramicu "hvatac boja" jer neretko zaluta koji komad iz druge price, i gle za cudo uvek neke crvene boje, pa mi onda vesh postane light roze...podesim temperaturu i program i po algoritmu pritisnem START....prodje neko vreme, doslo do END...ja sva srecna vadim ves i pritom mislim kako sam eto i danas (bar) nesto uradila....i onda klik iz malog mozga....pa ja nisam stavila prasak za pranje vesa

    ..i bilo je...vozi Misko jos jedan krug....

  13. #223

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Izasli smo u grad,i sad moj decko je trebao da dodje.Cekam ja Acu pola sata i konacno se pojavi.Stanemo na stepeniste i ja njemu pricam nesto zagledala se u konobara,hvatam za ga ruku i krenem da ga vodim napolje.Kad podignem glavu i pogledam nije ovo moj decko,mislim samo iste majce imaju a i gde bi videla u onom mraku ko je ko.Izvinim se lepo tom anonimusu,on mi se onako slatko nasmesi i ode.Okrenem se ja oko sebe pogledom trazim Acu a on sa Stoletom i Toljom na drugom kraju kluba.Ma ovo ti je za Spansku seriju.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  14. #224

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Krenem u petak za bg, i platim kartu a bus vec krenuo,p platim josh jednu, uzmem na basovoj stanici povratnu kartu do kragujevca,ona mi naplati posebno kartu i povratnu izaslo me malo skuplje,u kragujevcu me taxista vozio ko da je vodich pa me i taxi izashao duplo skuplje, i ko shlag na tortu zaboravim povratnu kartu danas kad sam krenuo kuci pa sam opet platio kartu...ko kaze da je ekonomska kriza

  15. #225

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Probola sam petu harmonikom!
    O, zar se i to može? Eto, meni je uspelo...
    Nagazila sam bosa na metalni deo kaiša od harmonike i jao, pa jao krv, pa jao boli... Sad sam sve očistila alkoholom, poprskala Embecinom i zavila, a nadam se da neće početi da mi otiče, onda ću još morati i na vacKinu...

    Pomislila sam na mogući epitaf... ubola se na harmoniku... o bože blagi...
    Vrag odneo šnalu...

Strana 15 od 34 PrvaPrva ... 5131415161725 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. 10 stvari koje niste znali o meni
    Autor makilli u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 289
    Poslednja poruka: 07.03.2015, 02:23
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 13:04
  3. Previse dobrote... moze li da zaboli?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 05.01.2013, 19:17
  4. Sta Srbija moze da ponudi?
    Autor maleni u forumu Ekonomija
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 19.03.2010, 21:18
  5. Smešno? - Meni je glupo...
    Autor Uprolazu u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 00:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •