To samo meni moze da se desi - Strana 24
Strana 24 od 34 PrvaPrva ... 142223242526 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 346 do 360 od ukupno 508
  1. #346

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Moja drugarica ima veterinarsku apoteku i u njoj živi, svima nama omiljena mačka, Kukica.
    Skraćeno Kuca.
    Prođem ja pored apoteke juče popodne, vidim Kucu u izlogu, tamo obitava posle radnog vremena.
    Čučnem pored izloga, kuckam joj noktom u staklo i zovem Kuco, kuco, a ona me ne konstatuje.
    Prolazi stariji bračni par pored mene i gledaju me nekako čudno, a čovek se sagne, pomazi me po ramenu i kaže mi sažaljivo Nije to kuca, to je maca!
    I odoše.
    Ostala sam ko retard neki da gledam za njima
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  2. #347

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    vecito u haosu
    zurbi
    a i blago tjorava
    okrecem taksi
    i deklemujem gde da dodje
    kad sa radiJa se cuje glas
    moze jedno vozilo od ********
    uletela sam u emisiju gde se narucuju pozdravi ,zelje i cestitke
    ne mali broj je cuo tu blamazu

  3. #348

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Htela da budem vredna, ali mi se nije dalo...
    Posle ovoliko kisha, trava toliko raste da bih je najradije posula nekim otrovom, al' ajd', da ne trujem zemlju....
    LM, nisam josh ni pochela, kad ruka naleti na staklo......... zabode mi se skoro do kosti srednjeg prsta

    Bem ti hortiKulturisanje ....

    ps. simpa mi srednji prst onako uvijen zavojem.......... posebno kad ga pokazhem dragom

  4. #349

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Koji sam ja krembil, pa to svet nije video
    Upadam u kupatilo i brzinski moram da se obrijem, operem kosu i istursiram. Znaci, za sve to + susenje kose, meni treba preko sat vremena, a uspela sam da uradim to za dvadeset minuta, iako mi je kosa mokra. Ali, nije to poenta. Posto sam jako zurila, nisam obracala paznju sta koristim za sta. Kosu sam oprala kremom protiv celulita, umesto pene za brijanje sam iskoristila kremu za telo (jos se cudim sto je tako tecno) a umesto kreme za telo sam iskoristila Bekutanov sampon
    Nista, oprala sam se skroz jos jednom, samo se bojim da mi ne otpadne kosa
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #350

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Uclani se jedna od mojih fejsbuk prijateljica u grupu Mrzim cigane i njihov smrad.
    I ja je napadnem kao besna dal je normalna, pa dal to ima smisla, ...i svim mogucim i nemogucim argumantima koji su mi pali na pamet...
    Ona se devojka brani sve nesto u fazonu pa znas da je tako, uvek sam to pricala..
    Al ja sve jace napadam...
    A onda ponovo procitam i tamo lepo, za pismene, pise Mrzim cigaRe i njihov smrad
    Kad nisam u nesvest pala
    Odma sam joj napisala ej, mrzim i ja
    Pa sam joj objasnila
    Eno je, place od smeha
    Poruku je izmenio paparazzo, 10.05.2010 u 15:39
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  6. #351

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Uspjelo mi je danas...da pretrpam mašinu deterdžentom.
    To sam viđala samo na reklamama, filmovima...i u uputstvu za korištenje mašine pod "problemi"
    Prala sam zavjesu, veliku...i nestalo mi ariel-a pa sam otvorila duel onaj sa jorgovanom, i misleći da nije dovoljno jak kao ariel pa sam stavila..."malo" više...elem...htjela sam da izađem, da je pustim da drnda sama i završi, da je ne nadgledam...ali me neka sila zadržala. Sva sreća...sve se bijelilo...curilo po mašini...pa sam je tri puta morala da restartam da prestane da pjeni.

    Sve se dobro završilo. Evo sada stan miriše na čisto, ponovo opranu zavjesu.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  7. #352

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Koji sam ja baksuz, pa to svjet nije vidio..

    ..dosadno mi do bola i rekoh da odem kod komsinice, da je natjeram da odemo trcat, setat, u kino.. ma bilo sta, sam da ne sjedim kuci.. i tako ja odem, jos me mama pita gdje cu, rekoh ma do Tine, da je pitam nest.. izadjem vani, rekoh necu na vrata posto moram skroz okolo kuce, idem ljevo iznad kuce pa do njezinog prozora pa cu da je viknem.. no, tako i bi..

    ..stignem iznad kuce.. vidim prozor otvoren onako, samo gornji dio.. i tu poce sve.. Tinaa.. nista.. Tinaaa.. nista i tvrdoglava kako jesam, nedo Bog da napravim 20 koraka do vrata.. uzmem neki kamencic ( kamencic my ass ) i bacim ga gore..

    Mislim da sam u tom trenu pojela najvecu knedlu ikad, srce mi stalo i krv prestala da se siri venama... tresk bum i kao da je netko porazbijao sve prozore na kuci..odskocim, gledam, ne mogu da vjerujem.. i necete vjerovat, ona proviri kroz prozor, gdje je nekad staklo bilo, pogleda dole i pocne da se krohoce ko neki manijak, stavljajuci sebi ruku na usta KAO DA LJUDI NISU CULI KAD SE PROZOR RAZBIO..

    Susjed doletio s vrta da vidi sta se desilo, moja mama doletila na prozor.. uglavnom, ko da je doslo mojih 5 minuta, koje - naravno - nisam ni trazila..

    Ne znam, jesam li ja neki jebeni Rambo il je stvarno kamen(cic) bio opasan mnogo.. al znam da se njena mater nece smijat ko ona, kad dodje kuci.. u to sam sigurna.. i kako god okrenem, ne mogu reci da mi je zao il da me bar malo savjest pece sto sam ljena, pa razbijam prozore (ocigledno) mjesto da odem na vrata.. al i sad jedva disem, kako se smejem...

    Ljepo ja rekoh.. jednom baksuz, uvjek baksuz..
    Nije svako ko luta izgubljen..

  8. #353

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Neverovatno koliko me subote inspirisu da budem totalni debil..

    Od kako je pocelo lepo vreme, macke i ker mi se pate sa buvama, neverovatno koliko ih ima, pa su jos i macici zapatili najgoru sortu, one debele buveskare i zbog toga ih malo pustamo u kucu, tj. ja lazem babu da Snupi ne ulazi unutra, a lazem je zato sto ja ne dajem mackama da ulaze unutra jer su bezobrazne pa malo - malo, skoce na sto, jednostavno, treba ih pokonabiti, jer su skroz rasputene, a ustvari se Snupi ne izvlaci iz kuce To se odrazilo i na buvni standard u mojoj sobi, pa mi baka jebe kevu vec nedelju dana, al' that's not the point.
    Danas se baka i ja dogovorimo da cemo da praskujemo zivotinjke protiv buva, dosta je bilo drapanja. Samo, fazon je sto se nijedna od nas dve nije setila da to uradi napolju, u dvoristu, nego smo to uradile unutra u kuci Tako da, macke su ociscene od buva.. al' dzaba, buve su ostale unutra, pa baba likuje zato sto sad sve i da necu, moramo macke da pustamo da pokupe buve, pa cemo jedan dan opet, al' napolju, nadam se da ovaj put necu zaboraviti. Idemo kao u skafanderima da nas neprijatelji ne prozderu
    Odoh da oribam kera, on se sakrio kad je bila racija
    Poruku je izmenio starsica, 29.05.2010 u 19:28
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #354

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Resim vceras da poslusam svog lekara i obavim jednu duzu setnju pesice. Ali zeznem se obujem bosa papuce koje nisam ih nosila jos od prosle godine.
    I jedva sam se vratila kuci- iskocili mi plikovi tu bas ispod prstiju. Boli - rastura. Ne mogu da idem bosa po kucu.
    A ceka me put za koji agenda je puna setnji - pesice.
    More ima da metnem pamuk ili sundjer u cipele ako treba i da setam
    Sad i ko zna kad cu da idem tamo...


  10. #355

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Sedim u nekom ženskom društvu i jedna ondulirana gospođa drži banku. Priča o tome kako joj se ćerka udaje uskoro i sve na tu temu. Ona naravno srećna, mladić je divan, sve je idealno...Ja kao na on-off, malo slušam, malo ne. U nekom trenutku kaže ona kako je njoj bilo jasno koliko je sati kada je on njoj za neki od onih bitnih datuma, ne znam koji, doneo na vrata 101 crvenu ružu. Ona je bila upućena u događaj, ali je za ćerku to bilo iznenađenje. I sad sve te žene koje slušaku onako su u fazonu: Ijao, to je baš lepo.
    Meni je to sranje totalno, toliko neoriginalno da nemam reči, pomislim ja. I u onom on- off stanju, kažem to naglas. Žena šokirana . Mislim lepo je ko to voli, ali meni se to uopšte ne sviđa. Nije joj se dopao noj odgovor, ali šta ću
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  11. #356

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Evo mene za vikend....
    ( i još uzela slobodan dan, da uživam u produženom vikendu..)

    Nedelja:

    Kosim travu u voćnjaku, izvijam slalom između grana što se savile do zemlje...Ona trava do kolena visoka, ( nije kosilica radila do juče pa "malo zaraslo"..) krtice se baš potrudile ove zime i napravile čitavo minsko polje sa krtičnjacima...a ja kosim li kosim. Komarci se oblizuju...Lepi se ona trava, pa zemlja od kritičnjaka...a baš je lepa kiše padala juče ranom zorom pa zemlja vlažna i tako se fino zalepi oko onog noža isečena trava i zemlja....Da ja to malo očistim, pa naravno prstima...ko će ići po neki rekvizit...Sreća moja da me opali po prstu ona tupa strana noža...sad bi bila devetoprsta žena ( taman za cirkuski nastup)....
    DakleM takvu glupost samo ja mogu da napravim. Ali ne bi tome kraj..

    Ponedeljak:

    U toku noći krene da paducka neka kišica...ja se sve onako tešim -ma staće to do jutra...ali stala cvrc...
    Ponedeljak jutro - potop. Lije ona vodurina u potocima...gledam ja one moje platnene patike, gledaju one mene i sve sama sa sobom divanim "Sreća tvoja što imaš ovde one stare patikaje, pa ćeš moći stići do kuće sa bar napola mokrim nogama "
    Izađem na terasu da ih obujem, kad nema leve. Šta bi? Gde nestade leva patika? Onda se setih onih čudnih zvukova od noćas i neko šuškanje po terasi.(vid' nije to bio vetar..) Puuuuuuuu neka živuljka mi odnese patiku. ( nek' je barem lepu kućicu napravila...)
    A kiša lije li lije...krenem u potragu za levom patikom...ali nemaaaaaaaaaaaaa...
    A kiša li je lije...a kišobrana nigde...ajd ti slata zaviri malo u ormare, da li si sačuvala (ili si po običaju bacila) onu staru kabanicu iz "prošlog veka"..
    TU JE!!! Jeeeeeeeeeee....
    Kabanica? Prava ribarska, kupljena još onomad na moru, u ribarskoj prodavnici, dugačka do zemlje, muška veličina ( čitaj-ogromna) a žuuuta..da žuća ne može biti. Vidim ja kiša ne staje. Do autobusa ima nekih 800 m ( odokativnom metodom) i vreme je da se kreće kući, jer od uživanja više ni "U" ne osta, a prst boooooooooli....pa rekoh da malo obiđem i lekara.....(zbog one "sitnice sa kosilicom)...
    Krećem da se oblačim, da sve nešto ispod kabanice sakrivam, kako ne bi pokislo...
    Ali o licima putnika i vozača kad sam ušla u bus, vam ne smem ni počinjati priču.
    Ako se pojavi naslov u novinama "Nepoznato čudovište iz šume vozilo se autobusom br...taj i taj..." pravite se da nemate pojma o kome je reč...

  12. #357

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    LM...jutros u 8h već se moralo na teren. Problem hard disk, pa sam "crko" 4 000din plus zezanje spašavanja i nova instalacija tipa "ptičje mleko" . Naravno, "biće plaćeno"...iako mi već duguju 2 intervencije.
    Posle, mašina soket 754 (baksuzniji i lošiji nikada nije napravljen ) neće da "upali". Oborim je postrance i stavim odozgo napajanje koje sam, samo radi probe, izvadio iz druge mašine. "Kresnu" od treći put . Iskoristim to vreme da poskidam "bube" i nešto virusa (normalno i da oporavim butovanje jer je od silnih ranijih restartovanja zbog oslabelog napajanja "prsko")...i dok je skenirao odem po novo napajanje smatrajući da sam još i dobro prošao..
    Ali...ne lezi vraže. Našao nešto virusa (sitnina neka) i računam još da oporavim hard od bad sektora (neminovnih posle tonu reseta i restarta) i ugasim je normalno da bih podigao je u vertikalu zbog ubacivanja butabilnog CD. Kako sam je ugasio...više se "nije javila" . Iako jako dobro znam da soket 754 je nešto gde je bar pola ploča "poginulo"..pokušam da vidim šta se još može. Skinem sve, da bih zamenio 3 "naduvana" elektrolita iz ispravljačke grane. Zamenim (oči su mi ispale), sve vratim i povežem...i JOCK. Sa bilo kojim napajanjem, sa memorijom ili bez nje, sa posebnom grafičkom (bila integrisana) ali nema ni pištanja, ni slike na monitoru (a ventilatori se vrte).
    Daklem...ima dana kada se ne isplati ustajati iz kreveta ! I koji sam moj se hebavao menjajući elektrolite...kada je ploča "kaput" (kao i velika većina sličnih) ? E tako...malo sam se "isplakao" svima vama (da vam ne padne na pamet da se bavite ovim poslom) .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #358

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    U dvoristu imam kucicu za papagaje.
    Tu su preko leta vecinom obitavale tigrice i po pravilu bi u jesen bile poklonjene, jer ne volim papagaje u kuci.
    Ili bi im macak Tosa,zadrmao kavez sikcuci i one bi se jednostavno samo prevrnule.
    Veterinar rece, od prevelike doze stresa infrakt
    Ove godine sam odlucila da ce kucica sluziti za ukras.
    Al' ne lezi vraze.

    Neko moj,odluci se na specijalan poklon.
    Papagaja.
    Al neee, nije tigrica,ovo je jedan ogroman zeleni papagaj, sa repom u duginim bojama i cvrkutom, kojem ni topovi nisu dorasli.
    Zna da peva i galami.
    I njise se u ritmu muzike.
    A njegova kucica, smestena je direktno ispod mog prozora.

    I novi papagaj, inace zove se Dingo,dosao je sa misijom da zezne sve petlove u okolini.
    Pa tacno, kao navijen, svakog jutra u pet sati, poput budilnika, pocne da pevusi svoje melodije,uz obavezne refrene krestanja.
    I ima jos jednu naviku.
    Ne prestaje sa tim krestanjem, dok ne dobije svezu porciju suncokretovih semenki, nista drugo ne dolazi u obzir.
    Kad dobije svoju porciju, primiri se, sve do sledeceg jutra u pet sati.
    I tako vec danima, htela ili ne, mene budi opojan cvrkut, ovog cuda sto bi trebalo da bude papagaj,ali sad razmisljam, da li je taj neko moj, stvarno imao zelju da me obraduje papagajom ili budilnikom.
    Vecu bi korist imala da mi je kupio petla.
    Ovako, ako nastavi, mislim da ce promeniti mesto prebivalista, veoma skoro.

  14. #359

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    ...da se o'ladim preko noci... Ja imam talenat!
    ...I am a dreamer and when i wake, you can't break my spirit - it's my dreams you take...

  15. #360

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Spremim veceru sinu i on pozeli da jede u dvoristu. Ponesem posluzavnik sa tanjiricima - na jedan seckani sendvic sa pavlakom i salamom a na drugi seckano kuvano jaje.
    Krenem da iznesem, a ispred ulazana vrata (sa unutrasnje strane, u hodniku) su plocice. Pre mene prosao muz mokrim nogama i ja kad sam stigla okliznula sam se, srecom nisam pala, vec zadrzala se za vrata - aliii polete tanjiric sa sendvicom u vis pa direkt na beton - naopacke.
    Srce mi je stalo kako sam se uplasila da ne zvekne dete po glavi...
    a i od naglog klizanja....

    a sad mi smesno - mora da sam bila ko neki lik iz crtanih filmova


Strana 24 od 34 PrvaPrva ... 142223242526 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. 10 stvari koje niste znali o meni
    Autor makilli u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 289
    Poslednja poruka: 07.03.2015, 01:23
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 12:04
  3. Previse dobrote... moze li da zaboli?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 05.01.2013, 18:17
  4. Sta Srbija moze da ponudi?
    Autor maleni u forumu Ekonomija
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 19.03.2010, 20:18
  5. Smešno? - Meni je glupo...
    Autor Uprolazu u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 23.07.2009, 23:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •