To samo meni moze da se desi - Strana 6
Strana 6 od 34 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 508
  1. #76

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Petak mi je dan, rezervisan za ispale - manje ili veće...

    Slažem se sa Gogom .......... i meni je petak dan za ispale

    Evo mog "slučaja":

    Moja današnja provala br1: Sve vreme sam malog Srkija zvao Đole, a Đoleta sam zvao Srki (inače, radi se o mojim učenicima). Naravno, ja to uopšte nisam primetio, sve dok nisam video da me svi gledaju otprilike ovako
    Namestio sam opštu konfuziju kod dece

    Na kraju smo se svi toliko smejali, da sam ih zamolio da zamene mesta (čisto da se ne zabunim ponovo)

    Provala br2. Naravno, na narednim časovima sam umesto "ipsilon" govorio "iksilon"


  2. #77

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    izadjemo veceras malo do grada.. i uglavnom svi sem mene pijani.. posebno vozac
    krecemo kuci, a kuma (ona je vozila), pa blago receno trestena.. i sedamo u kola, ja sedam na suvozacko mesto do nje.. i ona curka, pocne da se svadja sa deckom i nije gledala u put i skrene pored.. sreca, uspela da izmanevrise nekako da ne bucnemo u reku i predjemo to malo mosta sto imamo i skucamo se u drvo.. i nikom nista ne fali, samo meni
    kad je udarila u drvo, ja tresnula glavom o instrument tablu..
    i zaglavimo u ambulanti, uglavnom zbog mene, ali i druge da pregledaju.. uglavnom, nije mi nista strasno, samo blazi potres mozga, popucali kapilari u oku (tako da nije beonjaca, vec crvenjaca ) i mala ogrebotina od stakla na obrazu.. bice lep oziljak
    tako, s obzirom da sam cuknula glavu.. tesko vama, bicu jos ludja
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #78

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    samo meni moze da se desi,...da ovde naletim na poznate likove...
    Poruku je izmenio Goga, 14.04.2008 u 22:04 Razlog: Korekcija

  4. #79

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    ...Sinoc...Obucem neku belu kosuljicu na preklop, malko neobicnog kroja sa dva famozna dugmenceta koja se veoma lako otkopcavaju ...a kad se otkopcaju ...Elem isli na rodjus,i reko da svratim do cvecare, red je...Izlazim i krecem na parking a lik prolazi u autu i bleji ...Kontam garant nesto nije u redu...a meni em se otkopcala kosulja em mi neki brus cipkast ....
    Dodjemo do ulaza i udjemo u lift, sa sve tortom i famoznim cvetom, dva sprata i stade ...al sto je stao nego sto se posteno protresao ...Telefon, nema dometa...vec frkenzi nemam kiseonika...a dragi umire od smeha i predlaze mi neke cudne kombinacije ...
    Kad sam dovatila ono dugmence za uzbunu mislim da sam probudila i komsije iz obliznje zgrade... Onda je dosao Kal_el sa sve majstorom i srafcigerom

  5. #80

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Sinoć sam spasao jednu mladu lepu damu s cvećem i tortom u ruci iz metalnog sanduka u kome je bio lav !
    Znam da zvuči neverovatno ali ipak ja sam Kal_el
    Ko je za jednu voznjicu

  6. #81

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Sinoć sam spasao jednu mladu lepu damu s cvećem i tortom u ruci iz metalnog sanduka u kome je bio lav !
    Znam da zvuči neverovatno ali ipak ja sam Kal_el
    ...izvukao si moj plen....

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    ...Sinoc...Obucem neku belu kosuljicu na preklop, malko neobicnog kroja sa dva famozna dugmenceta koja se veoma lako otkopcavaju ...a kad se otkopcaju ...Elem isli na rodjus,i reko da svratim do cvecare, red je...Izlazim i krecem na parking a lik prolazi u autu i bleji ...Kontam garant nesto nije u redu...a meni em se otkopcala kosulja em mi neki brus cipkast ....
    ...imao je bar šta da vidi...
    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Dodjemo do ulaza i udjemo u lift, sa sve tortom i famoznim cvetom, dva sprata i stade ...al sto je stao nego sto se posteno protresao ...Telefon, nema dometa...vec frkenzi nemam kiseonika...a dragi umire od smeha i predlaze mi neke cudne kombinacije ...
    ...gde ti je mladost... ...mogli smo se pošteno naje.... ...sti torte...
    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Kad sam dovatila ono dugmence za uzbunu mislim da sam probudila i komsije iz obliznje zgrade... Onda je dosao Kal_el sa sve majstorom i srafcigerom

    ...to je sve zbog cveta, rekoh ti da ga ne kupujemo...

  7. #82

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    pre nego sto cu se ukljuciti, vracala sam se iz teretane.. i neki klinci tu kod mene na cosku, kao drndaju motore.. i ja prolazim pored njih, tacnije probijam se na uskom trotoaru izmedju tih skalamerija od motora.. kad ono, neki klinja me lupi po guzici
    i ja onako mahinalno, okrenem se, i prvom koji se nasao tu, ja druknem samar instant.. bio on kriv ili ne.. jadan se klinja zbunio a ovi oko njega popadali od smeha..
    Kojim ulicama prolazis kada se vracas iz teretane ???

    Voleo bih i ja da dobijem jedan samar.

    (Dobicu od zene kada ovo procita)

    P.S. Nadam se da je sa okom sve u redu i da nije vise crveno.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  8. #83

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    sutra treba da odgovaram, mnogo je bitna ocena, psihichki se pripremam za ovo vec danima... i sad nema knjige nigde... ja stvaaaarno ne mogu da verujem...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  9. #84

    14 Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Jučerašnje farbanje yaya.
    Neko je sinoć na Forumu pitao,
    koliko sam jaja ofarbala,
    na šta je dobio odgovor:
    ''mnogo'' - zar je bitan broj...


    Elem... Pustim mašti na volju,
    počnem sa voskom da crtam po jajima,
    od srdašaca, zvezdica do smajlija...

    Već sam videla pred sobom mini remek dela ...


    Bat... Od mašte koja je uradila svašta,
    ostadoše jaja sa tufničastim dezenom..

    Gde je kix?
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  10. #85

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    ma.. samo ja mogu ovoliko da se napijem i ovoliko da brinem.. ne znam kad mi je gore.. trezna ili cirke..
    u sustini.. sestru mi muva lik za koga znam da je apsolutni debil... i ne obracam paznju na nju i odem.. posle 20 minuta krecemo kuci a nje nema.. otisla sa likom..
    tako da.. sad sam na stand by_ju jer je cekam.. briga, strah, plasim se gde je, i sta je..
    ako je ovako biti sestra.. kako li je tek biti majka..
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #86

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    ispala mi plomba iz zuba a zubar slavi praznik....neko ce sotati krezub

  12. #87

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    obasjala sam mjesecinom parkiraliste ispred samoposluge usred bijelog dana, puhne vjetar, zalepsa haljina...kukujaoinaopako
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  13. #88

    14 Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Naspavala sam se i probudila oko ponoći, kao i sve .
    Pokušavala sam da se ulogujem na Vkafe.
    Pomislila sam da je problem sa Mozillom, pa sam prešla na IE, koji takođe nije fercerao, da bih na kraju završila sa Operom...
    Sve sam stranice otvarala bez problema, sem Vkafea.
    Prijateljica, koja je bila sa mnom na msnu me pita, uz put:
    ''Na čemu si?'' , - ''Na mozilli'' ...

    Uz put sam izbrisala sve kukije, resetovala računar, skenirala ga i ''digla'' ruke od svega .
    Skoknula do telekoma da vidim koliko mi je telefonski račun , rekoh 'ajd da probam još jednom... Uspela sam .

    Posle svega što sam napravila , ispostavilo se da je problem u lelekomu , ali - ko zna zašto je sve to dobro ...

    Ma, nije dobro uopšte...

    Izrokala sam komp, zato što sam kao mazga ...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  14. #89

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    ...ulazim u kupatilo, pogledam u ogledalo i sva se zbunim...........zaboravila sam da imam naočare pa mi nije u momentu bilo jasno sta se desilo samnom..........strašno
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  15. #90

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Desilo mi se pre jedno nedelju-dve dana...
    Odem kod prijateljice,parkirala ispred kapije i sedim u kolima...pokušavam da pokupim sve sa sedišta...napokon pokupim,zalupim vrata od kola i zaboravim ključ u volanu..vrata su se naravno zaključala.
    Gledam i ne mogu da verujem,mislim ...imam rezervni ključ,ali 10-ak kilometara dalje...
    Uđem kod nje i kontamo šta da radim...ma je*e mi se,ići ću busom,pa se vratiti...skuvala kafu,sedimo,ćaskamo...naiđe njen brat,razvezasmo i sa njim ...ja mu se pohvalim šta sam uradila,a on se smeje i ispriča kako je i on to nedavno uradio sa svojim kolima,ali srećom u svome dvorištu...nije imao rezervi ključ,pa mu je kum obijao kola sa testerom.
    Bacismo se mi u potragu za testerom ,nađosmo je i obismo moja kola.
    Mislim...šta reći,a ne zaplakati.
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

Strana 6 od 34 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. 10 stvari koje niste znali o meni
    Autor makilli u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 289
    Poslednja poruka: 07.03.2015, 01:23
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 12:04
  3. Previse dobrote... moze li da zaboli?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 05.01.2013, 18:17
  4. Sta Srbija moze da ponudi?
    Autor maleni u forumu Ekonomija
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 19.03.2010, 20:18
  5. Smešno? - Meni je glupo...
    Autor Uprolazu u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 23.07.2009, 23:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •