To samo meni moze da se desi - Strana 7
Strana 7 od 34 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 508
  1. #91

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Noć muzeja 17.05.2008. negde oko 1:20h

    Uvod: pored muzeja se nalazi caffe "Museum" (originalno, zar ne?) iz kojeg baš u tom trenutku trešti glasna i krajnje iritirajuća pesma (neki turbo shit) koja je totalno u neskladu sa rečima: "muzej", "umetnost", "kultura" ....

    Mene kao da su pustili u prodavnicu čokolade a ne u muzej, vrtim se k'o suncokret da mi slučajno nešto ne promakne
    Nailazim do jedne predivne slike koja me je na prvi pogled fascinirala. Gledam ja tu sliku i upijam svaki detalj na njoj, ali me pesma u pozadini (prozori su bili otvoreni) polako, ali sigurno dovodi do ludila (do tada je bila relativno prihvatljiva muzika). Ma koliko se trudio da se isključim, pesma je toliko glasna/iritirajuća da ne čujem svoje misli
    I tako, u jednom trenutku sav izgubljen u prostoru i vremenu, nisam ni primetio da je u rasponu 5-10m od mene jedno desetak ljudi. Količina besa, zbog totalno idiotske pesme koja toliko iritira, je dosegla vrhunac i ja krajnje nesvesno sočno opsujem

    Naravno, ne moram ni da vam spominjem da je baš u tom trenutku došlo do kratkog prekida između dve pesme

    Izrazi lica ljudi oko mene:

    A ja sam odregovao ovako:

  2. #92

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Dok sam prelazila jako "dobro uradjen" pruzni prelaz, upala mi je shtikla a voz ide...razmisljala sam par sekundi da li da spasim sebe ili nove nanulice.....
    Govorim tiho i nosim psa sa sobom

  3. #93

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Da prilegnem u ovo doba... 'ajde lako vam veče,vidimo se kada mi bude vreme ručku,pošto sam tek doručkovao... pa pa

  4. #94

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Samo meni moze da se desi da dozvolim da me izvede iz takta jedan prostak. I da kasno ukapiram da ignore lista zbog takvih lelemuda i postoji.

  5. #95

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    malopre, kad sam zavrsila tusiranje, lacem se svoje kreme da se namackam.. kad ono, prazna tuba missim, skontam to u jedan sat, vazi.. i posto odavno nisam ostala bez kreme, obicno kupim dan ranije (znala sam da cu u prodavnici zaboraviti nesto, jeb'la me cokolada ) 'ajde gledam tamo na polici medj' onim kremama, uzimam jednu, namazem se.. i pogledam rok trajanja.. istekao.. naravno..
    'ajde, ponovo pod tus, da skinem to cudo sa sebe, dok mi koza nije otpala..
    zavrsim sa tusiranjem Jopet, blenem u onu policu sa kremama.. samo cu da kazem da sam namazala ruke i tek onda shvatila da treba da pogledam rok trajanja.. ma nista, samo sam ovog puta oprala ruke nad lavaboom..
    uhvatila sam kremu koju koristim za lice (Bekutan, univerzalno) i namazala se, a u tri lepe..
    missim.. i ne znam koji ih moj drzim kad im je rok odavno rekao domindzenja
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #96

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    ...da odem u skolu po indijanca otkopcanog slica. I da se pitam zasto se deca kikocu kad prodju pored mene. I da posle toga odem u veleprodaju...sevaju drecavo zelene gace, a indijanci mi nista ne govore. Tek kad sam dosla kuci i upalila skype da se gledam sa starom majkom ona mi rekla da zatvorim ducan.
    Jedna je majka. A indijanci ce da me zapamte.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  7. #97

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    ...bas me podseti krezava.... Ja sam otisla jednom na posao sa sve viklerima
    neunistiva zlojebaba!

  8. #98

  9. #99

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Uspeo sam da se potpišem različito na 3 diplome

    Kako? Eeeeeeeee

    Mnogo truda i samoodricanja


  10. #100

    14 Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Kiki je danas vadio krv. Em što je plakao kao kiša, em što smo dobili mlađaHnog laboranta, koji se valjda malo uznemirio, kada je video to grlato čudo - čedo, i počeo i on da se dere na Kikija.
    Brojala sam u sebi 1, 2, 3, BUM i samo zamislila sledeću sliku ____



    Rekoh: ''Slušaj mali ( ) , dovoljno je što je moje dete uplašeno, još ti urlaš, kao da ćemo u najblažem slučaju da ti uradimo opercaiju na otvorenom srcu. Smiri se, i učini to - što bezbolnije.''

    ućutao je.

    Zar pored malenog deteta, moram da smirujem i laborante?
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  11. #101

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Kakav sam rucak spremila danas...pa to se desava jednom u 3 meseca. Najela sam se kao prase.
    Sednem posle rucka u fotelju, podignem noge na tabure, zapalim cigaru...Osecam slatkasti ukus u ustima. Reko'...baba gotova si. Odmah sam pomislila na _dedinog_ rodjaka koji je pre nego sto ce umreti svima govorio da oseca miris cveca i slatkasti ukus u ustima. Bog da mu dusu prosti, nedugo zatim je i mirisao cvece, al' odole.
    Coknem ja tako jezikom o nepce nekoliko puta, ustanem da vidim da li mi se manta u glavi i tada primetim da indijanci chuche iza kreveta i cerekaju se.
    -"Sta se vi kerebechite? "
    -
    -"Govori sta je smesno dok nisam pandrknula!"
    Natezala sam se ja s njima pa sigurno 10 minuta, dok mali taster nije otkucao starijeg brata da mi je ovaj naprskao cigare parfemom.
    Mislim, samo meni moze da se desi da se tako utripujem.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #102

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Krenem rukom da stavim cigaretu u pepeljaru, omašim istu i uhvatim cigaru za žar, ispečem lepo tri prsta ali spasem tastaturu.
    E sad 'oće oči da mi ispadnu koliko me bole i peku prsti.Srećom mogu da kuckam jednom rukom.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  13. #103

    14 Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Jutros sam otišla kod zubara ...
    Nisam stigla da popijem kafu, što znači da je mozak funkcionisao na rezervi.
    Čekajući u ordinaciji, pričala sam sa mojim tatom,
    sa kojim se nisam videla zilion godina.

    Pojavljuje se žena, na koju sam reagovala '' '' , i prekorno pogledala tatu, rekavši mu:
    ''Zar nisi prepoznao čika Banetovu ćerku, stažira ovde?''
    Dragi tata, nije obratio pažnju na moj komentar. ( naravno )
    Gospođa je ušla u ordinaciju, poželevši nam dobro jutro,
    jer nije teško biti fin.

    Nakon izvesnog vremena, izlaze dve žene,
    srdačno se pozdravljaju sa nama




    ''Jao, tetka Neno, izvinite, pomešala sam vas sa vašom ćerkom!''
    (naravno da liče, ali ipak postoji vremenska razlika između njih )

    'Ladno sam od majke i ćerke, napravila jednojajčane bliznakinje.


    Zaista je petak moj dan za ovakve ''radove''.
    Poruku je izmenio Goga, 17.07.2008 u 03:19
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  14. #104

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    ovo moze i na smejanje ali ok, ovo je isto pogodno..
    juce na svirci, iz guzve one, zapalim sa drugaricama na Tuborgov stand da kupim pivo, da se raz'ladim, posto mi je abnormalno toplo i zagusljivo medj' onim ljudima.. i sad, prolazimo pored neke grupice tipova i jedan lik, ima sigurno 2 metra, iskoci pred mene i drmne me za sisu i ja stvarno bukvalno sa tom facom i kaze on nesto, ja ga ne razumem, gledam kroz njega, on mi se nesto kao ceri i ponovi mi: "Daj mi sisu da se igram" i pocne da se smeje
    ja i dalje sa facom..
    i od muke, pocinjem da se smejem kao luda na brasno i kad sam se smirila, samo sam se okrenula da odem i cujem lika kako dovikuje za mnom: "A da se igram, a?"
    ma da, vazi, samo da se vratim tuda .. dodji juce bato..

    i onda.. vracamo se mi u masu (drugim putem ) i ja ne skontam neku nizbrdicu sitnu i prospem se svom duzinom onako sa pivom koje sam prosula po drugaricinoj guzici manje vise sto sam pala, ja sam se na zemlji toliko smejala (kao i inace svi oko mene ) da mene i sad boli stomak
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #105

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Sedim sinoć i kuckam, izađem za tren na terasu, vraćam se za komp i vidim da mi je puk'o net.
    Krenem lepo ponovo da se konektujem a ono počne da krči kao da sam kuljučila mešalicu za beton! Okrenem se i vidim da sam zakačila tel. kabel vratima i pomislim da sam ga precvikala .
    Uhvatim se za telefon a on ćuti
    Uhvatim se za drugi telefon i on ćuti
    I tako...zbog vrućine majstori rade noću pa smo svi sinoć ostali bez telefona do jutros
    Al' neće još dugo .......ide shacky danas da ugovori wireless
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

Strana 7 od 34 PrvaPrva ... 5678917 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. 10 stvari koje niste znali o meni
    Autor makilli u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 289
    Poslednja poruka: 07.03.2015, 02:23
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 13:04
  3. Previse dobrote... moze li da zaboli?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 05.01.2013, 19:17
  4. Sta Srbija moze da ponudi?
    Autor maleni u forumu Ekonomija
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 19.03.2010, 21:18
  5. Smešno? - Meni je glupo...
    Autor Uprolazu u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 00:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •