To samo meni moze da se desi - Strana 9
Strana 9 od 34 PrvaPrva ... 789101119 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 508
  1. #121

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    sinoc, pre nego sto cu da legnem da spavam, ukljucim torent, pade mi na pamet da bih mogla da skinem jedan program.. i ok, pronadjem ja, skinem to.. krenem da ga instaliram i pocne instalacija.. kad odjednom, pojavi se 150 prozora sa natpisima "Virus found, Spyware, Trojan, Instal this instal that.." i ae kontam, mozda ako mu dam dozu bez struje (restartujem ga) onda dodje sebi.. ma da hoce moju kitu da dodje sebi cim sam ga upalila, imam sta i da vidim.. na desktopu, sve crno jbt i neki znak i crvenim slovima pise nesto za spyware.. i to mi pozadina, a pozadina je link i gde god kliknem otvara mi IE da instaliram neke gluposti, da skeniram, da radim pizde materine sreca, skontam ja da to mogu da maknem u stranu, ae znaci bar to nije toliko strasno.. pogledam ja u sat da vidim koliko je.. kad ono, OVOLIKIM slovima pise "VIRUS ALERT!" idem dalje.. totalno mi nestale sve ikonice sa deska, ukljucujuci i My Computer i My Documents nema gi nigde svi fajlovi pobrisani, sve nestalo
    ali snadjem se ja i uspem da izmantam nekako.. uglavnom, nista nije obrisano, sve je u kompu, samo da ga jebem, skriveno nekako ali tu je, to je bitno..
    pokusam da aktiviram Spyboot, ali nece ne radi mi nista, ovaj trazi neki Update, nece da ga pokrene, pokusam ja da ga obrisem pa da ga instaliram ponovo.. uglavnom prcala sam se sa tim do pola 6 i jedino sto sam uspela da uradim kako treba je da me efikasno strefi takva glavobolja da mi dodje da vristim
    i sad konstantno izbacuje neke prozorcice sa necim da instaliram, da skeniram.. more, gon'te se u pizdu materinu
    ako ne pomogne nista sto ja znam, trazim pomoc ovde.. ako niko ne procita ovaj post pa se ne ponudi sam da pomogne
    a ako nista.. u ponedeljak ide kod cika doce da mu lepo jebemo kevu..
    Poruku je izmenio starsica, 09.08.2008 u 14:34 Razlog: rekoh da nisam pismena..
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #122

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Chupe, ja kad bih bila toliko besna jer su mi nestale ikonice sa ekrana, nacrtala bih ih markerom na monitoru. I bile bi mnooogo lepse nego sto su sad. Mrzim viruse

    A sta meni moze da se desi? Da odem na Nijagaru a da pre toga ne napunim baterije u fotoaparatu. Da mi Zoe bude navigator u povratku
    Ali tome lepo kazem- zajebi! Jer mi se juche desio i indijanski rezervat!
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #123

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    kao sto je poznato svekoliko auditorijumu, pre neg' sto sam se ulogovala, otisla sam da skuvam jednu picu da rucam veceru uzmem testo, lepo sve zbuckam, stavim svega i svacega.. napravim krtog na stolu.. i reko, ae ncu ga sklanjati sad, nego cu kad krenem..
    zavrsi pica sa kuvanjem, isecem je ja, stavim na tanjir.. i izadjem iz kuhinje vec, kad se setim da nisam sklonila krtog sa stola.. nista vrnem se ja da ga sklonim.. u jednu ruku je stalo sve, sva sreca pa nisam mnogo krtozila.. i odem da bacim ja to..
    stignem ja gore do kompa, pogledam u tanjir.. jbt prazno
    setim se ja..
    uglavnom, kad sam usla u spajz, sigurno sam, kad sam htela da bacim smece, bacila picu u kantu a smece sam stavial u frizider.. sad se mislim.. da li da izvadim picu i oduvam prasinu i pojedem.. ili pocastim macke i keru..
    videcemo kasnije..
    a u medjuvremenu.. prijatno mi..
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #124

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    ...Mozda sam ja vec negde nesto napisala o ovome, ali nemojte mi zameriti. Ima ih i koji su mladji, a vise izlapeli
    DakleM... Nastelujem se ja da sa babom i njenim indijanerima idem na Nijagaru. Ucinilo se da ce biti hladno, a klinci nisu imali dovoljno tople garderobe, pa smo svratili u jednu prodavnicu da im baba kupi po duks. Ispred prodavnice, ja skontam da sam majcu obukla naopacke A baba cuti ko ..zda Uletim ja u prodavnicu - pravac "garderoba" da preokrenem majicu
    Istog tog dana, nesto ranije, nisam ni primetila da su mi na nogama razlicite apostolke
    neunistiva zlojebaba!

  5. #125

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Posrale me 2 ptice u roku od pola sata. Mozda je i jedna ptica 2 puta

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    A baba cuti ko ..zda
    Pa kad nisam vid'o.
    A i da sam vid'o, ne verujem da bih ti rek'o
    A i kad bih ti rek'o ne bi mi verovala
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  6. #126

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Molim da se notira

    Sačuvanih poruka 101, od 100 dozvoljenih. (Isprazni direktorijum)
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  7. #127

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    baba ahahahahahhahah wrhu 1 !
    a meni se desilo jutros ja kupujem hleb..i bas izaberem hleb od juce..koji je bio na cosku..u red sa jutrasnjim

  8. #128

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    da se prehladim u sred leta ):
    Citius, Altius, Fortius.

  9. #129

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Ljudi pala sam sa stolice k'o kreten neki!
    Znaci moji momci su pucali od smeha pokusavajuci da mi pomognu i podignu me, ali ja sam se tako dobro lupila da mi je doslo da vristim od bolova.
    Stvar je u tome sto sam razbila levi guz. Jesam zivota mi!
    Sad sedim onako nakereno samo na desnom.
    Moj dragi zaboravi pa u prolazu me onako od milja malo potapsa po dupencetu, a ja vrisnem da se i on uplasi ne kontajuci sta je uradio.
    E sad svi paze da mi ne dotaknu guzu.
    To zaista samo meni moze da se desi i STOP zabranjeno smejanje...
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  10. #130

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Torba mi širom otvorena, zakačena za stolicu samo jednom ručkom, drškom, šta li je već, a odmah tu pored stolice je prozor, na kom je nenormalno zujala muva.. Ubijem ja tu muvu malopre i upadne mi u torbu..
    Sad me tako mrzi da vadim sve da bih je našla.. Bem ti muvu i stolicu i torbu i prozor.. ko je *ebe, neka je tamo..

  11. #131

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    sinoc sam prglasena za mis mokre majce
    elem djelem.. idem redom..
    pre neki dan, kad bejah u eNeSu, kupila sam neku zutu majcu koja je skroz otvorena i spreda i pozadi, nosi se bez grudnjaka i malo je onako.. pa providna nije strasno, malo se vidi, cisto se samo nazire ono sto treba..
    i sad, sinoc izadjem aj na neku zivu svirku na otvorenom, u toj majci.. bilo je super stvarno, samo je bilo malo hladno, ali ja crkni-pukni da ibucem tu kajcu, makar zaradila upalu pluca
    i.. krene vetrina neka da duva.. ajaoooo.. kisa jbt a nemas gde da se sklonis, nigde zaklona do vraga.. a ja prvi put u zivotu uzela i ispeglala kosu odjednom pljuscina pala majku mu njegovu, a ja stojim na sred onog igralista u guzvi, i smejem se sama sebi pa nista, kad ne mozes da pobegnes, tu si di si zapalila cigaru nekako, i ajmo pici pljusak, pici svirka ali picim i ja bila sam najglasnija i najzivlja tamo nas par smo bili jedine budale koji su djuskali na kisi i polako je stao pljusak, ovi sto su se sklonili pod drvece su izmileli napolje (a onako, kad pogledas u njih kako stoje zbijeni, lice na mrave ) i poceli da igraju.. a nas par k'o misevi, do gole koze mokri.. a meni se maja skupila uz telo, skroz mokra i sve se vidi ali bukvalno sve bila sam ogoljena sasvim.. i sta sad.. pa nista, nosih se sa tim ponosno.. sto bi znacilo, isprsila sam se da se jos bolje vide svi koji me znaju su mi prisli da mi kazu da sam mis mokre majce i da licim na Svabicu tako jos mi i par devojaka prislo da mi pohvali properties ali sam se veoma brzo pokupila i dosla kuci posto sam se smrzla kao ljubinka tako da necu dobiti upalu pluca vec upalu plucne maramice..
    apciha
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #132

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Kakav maler.
    Stvarno me gurnula zzena niz stepenice.
    Idem chaskom do Hitne Hospitaonice da mi previju slomljene ruke(kao slamke) i noge (ko u misha) i naprslu vugla

    pa se vracam
    (sa gipsovima langetama i koritima)



    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  13. #133

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Pre nekih 5 min sam shvatio da nemam ispit ujutru , nego sutra ujutru (29. i da sam bezveze ostao budan celu noc i ponavljao kad sam to mogao sutra po danu, btw sa posla sam stigao kuci u 23h i bas mi se spavalo ... I srecom sam slucajno bacio pogled na raspored ispita i prosto nisam mogao da verujem... I sad mi se ne spava, nemam zelju od zezanja bez potrebe i otvorio sam da se malo smirim.
    Treba znati da se prvi poljubac ne daje ustima vec ocima.

  14. #134

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    ...lik drzi agenciju za promet nekretnina...znamo se godinama,skroz je ok...zove me danas i kaze...ajde dodji do mene...kada sam dosao kaze...ajde idemo da ti pokazem jednu kucu...stignemo na gajbu...on mi objasnjava...ja se zaljubio na prvi pogled...vec gledam gde cu sta da uradim...a pogled na ceo grad...milina...pricamo tako jedno 20-ak minuta...i ja vec vidim kako se useljavam...krenemo nazad,kad njemu zvoni telefon...tip koji prodaje tu kucu...otkazao...predomislio se...ja popizdim nevidjeno...rekoh...ko je taj?...daj ime i prezime...jebacu mu kevu...4 meseca nije prodao kucu i sada kada sam ja naisao,on odustaje...
    ...sutra idem da ga pitam...sta bi vise voleo...batu ili seku...
    ...hell ain't a bad place to be......

  15. #135

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    danas se kod nas zatvara bazen, odnosno kraj sezone pa dogodine jovo nanovo.. i odem ja sa mojom kompanijom, napolju crnci lipsu koliko je toplo odemo mi tamo, kad pored vode nije bas toplo.. nesto mi se nije kupalo pa sam se skinula u kupaci i samo umocial noge, cisto da ne propustim poslednji dan nista, cmarila se tako u vodi nekih sat vremena, nisam smela da udjem posto mi je bila zdravo jako 'ladno iako su me deca okolo isprskala taman toliko kao da se kupala pre nekih pola sata, krecemo mi kuci, obucem se, tj. presvucem, skinem kupaci i odenem se u ostale asesoare koji idu ispod letnje 'aljine.. i ae reko da pipnem ove godine poslednji put vodu, cisto da me zelja mine.. i cucnem pored bazena, i kako sam se nagnula.. izgubim ravnotezu i upadnem u bazen obucena, spremna za polazak kuci, cak mi je i peskir bio suv.. pa sad.. kad sam vec u baznu.. oanko u haljincetu otplivala jednu duz.. pa ko ga jebe sad sam overila bazen dogodine skroz
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 9 od 34 PrvaPrva ... 789101119 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. 10 stvari koje niste znali o meni
    Autor makilli u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 289
    Poslednja poruka: 07.03.2015, 02:23
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 13:04
  3. Previse dobrote... moze li da zaboli?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 05.01.2013, 19:17
  4. Sta Srbija moze da ponudi?
    Autor maleni u forumu Ekonomija
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 19.03.2010, 21:18
  5. Smešno? - Meni je glupo...
    Autor Uprolazu u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 00:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •