To samo meni moze da se desi - Strana 30
Strana 30 od 34 PrvaPrva ... 202829303132 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 436 do 450 od ukupno 508
  1. #436

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Po najvecoj vrucini ostane mi auto bez goriva. Ali na jedno 100 m od benzinske.
    I gurala mala sama auto ili tacnije ficu
    Video me pumpas kako ulazim u benziskoj, pa pozvao kolegu da mi pomogne..
    inace od vrucine
    pojede me sramota sto sam ispala tipicno zensko sofer - vozis dok ima goriva


  2. #437

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Sinoć mi lepo punke zub na pola, a danas je trebalo da idem kod čoveka da mi ga završi, aonda ustanem i krenem kod njega, kad ono kita, prođe mi autobus prazan ni da mi šofer ospuje majku, a onda 45 jebenih minuta, čekaj, čekaj, čekaj, sve u nadi naići će minibus, ali ni to.
    Dolazim kod njega sa tričavih sat i po zakašnjenja i kažem, kada gledaš rečnik, pored reči baksuz videćeš moju sliku, nemoj da se iznenadiš
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  3. #438

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Ima ta neka borka, ima skoro sedamdeset, nisam je čuo mesecima. Pozovem je u subotu, a svaki put kada je zovnem bojim se da se možda neće javiti, jebiga matora je.
    I javi se ona, ja srećan kao kuće u liftu. Hajde dođi, imam piva.

    Od 6 kada sam došao, pili smo dok nisam otišao kući.

    A onda performans, užasi promiskuiteta, Mara kasni, idemo u dvorištance, doći će i Zeka.
    Samo on će kasnije.
    Ide negde u neku kafanu pre toga.
    Tu nastavim da ločem, velim možda alkohol ubije ovaj očaj, možda bude bolje, međutim kita, očaj ispisan na čelu, samo isijava, kao svetlo u tunelu.

    Pita me Mara, a za koji kurac si takav, Dobri moj i pomalo pošteni dobrosavljeviću?

    Zračim negativno, kao da sam pojeo agregat iz vinče.

    Đuskaj, tu su cice, jebiga, pomeri se, ne budi debil.

    Alkohol i dalje ne radi iako je dosta u organizmu, krećem na roze, računam biće bolje, ošamutiće me, pijem ga kao sok od borovnice.

    Pojavljuje se zeka i dovodi četiri neke ribe, vidi se da su iz inozemstva.

    Jebote, Zeljo, gde is našao ove tuljane.
    Našle su one nas.
    Što ne dovede neki komad, nego ova grdila, božemesačuvajisakloni.

    I tako, kaže mi mara, vidiš sad, nemoj da se ustručavaš, to su strankinje, one daju pičke bolje i kvalitetnije, sutra te se neće ni sećati, a ni ti njih, probaj da razbiješ očaj sa čela.

    Nisam toliko pijan, imam bre ja kriterijume

    Hajde dobrosavljeviću, nećeš da budeš smarač vazda, idi šveđanka je lepa.

    Alkohol počinje da deluje, kreće haos u glavi.

    Maro, dušo, sine čika Docin, odo' ja u zemlje večne zime.

    Đuskam sa šveđankkom, posle ne znam koliko, odlučim da se omrsim, pa neki ide život.

    Atmosfera je sve intimnija.
    Ja se vraćam kod mare, iznenađujem, sebe, nju, bogove.

    Ne mogu , smor mi.

    Hajde bre budalo, imaš zicer, govori onako pijana, neću da te vidim ovde.

    Na silu odlazim, mara napušta mesto zločina, ostajemo tu negde u gužvi, ona je tik uz mene.
    Rođena sam tad i tad te i te godine. Bože, jedi govna i ti i tvoje glupe igre

    Poljubi se sa mnom i kaže: Ja sam lezbejka, retko kad se pojebem sa muškarcem, jednom u 10 godina. Nađi neku koja voli dečake

    Pošaljem mari poruku, skote, ona je lezbejka
    Dođi sad ti da je zabavljaš, jebem te ludu
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  4. #439

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    A onda čekam bus, i na stanici mi prilazi crnac (pošto nije amerikanac, pretpostavljam da bi bilo korektno da napišem, afrodominikanac)
    Pita me kad idde neki bus, ja mu kao kažem i odmaknem se, sednem na neki stepenik, On odlazi do trafike i usput mi kaže, hoćeš kokakolu, idem sebi da uzmem?
    Hoću.
    Donosi kokakolu i počne da priča, simpa mladić. Pita me gde da izađe, došao je da studira, nije siguran (razmišljam, koji kurac studiraš ovde)
    Ja sam iz dominikane, kren'o da gnoji o toj svojoj dominikani.
    Reko' u sebi, boli me kita za dominikanu, da mi tu pričaš sto godina, nemam love ni do pambukovice da odem, lebac ti jebem.
    hajde reko', daj mi broj zvaćemo te nekada da izađeš, povedi neke drugarice, crnkinje.

    Računam, ako se s cigankom razbija maler, sa crnkinjom postaješ srećko iz paje patka.

    Da mi on broj, ja krenem da mu kucam poruku onako uljudno :I'm the gAy from the bus station ......
    On mi uzvraća, you mean gUy?cool i smajli :D
    Živ me blam pojeo, 'oću se roknem, 'ladno sam rekao crrnscu da sam derpe, i to ni pet ni šes'
    No, i'm heterosexual, ali, ko će sad da mi veruje, ne opra me ni dunav ni sava
    Jebem te živote, neću ga ni zvati, misliće da sam hteo da se opalimo
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  5. #440

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Krenem malopre do prodavnice, navucem sorCitj, cisto da ne idem u gacama k'o poKuci, izlecem iz zgrade i naletim na kevu, krenula i ona u prodavnicu.

    - To neka nova moda? (gledam sta prica ) Obukla si ga naopako

    Udjo' u zgradu da se opravim dok me oni preostali ljudi na ulici nisu videli.



    Samo je jedna majka
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #441

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Citat Meggy kaže: Pogledaj poruku
    Krenem malopre do prodavnice, navucem sorCitj, cisto da ne idem u gacama k'o poKuci, izlecem iz zgrade i naletim na kevu, krenula i ona u prodavnicu.

    - To neka nova moda? (gledam sta prica ) Obukla si ga naopako

    Udjo' u zgradu da se opravim dok me oni preostali ljudi na ulici nisu videli.



    Samo je jedna majka
    I meni se onomad desilo....pozurim na sastanak s drugaricom i obucem suknju i neku majicu bez rukava...i prodjem citav grad,svratim u par radnji,u apoteku,na kiosk i dodjem na mesto sastanka i ona mi kaze umesto pozdrava: Izvini a sto si obukla majicu naopako,Niki?
    ja pogledam a meni bela ledja napred a print i izrez na ledjima....

    i sta cu...udjem u zgradu PIO fonda i kod stepenista mrtva ladna skinem majicu i obucem je lepo.....
    pa izadjem napolje....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  7. #442

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Al' sve ovo jos i nije tako strasno. Jos uvek se secam price jedne moje koleginice iz druge skole koja je na odmoru otisla u wc i, posto je bila u suknji od nekog materijala koji lako klizi i preti da upadne u wc solju, ona resi da zakaci zadnji deo suknje, taj sto stalno pada, za pojas. A onda je tako izasla iz wc-a i prosetala do zbornice, gde joj je neko vec skrenuo paznju na to da joj se suknja malo uzjebala
    Od tad se ne nerviram kad podvrnem nogavice od pantalona pa zaboravim
    Gather ye rosebuds while ye may...

  8. #443

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Povezem Cileta do Franša na bus, i kažem, kupiću gorivo usput kada se budem vraćao da ne skrećem sad u Bul.Jna da se ne zamaram, umoran sam, posledice alkohola utiču mi na motoriku.
    Kad ne lezi vraže, na raskrsnici kod Transporte, u stvari malo pre u četvrtoj mi staje i kurac, pokušavam da ga poguram, pumpa je na 10 metara odatle.
    Dozivam neka dva bosanca koja prekoputa piju pivo ispred trafike, poguraju me i kada sam krenu nizbrdo prema Jerkoviću, volan mi ostaje zakočen, iz meni nepoznatih razloga, stiskam manijački kočnicu, bus koji mi ide u susret koči na pola metra, sreća pa je bio uzbrdo. Otkočim volan, krenem ka pumpi, šofer mi dobacuje: Pazi, poginućeš.
    Ja mu opdmahujem : Verovatno.

    U zlo doba na pumpi me keva zove da pita za zdravlje, i oteram je u kurac kao da je ona kriva za bilo šta.

    Sedim i razmišljam, i kažem sebi, jebem ti sve po spisku, jebem ti sve po spisku.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  9. #444

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Pocarakam se juce tako sa friend of mine ...onako na balkanski nacin, sa izvlacenjem svega na sunce, do kosti da se izujedamo...i restresem se...i krenem na u-bahn da prosetam psa od prijateljice, i stanicu nikad ali nikad ne fulam, ni da zmireci idem, i tako nesto blejim kroz prozor....odjednom ugledam Dunav, znaci fulila sam za stanicu...sidjem, obidjem, sjednem na drugi pravac..znaci samo jednu stanicu da se vratim...blejim kroz prozor...pogledam...fulala jednu stanicu, sad u drugom pravcu.
    Tu vec nisam znala da li da se smijem ili da placem...Ali pogodila sam iz treceg pokusaja!
    Kad sam stigla, pseto me gledalo :"zenska glavo, gdje si ti do sada?"
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  10. #445

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Kad se umivam, operem i lice sapunom. 'Ladno sam juce strpala sapun u oci. Prvo u desno pa onda u levo. Mislim na sapun, ne na sapunicu. Sapunjala sam lice celim sapunom i prvo sam unakaradila desno, pa levo oko
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #446

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Pre godinu dana sam strasno sjebala desni clanak na probi folklora. Jbg, tada smo igrali u nekoj prostoriji u Domu kulture a prostorija je, kao i svaka druga sa betonskim podom, puna rupa i meni se zalomi da stanem u jednu desnom nogom svom svojom velikom tezinom. Posto nisam bila kod lekara nego sam ga sama mazala i cekala da prodje, moj se clanak nije oporavio nikad u potpunosti i evo, za godinu dana sam isti clanak sjebala desetak puta.
    Tako bi i sinoc.
    Kupali smo se sinoc na Tisi i celu noc sam bila bosa. Na kraju zavrsim na nekoj zurci u kampu gde se fino cugalo i pripiski mi se u jednom momentu i odlucim da odem iza nekog zbuna u mraku. Nisam primetila da je blizu spust u vodu, ne primetim improvizovane stepenice od peska i roknem. Tako roknem da sam odma' cula da mi je nesto kvrcnulo u nozi. Nego, nije to sve. Ja sam se skotrljala, bukvalno, do same ivice vode ali nisam upala. Mislila sam da tako mozes samo u filmovima da roknes, ali ono.. Scena je garant bila smehotresna. Ja se kotrljam, pokusavam ocajnicki da se uhvatim za travu, za siblje, za zbun, za granu bilo koju samo da ne upadnem u vodu A nisam ni bila pijana. E sad, povratak sa obale do tacke odakle sam se skotrljala je bio dobar. Pokusavam da puzim jer ne mogu da stanem na nogu. Ne ide. Pokusavam da se metodom 'vatanja za travu dovucem do gore. Ne ide, tu istu travu sam pocupala na putu dole. Na kraju odlucim da cu pokusati da stanem na nogu pa kud puklo. Ne ide, pala sam opet Na kraju sam uspela da se popnem jednu po jednu stepenicu, odbacujuci se rukama.
    I tako. Sad lezim u krevetu, ne mogu da ustanem, clanak mi je ogroman a imam nastup u utorak na koji necu ici i susret generacije za nedelju dana na koji ako i odem, ne znam kako cu izdrzati celu noc.
    Jebem mu mater smotanu.
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #447

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Jbt starka...ti kao i ja
    Mozda je to škorpionsko prokletstvo...
    Pre godinu i poL shebem prste na nogama. Potukla se deca i ja iz ležećeg stava (na krevetu) poskočim i tako šutnem malim i domalim prstom leve noge da sam se skoro onesvestila.
    U roku od par sati to je nateklo (noga mi bila ko meĐedova šapa) i pocrnilo...o hodanju nije bilo ni govora.
    Kod lekara, naraFski, nsam išla.
    Potrajalo to meni 2 meseca dok nije "skroz" proslo...a nije..
    Pre nekih par dana tako očešem okvir vrata i eto...ni na groblje mami nisam mogla otići...i sada me još bolE...
    Imam osećaj da kada bi senku svoju šutnula..s*ebalo bi se...

    p.s. maži Volaren gel...brže će ti proći
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #448

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Uđem da se tuširam, voda topla.
    Saspem slučajno malo više gela, pa se obilato namažem i krenem da perem zube.
    Kad završih sa zubima, pustim ponovo vodu i vidim da nema više tople, a ja nasapunjana do iznemoglosti, punih usta paste drhturim od zime
    Ijao sudbo kleta
    Ledenom vodom sam isprala zube i skinula malo pene. Sad čekam polusapunjava da se voda ugreje jer ću se odrati od češanja ako ne skinem ovaj gel sa sebe. Neće mi vala, više niko ući u kupatilo pre mene
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  14. #449

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    starsica me podsetila. Odem ti ja tako pre nekih mesec dana na okupljanje povodom 20 godina od završetka OŠ..... Došli tamo neke čike i neke ženetine, Bože me sačuvaj i sakloni. Enivej, seli mi tako u klupe i sada ide ono klasično smaranje "ko je šta uradio u životu i bla bla". Naravno, razredna je prozvala sve, i koji su bili i koji nisu bili na okupljanju, osim Ferdinanda (mene). I tako, završila ona sa tom pričom i ja lepo, šta ću, dignem ruku i javim se za reč.... ustanem i kažem "My name is Leonard Peltier and I'm alcoholic" ..... pola razreda , druga polovina , a razredna

    Sve u svemu nije bilo оčekivane reakcije .... " Hi, Leoooooo!"

  15. #450

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Događaj je krajnje degutantan i nije za one sa slabijim stomakom.

    Elem... da ne bi dolazilo do zagađenja okoline, ovde je organizovan otkup praznih flaša, limenki, itd... I tako ti mi skupljamo tu praznu ambalažu u džakove... i kad se nakupi, šta znam, 5-6 džakova, natrpamo sve u auto k'o cigani i nosimo u bottle depot.
    Tamo nas dočekaju mirisi najgore birtije i momci uvek lepo raspoloženi. Istresemo ambalažu u neku veliku sudoperu, oni broje, u sebi naravno, zakinu koliko mogu, isplate nas i doviđenja prijatno.
    Keš od prodatih flaša ide u dečiji buđelar... koji ja često ispraznim kad mi je frka za kintu, obično pred kraj meseca, jelte.
    A i nekoliko puta sam im ukinula taj džeparac jer su greškom bacali đubre u džak za flaše, pa kad istresem ambalažu pred one momke, prosto mi bude neprijatno kad izlete i pocepane čarape i gaće ili papirići od čokoladica i tome slično.
    Ja grdim, al' ne vredi. Promašuju li promašuju. I još se dure što nikako da se nakanim da kupim novu kantu za smeće... pa da više ne dolazi do zabune.

    I poslednji put kad sam odnela te flaše...istresam džak...i ponovo izleću papirići...ali na vrh gomile se pojavljuje i ON!
    Junački natopljen, always sa krilcima!!! Razrogačim oči, zagrizem usnu, u sebi vrištim NEEEE!!!
    ali avaj...on se razmotava u svoj svojoj veličini... raste...bubri... samo što ne poleti onim svojim krilima.

    Da l' da se izvinjavam? Da li da preskočim onaj pult, zgrabim ga i pravim se luda da ga niko nije video..? Da li da se okrenem i odem? Ostavim im pare od flaša kao nadoknadu za pretrpljeni strah? Da li da čučnem i odgegam se do auta sa kapuljačom preko glave? Zilion misli u sekundi. A on me svo vreme gleda i maše mi. I odleteo je. Negde na pod. Jedan od onih što broje ga je ošamario rukom kao da je video kobru.

    U povratku kući sam kupila kantu za smeće.

    Ah da. I više neću da se dernjam na decu ako promaše džak. Mislim, nema smisla.
    Poruku je izmenio _baba_, 12.09.2012 u 22:27
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

Strana 30 od 34 PrvaPrva ... 202829303132 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. 10 stvari koje niste znali o meni
    Autor makilli u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 289
    Poslednja poruka: 07.03.2015, 01:23
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 12:04
  3. Previse dobrote... moze li da zaboli?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 05.01.2013, 18:17
  4. Sta Srbija moze da ponudi?
    Autor maleni u forumu Ekonomija
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 19.03.2010, 20:18
  5. Smešno? - Meni je glupo...
    Autor Uprolazu u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 23.07.2009, 23:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •