To samo meni moze da se desi - Strana 5
Strana 5 od 34 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 508
  1. #61

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    samo se meni desilo da se posecem 4 puta na isto mesto,..
    Uzmem ti ja kosu da probam da kosim detelinu iz zajebancije,..i tako krenulo mi lepo,..kad cale vikne od gore iz avlije da naostrim kosu povremeno,..uzmem ti ja prvi put da ostrim kad eto cim sam povukao prvi put rasekao palac i pola nokta mi otislo,..e tu popizdim , malo otresem ruku , stisnem zube , ireko da zvrsim posao,..kad opet pocnem da ostrim a ono na isto mesto,..samo se sad napravio 'x rez' e posto je tad krv pocela da curi ko luda,..ajd reko da da se manem ja tog zanata,..dotrcim gore u avliju,..kad keva u nesvest da padne kad mi videla prst,..nista,..aj ja ga malo zavio,..pa nekako i zaustavio krv,..i onda ko baksuz cim sam skinuo oblogu da mi se rana susi,ja i zaboravio na to i slucajno zakacim ranu nozem kad sam xteo jabuku na pola da presecem,...onda opet iste muke,...cetvrti put sam rasekao tu ranu na poklopac od pastete kad sam je sebi otvarao,..to je bio kraj...odlucio sam da udjem u kucu i nigde ne mrdam do kraja dana....prilicno krvavo

  2. #62

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Krenula kuci, vozom.
    U vozu, 2 miliona ljudi, jedno drugom na glavi stoje...milina . Pored mene, lik drzi pivo u ruci, provodi se covek...Ulazi policija u voz ," dobar dan", traze ne znam koga...sumnjivim personama traze licnu kartu ...tu ja mislim : " nece mene" .
    Prilazi policajac a lik pored mene: " hajde mi pridrzi pivo na trenutak, da nadjem licnu kartu"...ja naravno, sto da ne ucinim coveku, pridrzim mu pivo.
    Kad ono, on ne moze da nadje licnu kartu...policajac " hajde vas dvoje, izadjite iz voza "...tu sam ja vec u panici .
    Mene policajac na jednu stranu njega kolega na drugu...
    "Gospodjice recite mi ime i prezime vaseg prijatelja"...ja nemam pojma ,naravno...a pivo jos uvek u ruci.
    Policajac :" ne znate ko je , a pijete pivo sa njim?! "...
    " Ma ja sam mu samo pridrzala pivo...", slusam samu sebe i mislim " e, ne bih ti ni ja poverovala " ...
    a kroz prozor razljuceni putnik "drvlje i kamenje " na " danasnju omladinu" .
    Stajali tako pola sata , ispostavilo se da on nije taj kojeg traze... a ja sam imala zadovoljstvo da me ostatak puta gledaju kao kriminalca .
    Moj novosteceni "prijatelj" me ponudio pivom u vozu...za pretrpljeni strah
    Omnia vincit Amor

  3. #63

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    ...i jesi li uzela pivo?
    ...hell ain't a bad place to be......

  4. #64

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Uletela u pravu kockarnicu, prekinula partiju pokera.....i pitala da li imaju da mi usitne novac....Letele i karte i novcanice....nisu imali sitno....samo "rade sa vize i devize"....

  5. #65

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Ovako:trebo sam da se smuvam sa nekom likushom na koju se lozim a ona kod neke drugarice...i pozovu me njih 2 kod njih da dodjem,i ja naravno dodjem i sad glupo da se smuvamo tu pre tom njenom ortakinjom...i ta njena ortakinja ode da se okupa i mi ostanemo samii ona sedne meni u krilo i kao neshto prichamo a ja sve vreme izbegavam da je poljubim NEZNAM NI JA ZASHTO...i na kraju odemo i nesmuvamo se tako da sam ispao pishketina i po i sad je jurim da se smuvamo a ona...mi odgovara sve neshto neodluchno... roknucu se ako se nesmuvam sa njom

  6. #66

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Vece pred dugo najavljivan nastup ja uganem clanak na probi (folklor je u pitanju), a to vece posle hiljadu godina trebala sam da izadjem sa drugaricama... Sve to nekako podnesem, i propusten nastup, i nepodnosljive bolove, i izlazak... ali kada sam cula da je ON bio na nastupu... E tu sam popizdela...
    Da Boze, znam zasto me kaznjavas, prihvatam...
    Evo, promenila sam potpis

  7. #67

    12 Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Kod moje drage krojačice sam ostavila pantalone ( da ih suzi )... Trebalo je da dođem po njih, kada mi se ćefne...
    Iskoristila sam lepo sa korisnim, povela i Kikija sa sobom u ne baš kratku šetnju...
    Stigli smo na odredište , hvatam se za bravu od lokala - zaključano... ponavljam zahvat opet - sa istim rezultatom...
    U međuvremenu se setim da bih mogla da pogledam i radno vreme , koje sam naravno totalno promašila...
    Kao i svako '' dete sa sela '', nakačim se na kapiju i počnem da urlam:
    '' Vikice, Vikice '' ...
    Posle nekog vremena izlazi gospođa, meni totalno nepoznata , zamolim je, jer nije teško biti fin, da pozove Vikicu ili njenu majku...
    Kaže fina žena: '' Nemam njihov broj... ''...
    ja: '' Pa, šta će vam broj, kada žive ovde ''
    i shvatim... konačno...
    ... da sam urlala na pogrešnoj kapiji , da sam totalno neobaveštena , ali da sam potrefila lokal i lepo se natrčala sa i za Kikijem, koji je hteo da se brčka u obližnjem kanalu...

    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  8. #68

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    to samo meni moze da se desi da dvaput presadjujem jedno te isto cvece...nije bilo pod konac i blizu je jagoda...pa ajd jovo nanovo ispocetka ...vadi i sadi lol
    sreca je kada pored sebe imas voljene osobe

  9. #69

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    prvi dan na poslu polomim stap od briska
    .... da li sam ja to video cica macu

  10. #70

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Podjem na rodjus i zaboravim poklon,pogresim dan kod zubara...

  11. #71

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Стојим на аутобуској станици, и гледам цицу пар метара даље, сређена, напуцана, неке цвике, неке беж хеланке, мааало јача у боковима, таман како треба... и уђемо ми у аутобус, једно слободно место, око мене неки клинци и она, седнем ја тако лепо, баш ме брига. После 2-3 минута лик поред мене устаје, ја се померам до прозора, риба седа поред мене. Возимо се до станице где излазим, поглед ми сам лети на буткице, замолим је да устане да прођем, она устане, кад оно стомачић!
    Прво ми је дошло да је питам, извини секо, јеси ли ти трудна или си само мало дебела, али де ћу... и сконтам, вероватно трудна... јесте да је стојала једно 2-3 минуте, али мене жив блам да поједе што јој нисам дао да седне... сигурно је помислила да сам говно неопевано
    Али шта да јој радим кад добро изгледа и облачи се тако да се стомачић не примети...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #72

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Rešim sinoć da ofarbam ovu moju čupavu kosu...znam da sam imala još malo grafitne boje...mislim se...e sad kad je smućkam ima da bude siivaaa...ih!
    medjutim u kesi mi se sve farbe koje imam izmešale i poispadale iz kutija a na tubi ne piše koja je boja dohvatim jednu...ma sigurno je ta...smutim ja to lepo...vidim nešto se crveni ...ma nek ide život!
    Namažem...operem...pogledam se u ogledalo kad ono...kosa mi ljubičasta!

    P...L...U..M....čudno ime za sivu boju

    ...ako neko ume da mi prefarba ovaj avatar biću mu zahvalna

  13. #73

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    pre nego sto cu se ukljuciti, vracala sam se iz teretane.. i neki klinci tu kod mene na cosku, kao drndaju motore.. i ja prolazim pored njih, tacnije probijam se na uskom trotoaru izmedju tih skalamerija od motora.. kad ono, neki klinja me lupi po guzici
    i ja onako mahinalno, okrenem se, i prvom koji se nasao tu, ja druknem samar instant.. bio on kriv ili ne.. jadan se klinja zbunio a ovi oko njega popadali od smeha..
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #74

    02 Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Samo meni može da se desi ovaj Uriel

  15. #75

    14 Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Petak mi je dan, rezervisan za ispale - manje ili veće...



    Odgovor: Nešto što mrzim, a često radim... - danas, 01:08
    Citat:
    Leonard Peltier kaže:
    Eleonora? Ema? Ela?

    Meni se često dešava da zaboravim (iste sekunde kad se upoznam sa nekim) kako se dotični/dotična zove
    Posle zna da bude veoma neprijatno
    Goga kaže: Isto , pa onda pravim od sebe još veću sa pitanjem: '' Izvini , nisam te dobro čula ''
    Naravno Kiki i ja smo išli da kupujemo kocke i kockice u omiljenu prodavnicu igračaka... Prodavačicu poznajemo od bebećih ( Kikijevih ) dana..
    Cunamijski ulazimo jedno na jednu, drugo na drugu stranu...

    '' Kiki, ajde da nam teta Marina pokaže puzzle, , izvini, nećemo te oslovljavati sa '' teta '' isuviše si mlada '' rekoh i ostadoh živa...

    Posle Kikijeve pobede u takmičenju,
    ko će više igračaka da donese na pult:
    '' Marina, saberi nam pa da se oduzmemo ''


    '' Goga, nisam Marina, ja sam Ana ''



    '' Dobro, Marina , idemo mi,
    hvala ti na strpljenu,
    i nemoj nikome da pričaš za ovaj blam ''


    ( ne računajući ispalu,
    po pitanju spontanog obaranja cena,
    kao na pijaci ).






    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

Strana 5 od 34 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. 10 stvari koje niste znali o meni
    Autor makilli u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 289
    Poslednja poruka: 07.03.2015, 02:23
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 13:04
  3. Previse dobrote... moze li da zaboli?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 05.01.2013, 19:17
  4. Sta Srbija moze da ponudi?
    Autor maleni u forumu Ekonomija
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 19.03.2010, 21:18
  5. Smešno? - Meni je glupo...
    Autor Uprolazu u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 00:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •