To samo meni moze da se desi - Strana 8
Strana 8 od 34 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 508
  1. #106

    07 Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Redovni štrapacirung.
    Obilaženje radnje sa bebećim proizvodima, nama omiljene.
    Da, upravo one u kojoj radi Ana,
    koju obavezno prekrstim u Marinu.


    Rešila sam da doskočim sebi.
    Pevali smo uz put:
    ''Da l' ste čuli novost dana...
    Ana voli Milovana...
    Ništa piće ništa hrana... ''


    Standardno furiozno ulećemo u prodavnicu.
    ''Dobar dan, Ana ( ) '' ... (o, najzad sam uspela)
    ...da li vršite kommmmisijsku , pardon komisionu prodaju'' ...



    Kakve komisije .

    Sebi delujem kao mama-oktopod, kada uletimo tamo.
    Kiki uzima sve moguće i nemoguće igračke,
    pričam sa Anom, uz put vraćam igračke na mesto,
    gledam šta bih mogla da kupim, kalkulišem, preračunavam se.

    Možda zato imam toliko blamova samo u toj radnji.

    E! Gde su ostale prodavnice...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  2. #107

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Jutros "na vreme" krenem na posao jer sam do poslednjeg trenutka visila ovde... Papučice na štiklice,a teta baš oprala stepenište... Bokte kako boli!!!! Samo sam molila boga da niko od komšija ne izađe dok ne ustanem... Čujem ,otvaraju se vrata i NSdjanče proviruje: "Ej mama, jesi dobro?"...E sad sam super ... Ako neko nije znao ko se to tako zvučno smandrljao niz stepenice, posle ovoga više nije bio u nedoumici... Ovako me ne bi "ucrnio" ni jedan solarijum... Nevolja je jedino što mi je crn samo jedan deo tela ... Ali, zato sam ja od sutra na godišnjem!!! A kuckam sedeći na staroj gumi za plivanje...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  3. #108

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    ...jedna bije toljagom druga tiganjem... ...a mene ništa ne boli...

  4. #109

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Veceras, na svirci, drugarica i ja kuliramo saS pivom u van hend a cigareten u drugoj hend (znam, znam.. iskorenicu i tu naviku uskoro ) i ja se latim fona da ufotkam grupu i da slikam po koji motor i krenem ja tako, fotkam okolo.. i spazim neki motor koji je prepravljen u kabriolet odma' se dadoh na posao.. samo nisam primetila (ili bolje receno, nisam obracala paznju) da je u i oko tih kola njih petoro i zavrsim ja fotkanje, i vrcem telefon u tasnu i drugarica me drma i pokazuje mi na njih.. a likovi se razmahali, zovu mene i nju da dodjemo tamo ja im mahnem nazad i dam rukom gest zahvalnosti ali da nam je ok i tu.. i ne lezi vraze, prilazi nama lik i pocinje da spika nesto na madjarskom.. a ja jako slabo divanim madzarski i sporazumemo se mi tu i drmne on mene za ruku i odvede sa drugaricom do kola
    a doveo me je do kola pod izgovorom da ti likovi znaju srpski i da ce mi prevesti to sto on kaze (mislim se, boli me bas dupe, nisam zainteresovana ali 'ajde, kad sam lepo vaspitana ) i krene upoznavanje.. jedan lik, drugi lik.. drugi lik.. drugi lik ne pusta moju ruku kaze on meni na improvizovanom srpskom: "Ti jako lepa, ti dobro dupe i ti jako znojava ruka" reko: "Tebi su ruke mokre od piva, 'ajde sad sikter more od mene" ali ne pusta lik, samo mi se kezi u facu a NZ, nema dva prednja zuba fantastishen
    izvukoh se uz lajnu da mi se jako piski (na sta se on ponudio da mi drzi vrata.. mislim se, hteo bi, a? ) i zapalim na totalno drugi kraj livade
    ae u tri lepe
    Poruku je izmenio starsica, 18.07.2008 u 01:20 Razlog: kad se opismenim, prestajem da menjam poruke :dry:
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #110

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    u sred apoteke da mi se prospu sve sitne pare iz novcanika..skupljaj ,skupljaj,..i nadaj se da deda sto iza u redu stoji ne blene gde ne treba

  6. #111

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Obožavam da jedem kuvani kukuruz, još više obožavam da ostanem bez konca za zube. E to mi se desilo danas. Celo poslepodne pokušavam da iščačkam prokletinje između zuba. Imam utisak da ako se nasmejem poplašiću sav komšiluk.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  7. #112

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Citat shacky kaže: Pogledaj poruku
    Obožavam da jedem kuvani kukuruz, još više obožavam da ostanem bez konca za zube. E to mi se desilo danas. Celo poslepodne pokušavam da iščačkam prokletinje između zuba. Imam utisak da ako se nasmejem poplašiću sav komšiluk.
    Što ne uzmeš običan konac, za prvu pomoć?

  8. #113

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Zato što sam probala jednom pa mi je konac pukao i još se i on zagalavio međ' zubima......ma haos iščačkati to posle...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  9. #114

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    ...pita moj stariji sin danas neuhvatljivu : "jel tebi ne smeta kad tata prica sa drugim zenama na kompjuteru?" ....

    ...i odgovor naravno sledi: "eto vidis i deca su primetila!"...

  10. #115

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Da nađem detelinu sa pet listova...
    I to ne jednu, nego tri...

    Ove sa četiri nisu više interesantne... Ima ih ko pleve...



  11. #116

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Sanjam noćas neke nebuloze, po običaju, i u jednom momentu osetim da me nešto hladno poprskalo po stopalima...
    Skočim, onako zbunjena, prodrmam gospodina kraj sebe sa rečima 'neko me prskaaa'...
    Gledam po onom mraku, dignem pogled a mačor još uvek viri kroz krovni prozor, ni njemu nije jasno šta se dešava...
    Jbt, 'ladno je mačor obeležavao teritoriju po krovu i poprskao i mene kroz otvoren prozor ...obeležio me

    E kad me noćas nije strefila srčka, nikad neće
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  12. #117

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Smućkala bratu u kafu limuntus umesto šećera...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  13. #118

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Mene je opet zezala struja. Nas dve se izgleda bas ne volimo
    Ovoga puta nije bilo direktnog napada na moju licnost vec je "samo" izbacilo osigurac kada sam ja pritisla prekidac da upalim svetlo
    Sreca pa je bio u pitanju automatski osigurac i sama sam ga popravljala(samo podigla i resila problem uz zamenu sijalice)
    Lako cu,ako je do mene.........

  14. #119

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Juri me ovo moje dete celo popodne da idem sa njim u bazen. I konačno me natera.
    Brčkamo se , skačemo, bacamo, u jednom trenutku kaže meni moje zlato :"mama, gledaj sad ovo!" i umesto da se iz okreta baci u vodu, iz okreta mi opali takvu šamarčinu da mi se uvo zapušilo....
    Nimije bilo dobro, idalje mi nije dobro

    Ne da ima tešku ruku, a tek zamah zjuuuu....
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  15. #120

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Ustala sam jutros sa takvom migrenom da me je doslovce boljelo drzat oci otvorene. Obucem se, operem zube i stavim sumecu tabletu u casu vode da se otopi prije nego odem da prosecem psa. Secem ja tako, nabila suncane naocale na nos jer me svjetlo ubija i psujem sve redom od lekara do apotekara kad mi ni tableta od 500 mg ne pomaze. Da nisam ozednila kojih sat i po kasnije i da nisam ugledala casu sa vodom i razmucenom tabletom u njoj ko' zna koga bih se jos spomenula...Jebo Ibuprofen, Ginko meni treba...
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

Strana 8 od 34 PrvaPrva ... 67891018 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. 10 stvari koje niste znali o meni
    Autor makilli u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 289
    Poslednja poruka: 07.03.2015, 02:23
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 13:04
  3. Previse dobrote... moze li da zaboli?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 05.01.2013, 19:17
  4. Sta Srbija moze da ponudi?
    Autor maleni u forumu Ekonomija
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 19.03.2010, 21:18
  5. Smešno? - Meni je glupo...
    Autor Uprolazu u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 00:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •