To samo meni moze da se desi - Strana 32
Strana 32 od 34 PrvaPrva ... 223031323334 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 466 do 480 od ukupno 508
  1. #466

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    E, rec'te sta 'ocete, ali ja sam kralj ove teme

    Pre neki dan se meni dig'o da pravim kiflice. Tacnije, dig'o mi se da sestra pravi kiflice posto smo ja i testo na Vi i ne nameravamo da prestanemo da se Vikamo. Sve super regularno, od pola smese je i sestri ispala jedna i po, znaci, nekih 5 tepsija. Na kraju to nisu bile kiflice nego jufkice, mrzelo nas je da ih rolamo. Prva tepsija - savrsena. Druga, treca, ma k'o Bog! Eeeeeeee.. Nama rerna krece da dimi. Kontamo da je zato sto je nismo oribale od kako smo se uselile a pre nas su ovde zivela dva brata koji je takodje nisu oribali (da jesu, ne bi mi nepoznati organizmi iz rerne mahali svaki put kad vrucina unutra dostigne maksimalnu temperaturu). Ok, dimi jbg, jos dve tepsije i kraj. Kad smo ubacile cetvrtu tepsiju u stanu je vec bilo dima da se sunke napuse. Pootvarale prozore, dimi kao ludo u stanu katastrofa. Kad smo zavrsile, ostavile smo rernu otvorenu da se dim iskulira, medjutim, dimi kao da rerna radi. E jeb'o te. Sta je fazon? Nijedna od nas dve se nije setila da izvadi serpu koju koristimo za pecenje pomfrita a koja je, uzgred, puna ulja. Pa, bila je puna ulja. Sva sreca pa se nista nije upalilo, mogla nam kuhinja eksplodirati.
    I vi sad mozete misliti kao dzibri stan od 30 kvadrata. Ne dzibri, nego mi se nece jesti nista sto mirise na ulje mesecima.
    A, inace, ovo je krajnji produkt naseg rada:


    Naravno, dok je stiglo do slikanja, dobar deo vec nije bio u posudama.
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #467

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Dva dana redom dolazim na posao i ne mogu parkirati auto na isto mesto zbog neku budalu koja ostavlja auto tako da zauzima dva parking mesta. Inace parking je sluzben i svako placa za karticu, pa jos vise me nervira sto moram da se parkiram skroz na drugi kraj.
    I dolazim danas opet ista prica, pa lepo ispsujem ga dok trazim parking.....
    Popodne izlazim sluzbeno da obavim neki posao, vozi sofer sluzbeni auto. Vratimo se i kad smo stigli na parking komentarisemo kako nema dovoljno mesta najcesce zbog nesavesnih vozaca i pocnem:
    - Pa vidis zbog ovakvih koji nemaju pojma, ostaju prazna mesta, ovde ne moze se parkirati niko jer zauzima skoro dva mesta. Ko zna gde je naucio da vozi i parkira, sramota... seljacina neka...
    - Nemoj ti seljacina to je moj auto - smeje se on
    a ja....


  3. #468

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Bolesna sam vec danima, ne radim, smučilo mi se sedenje i ležanje, rešim da mrdnem dupe i napravim keksiće sa semenkama. Al' za to mi treba, između ostalog, pivo koje nemam. Siđem dole u radnju, stavim pivo u korpu, dođem na kasu, platim, dignem glavu i susretnem se sa ispitivačkim pogledom mame jednog mog učenika. Gleda u mene, pa u ono pivo, pa opet u mene.
    Kakvi li me komentari očekuju posle ovog, živa nisam
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #469

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Stojim ispred firme i pušim sa koleginicom.
    Iz pekare pored mi se javlja čovek. Uzvraćam pozdrav, al se mrštim, jer znam da ga znam, al nemam pojma odakle.
    Izlazi on iz pekare, ja se i dalje mrštim, i samo kaže "Štrand. Kabina pored."
    Skontam odakle se znamo.
    I sve mi bi neprijateno što sam se onoliko mrštila, pa da ne budem baš skroz nepristojna prokomentarišem "A ja sve gledam odakle te znam. Sad znam. Lenina mama?"
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  5. #470

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    ..da sture reci,retke reci ,budalaste reci,mogu da mi oboje dan u narandzasto ....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #471

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    ...mislim, nije bas toliki blam, ne hajem mnogo, al ne mora da mi se cesto desava. Anyways...zenska torba inace, a moja pogotovo, to samo mrtvih glava nema. Eh, a kako sam zensko, sa onim danima tokom godine...tako uvijek obitavaju ulosci, tamponi u tasni. Frcali su i tamponi, ali njih sad smjestim u plasticnu kutijicu...al taj famozni ljubicasti always me obruka danas na tramvajskoj stanici. A znaam koju opasnost nosi izvlacenje slusalica iz tog dzumbusa, i ja opet ne gledam nego samo izvlacim. Tako mi i treba. Nisam ja stidljiva osoba, al' ne volim da mi se takve gluposti desavaju. Al' od danas cu paziti.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  7. #472

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Da pomesam crnu i sivu i dobijem ....crvenu
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  8. #473

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    ...da dobijem zahtev za prijateljstvo na FeJsu od osobe, grupe, šta li već...Ivanjičani u Beogradu
    Msm, niti sam Ivanjičanka nit' sam u Beogradu
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #474

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    ... да у пола 11 увече бацим у контејнер један једини кодирани кључ од аутомобила

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...

  10. #475

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    da se s majkom svaki treći dan koljem oko glupavih stvari
    što me nađe od nje i njenih potpitanja:
    -jesi li jela supicu?
    - ne, majko, ne sviđa mi se ova brločkica...
    - bez mene, zašto nijesi? Dijete, to je zdravo!
    - zdravo majko.
    - a, jesi jela ribu, samo zbog tebe smo je onako spremili?
    - jesam oslić, ovo drugo ne...
    - a, što čini ova mala, urnisa me, oli da se razboliš?
    - ajde majko, vidimo se.
    - donijeće ti tata šerpicu, mene ukopala sve da pojedeš.
    - dobro majko, idem, žurim!
    - uzmi voća, ja ti umrla...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  11. #476

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Dođe mi kum neko veče i ja mu, između ostalog, ponudim pivo, ono s limunom, jer drugo trenutno nemam. Kaže, 'oće, a pošto sam imala samo jedno hladno (jer mi je frižider uvek prepun gluposti i nikad nemam mesta), ja odma' ubacim još jedno gore u zamrzivač, da se o'ladi dok ne popije ovo prvo.
    Enivej, zadrž'o se na tom jednom, a ja sam malopre otvorila zamrzivač Aj' što je pukla flaša, nego što je pola onog mog ionako bednog zamrzivačića zaliveno pivom koje se smrzlo. Nešto je krenulo i ka vratima, čisto da sve živo bude ulepljeno

    Gather ye rosebuds while ye may...

  12. #477

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Mi prosle godine na odmoru, metnuli 5 flase u onu komoru gore, da se brze ohladi jer vrucina ... i skroz ih zaboravili, pa sledece jutro kad smo ustali setili se da imamo pivo ...


  13. #478

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Neki dan, društvance i ja odemo na reku i onako penzionerski raspalimo roštilj, kobaje i slaninicu na 30C i stavimo sokove i pivo da se hladi u mrežici i sve to lepo ogradimo kamenčugama. Divanimo mi tako zavaljeni, kad neko primeti ODE NAM PIVO!!! Sokove niko ni da pomene, a piva smo samo otpratili setnim pogledima.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  14. #479

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Nakanim se ja posle 100 dana, da ne reknem godina, da konačno (p)opeglam one 3-4 gomilice veša.
    Dan kI stvoren za to...fino, prohladno, kišica rominja...dobra volja konačno mi zakucala na vrata.
    Pustim muzikicu, razvučem dasku, uključim peglu...kad crvc...jedno veliko cvrc
    Crkla mučenica u cvetu mladosti...onako nedovoljno izrabljena...
    Eh...a baš sam imala dobru volju...
    Ok, sada imam dobar alibi
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #480

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Kuckam ja sa jednom finom personom i persona tras sa informacijom da se možda i (po)znamo. Nekada, negde ja komentarisala njenu fotografiju negde. Ja u šoku. Ne sećam se ni šta, ni gde, ni kako. Garant sam zajebala stvar jer nemam dlaku na jeziku.Zemljo, otvori se da propadnem. Držim sebi fige!

    A?
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

Strana 32 od 34 PrvaPrva ... 223031323334 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. 10 stvari koje niste znali o meni
    Autor makilli u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 289
    Poslednja poruka: 07.03.2015, 02:23
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 13:04
  3. Previse dobrote... moze li da zaboli?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 05.01.2013, 19:17
  4. Sta Srbija moze da ponudi?
    Autor maleni u forumu Ekonomija
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 19.03.2010, 21:18
  5. Smešno? - Meni je glupo...
    Autor Uprolazu u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 00:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •