To samo meni moze da se desi - Strana 14
Strana 14 od 34 PrvaPrva ... 4121314151624 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 196 do 210 od ukupno 508
  1. #196

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Malorpe, odem ja do kupatila da uzmem osvezivac daha, posto jutros kad dodjoh kuci nisam oprala zube (nisam mogla da gledam, a ne cetkicu da drzim ) pa mi je dah bas onako.. vonjao e sad, pored osvezivaca daha stojao mi je dezodorans i ja, ovako jako lepo mamurna sa poluzatvorenim ocima, 'vatam osvezivac daha.. i pospricam pazuhe onda znate, je l', gde je zavrsio dezodorans..
    Sunce ti jebem, koji je to sok bio ali ae da sam ja to spricnula malo, nego aj stisnula sasvim do kraja.. sad sama sebi karam kevu.. nema sanse da se ovo iz usta ispere..
    Ali mi zato pazusi lepo mirisu na bor
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #197

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Perem ja jutros zube električnom četkicom, jer sam lenja da trljam i ispade ona meni iz one mlitave tek probuđene ruke i odbije se o lavabo, odskoči do WC šolje, poskoči par puta po dasci i uleti unutra, sve vibrirajući u 3D. Gledala sam je par trenutaka kako riba unutrašnjost WC šolje, misleći: "A u p... m... ovo sam omeni može da se desi!".



  3. #198

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Tresnula me struja u desno uvo...kroz desnu slusalicu...leva ne radi sva sreca, inace bi mi sprzilo ovo malo mozga, garant
    Bem ti kakav odvratan osecaj
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  4. #199

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    U jednom svom kraćem periodu života karte su bile značajan deo mojih aktivnosti i ukupnih preokupacija. U "F" krilu jednog od paviljona u studenstskom gradu u Beogradu sam proveo ko zna koliko dana i noći kockajući preferans. To je verovatno bila, posle rata, najhaotičnija epizoda kroz koju sam prošao...

    Elem, karte nisam igrao samo za novce, već i za piće. Znate ono - najslabiji plaća turu. I tako, jednoga proleća u lokalnoj kafani malog vojvođanskog sela na obroncima Fruške Gore, a sve uz domaće belo i sodu igrala se zanimljiva parija prefa za interni prestiž. Podeljene karte i ja vidim, još dok sam ih slagao, da mi se smeši igra betl i da bih predupredio licitaciju viknem:
    - Igra!
    - Dobra igra. - Prokomentariše desni.
    - Da, i ja kažem dobra igra. - Doda levi saigrač.

    I, ja krenem onako brzopleto i bacim, sećam se, sedmicu herc. Kada ono - šok. Ni jedan od suigrača nema herc i ja vidim da padam. Dohvatim talon od dve karte i okrenem ih, kada tamo - još dva herca...

    Mislim da ne treba da posebno istaknem da su mi moji drugari dušu uzeli zavitlavajući me. Pa i dan danas kada ih sretnem, a oni bdu u društvu sa nekim kažu toj osobi sa kojom su:

    - Znaš, to je onaj što je pao betl na sedmici!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  5. #200

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Vec par sati se bavim korisnim radom.. posto je stiglo prolece, po vremenu ako ne i po kalendaru, odlucim da je vreme da prebrisem gluposti iz kompa. Dovatim ja muziku, slike, klipove.. ma sve bre sto ne treba, siba u korpu, neku mjuzu nisam ni pregledala, samo sam pobrisala.. i trebalo meni neka 3 sata da oslobodim comp za, rekla bih, otrpilike 5 giga.. i otvorim korpu, i onako, kako sam brzala.. umesto "Empty recycle bin" kliknem na jebeno "Restore all items"
    I sad cu ponovo da brisem to o Svetom Nikandanu
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #201

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    ...da pocepam nesto danas a juce sam mislila da je cista desetka...

  7. #202

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Danas me bas krenulo.

    Prva stanica - Indjija
    Na samom izlasku saobracajna patrola,mase covek onom palicom,ja stajem

    Dobar dan ... znate li vi da je zabranjeno koristenje mobilnog telefona,u toku voznje?
    Trepcem okicama, objasnjavam mu da nije dobro video i takooo - kazna

    Stanica druga - samo 15 km posle
    Dva druga stoje nalakcena na auto, opet palica i opet gospodin cika milicajac
    Dobar dan ... pojas, zar vi ne koristite pojas u toku voznje?

    Stanica treca - ulaz u BG
    Vise komada drugova policajaca...
    Dobar dan ... da li ste pili nesto?
    U devet sati ujutru, zar vam licim na hronicnog alkoholicara, upitah sad vec iznervirana.
    Mnogi kazu da nista ne piju, a svasta naduvaju - rece covek, a meni doslo onako da mu preporucim jednu ustanovu tu blizu ... cisto da je obidje

    Stanica cetvrta - Kac okolina povratak
    Po cetvrti put me zaustavljaju,pratim ogranicenja ...
    Dobar dan ... znate li vi da je ogranicenje

    Onda sam onako nonsalatno, damski izasla iz auta i pitam druga
    Pa dobro, zar vi nemate pametnija posla nego da me zaustavljate na svakih 15 km ?
    Ton mi je bio tako damski, da mi je tutnuo papire u ruku , zvacuci zvaku k'o slon i rece Srecan put gdjice ...

    Ma sretan ti bio susret sa mozgom

  8. #203

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Navukla sam se na kupovinu u second hand shopovima
    ne znam shta mi bi
    tako danas pazarih lotto majcu, mango dzemper, jednu kratku letnju majchicu, jednu lacosta lila bez rukava i to sve za 500 dinzi...a etamove panalone platila 150 dinzi..stoje ko san, nema ko me nije pitao oklen mi..
    mama tu vrstu vesha strogo separira od ostalog kao da je gubav
    tako da moram da derem ruke, a stvari su zaista nove i u oblichnom stanju...
    eto...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  9. #204

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    ...da na parkingu zakacim granu i razbijem zadnje staklo od auta ... Sreca pa mi dragi daje da vozim auto koji je kasko osiguran ... Obavestavanje je proslo bezbolno

  10. #205

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    već treći put ulazim u temu Kladionica misleći da je Kaladont..e baš liči..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  11. #206

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    vec danima sam neispavana zbog ovih promena vremena, bas lose uticu na moju nogu ali i dalje ne uticu na raspolozenje :smajli koji se kezi sa podocnjacima:
    Citius, Altius, Fortius.

  12. #207

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Malo pre svratim u kuhinju da uzmem sokić,kad ono ostala mi ringla uključena od ko zna kad...
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  13. #208

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Dok sam jos pohadjao srednju skolu jako sam bio vezan za moj bajsikl i vozio sam ludo i brzo i tako jednom prilikom sam upo u skepticku jamu

    Taj smraaaad.... proganjao me je nocima ! ...a moje drugove danima Kandisao sam na kilometar.

    Da li se to jos nekome na ovom svetu desilo ? Sumnjam.


    A to sa ringlom mi se stalno desava nego sto plin zaboravljam e to je vec malo zabrinjavajuce ozbiljno.
    Ako se ugusim javicu vam

  14. #209

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Jutros mi se pokvario fon..to je sad kao da mi je neko ischupao srce i naterao da ga pojedem...

  15. #210

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    sinoc pre odlaska na rodjendan, sin izvadio iz utikaca elektricni ozoner. i ja zureci, da ne zakasnimo, uzmem i vratim ga nazad, ali nisam primetila da sam ga stavila naopacke...kad smo se vratili, vidim sve iscurilo i to na plisanu kornjacu....sad to miriseeeeeee jako....uzas.....


Strana 14 od 34 PrvaPrva ... 4121314151624 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. 10 stvari koje niste znali o meni
    Autor makilli u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 289
    Poslednja poruka: 07.03.2015, 02:23
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 13:04
  3. Previse dobrote... moze li da zaboli?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 05.01.2013, 19:17
  4. Sta Srbija moze da ponudi?
    Autor maleni u forumu Ekonomija
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 19.03.2010, 21:18
  5. Smešno? - Meni je glupo...
    Autor Uprolazu u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 00:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •