To samo meni moze da se desi - Strana 20
Strana 20 od 34 PrvaPrva ... 10181920212230 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 286 do 300 od ukupno 508
  1. #286

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Odnesem jedan od auta kod majstora kao nije veliki problem pumpa za vodu.Majstor nabavi novu ja dodjem po kola krenem prema kuci pumpa opet crkne.Auto mi ostane na raskrsnici na trotoaru.Sva sreca otslepao ga jedan moj prijatelj koji prolazio tad.I to je znak da je ovaj auto cim krene kod majstora zreo za prodaju bez obzira sto je relativno nov 3 godine

  2. #287

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Logujem se i ukucam...Najka...još se čudim što neće. A da ne pričam da lozinku svaki put potrefim iz druge...treće...


  3. #288

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    U prosli petak, posto sam odlucila da se naroljam od alkohola, jerbo nisam cirkala 6 nedelja zbog lekova i operacije, takodje odlucila da kupim cigare, posto mnogo pusim kad pijem, a inace, za one koji ne znaju, ja sam on - off pusac, popusim par cigara dnevno, a ima dana kad ni ne zapalim. I jbt, popusim par cigara, oko 5, i neko mi drmne kutiju, skoro punu. To treba da mi je za nauk, da pusenje nije za mene i da ne treba da pusim. Ili da jednostavno nastavim da se grebem
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #289

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Da zaboravim da mi je danas upis ocjene
    Budim se ja u 10h i vidim poruka i propušten poziv od koleginice sa faksa još u 9 sati a ja to uopšte nisam čula..."Jesi li ti upisala ocjenu iz Uvoda, ja evo čekam"
    Zovi nju da kaže profesoru da ću kasniti...bus tek u 11 i 15 što znači da prije 12 neću stići...zovi svaka da me vozi, ne može na poslu je...zovi drugaricu, srećom ona je mogla. Dođem na faks i nađem profesora ali nema asistentice a kod nje zapisnik sa ispita. Onda sam se sat ipo igrala žmurke sa njom po faksu, gospođica sjedi u šalteru pošte i ispija kafu sa onom što radi tu. I još me pita gdje sam do sad, pa došla sam prije sat ipo ali zamislite nisam se sjetila da vas tražim tu. I kad konačno nju nađoh onda nema profesora...pa ganjaj njega po faksu
    Ali na kraju sam uspjela upisati ocjenu.
    I'm floating on air..

  5. #290

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    S malenom sam bila jučer u Turbo limaču i, naravno, ona veli da joj se kaka. Ok, otpeljam ja nju na wc. Imali su maleni, dječji. Otišla i ja usput obavit nuždu i vraćam se k njoj da joj pomognem obrisati dupe. Uđem u dječju prostoriju i krenem prema njoj koja čuči na malenom wc kadli... Zabubala sam se u nešto. Ako se tada nisam strovalila u nesvijest.. Svaka mi čast. Mora da imam tvrdu tintaru. Naime, kako je to mali wc, tako je on omeđen, tj. vrata su u visini cca 1,65 cm. I kako je ona imala otvorena vrata a gornji rub vratiju je bio u boji zida i u visini moje glave... Bummmmmmm.

    Majku im njihovu!
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  6. #291

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Kupim malopre flasu mineralne...
    I krenem da je otvorim...nece
    Ajde pomislim da sam zanemocala u rukama...dam sinu, ali ni on ne moze
    Dograbim francuski kljuc...krenem da vrtim njimE...nece
    Pokusam onda opet rukama, pa majicom...ni makaC
    Sada mi vise nije ni bilo do pijenja..vec se zainatila da je otvorim makar kako..
    Uzmem veliki noz (ogroman) i krenem da secem poklopac..
    Otvorim je napokon nekako...i od silnog drmusanja...pola prospem na sve strane po kuhinji..
    Plus...crvenilo i bol tu kod palceva i posekotina na levom dlanu
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #292

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Prošli mjesec..u Sarajevu...al' sam se izblamirala, ali sam prigušila sve šalom na vlastiti račun i nekako se stišalo sve.

    Prijateljica i ja krenule kod zajedničke prijateljice na večeru. Mi stižemo pred zgradu, kad izlazi jedna starija gospođa iz taxija. Nama već M. otvorila vrata i mi ih pridržavamo, čekamo da i gospođa dođe. Nosi torbu, nosi kofer...čim je ušla krene da provjeri poštu, mi se ponudimo da joj ponesemo kofer, jer ima 10-ak stepenica do lifta, ona kao..nije teško, ali kad se već nudite. Donesem ja kofer pred lift...jedan lift na ko zna kojem spratu, mali je tu...opet sačekamo gospođu da ne čeka lift dugo. Uđemo sve tri u lift...naravno, sad nas pita gospođa na koji sprat idemo, mi kažemo "sedmi" i ona pritisne...a sebi pritisne valjda 15-ti...znam da je sprat debelo iznad nas stisla...iiii truckamo se u liftu, stignemo na sedmi, zahvaljuje se ona nama....mi nju uljudno pozdravljamo...a ja (čitaj:idiot) izlazim druga i uzimam gospođin kofer i iznesem ga.

    Čujem glas "ej, eeej, mmmoj je kofer" zemljo otvori se i progutaj me! Od silne ljubaznosti postala sam lopov. Crvenim se...ali ponosno idem dalje...i znam da će da me izribaju sad dvije prijateljice...srećom nas je kuhanje malo odvelo sa te teme.

    Ljubazan=lopov. Iako bih vjerovatno ukrala samo prljav veš...no možda je kofer bio Samsonite
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #293

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Da u zurbi i magnovenju podmazem tepsiju Tash - om,
    Da uvece ostavim otvorene sve tube iz kojih se ulje'shavam,
    Da ujutru, tek ustala, samoprekorno drljam cep od regeneratora na tubu od paste za zube..

    Sta god da pobrkam i gde god sta da nanesem na kraju ispa'nem lepa..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  9. #294

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Stavim u veš mašinu sav dečiji teksas,i rešim da ga iskuvam. Zašto ovaj put nisam proverila džepove-ne znam.
    Ishod:uništila sam sinu "DINI" karte i
    LEPO OPRALA I ISKUVALA MOBILNI TELEFON

    Što bi ovde (u kraju gde živim) rekli-domaćica u prvi red!
    Pravih se reči uvek...kasno setim...

  10. #295

    14 Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Krenem po Kikija, brzim hodom, smejući se kao (u sebi - koliko je to bilo moguće).
    Usput objašnjavajući gospodinu gde se nalazi pošta...
    Ništa mu nije bilo jasno, ali nema veze.

    Skrenem u parkić, prepun kestenja, stanem na jedan...
    počnem da se tociljam i razbijem se... aterirala sam pravo na dupe.

    Sreća, te nije ponedeljak, još manje radni dan... Tako da mi niko nije video

    Sada su se smejali meni... Neka su... Uostalom, i ja se još uvek smejem.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  11. #296

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Vracam se sinoc nakon ponoci iz grada, izasli smo s koleginicama na zensko vece. Lepo smo se proveli, smeh druzba, vince
    I dodjem kuci, otvaram kapiju kako bih parkirala auto, alli ne znam kako sam uspela da povucem naglo kapiju (klizna vrata) i polomim katanac
    Razleteo se jedan deo na jednu drugi na drugu stranu, no snasla sam se nekako da ga namestim, taman dovoljno da nije skroz otvorena kapija.

    Jutros javlja mi se muz s posla :
    -Dali si jutros zakljucala vrata, kad si odlazila na posao?
    -Jesam! (mislila na vrata od kuce )
    -Znaci neko provalio!
    -Kako?!?
    -Majka kaze kad je dosla katanac polomljen
    -
    -Nijeja sinoc sam polomila ....
    -Kad ja kazem da alkohol nije za decu


  12. #297

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Mislim, koji sam ja kreten
    Kad setam, ja nabijem slushke u ushke i picim. Najavim do daske i zaista ne obracam paznju na nikoga. Tako bilo i veceras. Idem od drugarice oko 7 nocom a u mojemu selu u to vreme vec nema nikog, osim zalutalih kao sto sam ja. Ne jebem zivu silu, krene neka dobra pesma i ja pocnem da djuskam. Hodam, pevam i djuskam, jebe mi se bas, i zanela sam se malo u igranju i pocnem da skacem i da se vrtim oko ose i kad sam se nesto bas naglije okrenula, skontam zenu na bajsu koja je bila iza mene, i uglavnom, svojim okretom i pevanjem (koje je bilo naglaseno sa okretom, glasnije) sam uplasila zenu koja je ljosnula sa bajsa Toliko sam se zbunila u tom momentu da sam zeni pomogla samo da podigne bajs, jedva. Izdrzala sam da se ne smejem, a pored silne zabune nisam se setila ni da izvucem slusalice iz usiju i naravno, nista je nisam cula dok je pricala, nesto me je pickala garant. Mislim, ova danasnja omladina nije normalna itakoto 100%.
    Tako da.. ja sam krelac na kvadrat
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #298

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    ...može svakom da se desi samo što je izgleda moj red danas.

    Odem ja pre sat i kusur do firme,obavila sve što imam,izlazim napolje i od svih mogućih papira ispred vrata (inače duva neki šugavi vetar i pada kiša) zgazim na jedini list koji je bio na betonu i prospem se koliko sam dugačka Aj što sam pala,nego što sam uspela da ukvasim farmerice na guz'ci koje još uvek pokušavam da (pr)osušim ispred kvarcne peći,ali niti se one suše niti ja fino izgledam u ovom klečećem položaju na stolici.Odmah na početku operacije sušenja mi još i došao neki klinac sa tatom da zameni slikovnicu (klinac inače dolazi sam,al' danas je kiša pa tata došao po njega),i kad su me spazili samo što nisu pobegli,... doduše tata je na kraju bogznakako bio fin i obećao da će češće dovoditi dete, verovatno u nadi da će me još koji put zateći u ovom položaju
    I may not be perfect but I'm always me

  14. #299

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    ...počela sam danas da pišem ovdje....pa sam odustala, da me ne pamtite samo po prdežima i podrigivanjima...no eto, jače je od mene.

    Zaputim se ja danas iz milog mi Sarajeva...da se vrnem kući...lijep, sunčan dan tamo...ok malo vjetrić duva (sad već slutite da će biti duži post) ...ii ajd, s torbom se izborim do taxija...dođem na bus 45 min ranije...a na stanici hotel promaja...već vidim da ću da ganjam piš na prvoj zaustavnoj stanici. Gledam galeriju likova koja se trpa u autobuse, za svugdje...za Zagreb, pa mašu, pa plaču...pa za Novi Pazar, oni isto plaču, ali ih se malo vraća kući, milo im Sarajevo ...ide jedan bus za Konjic, lik ide, gega se, što upućuje na to da je pijan, naravno, svi indikatori pijanstva su upaljeni na njemu, torbu redovno nosi, ne ispušta...skeniram ga, i vidim da je i najupečatljiviji indikator pijanstva upaljen - čovjek se upiškio! ...ono baš pustio...olakšao se, ali je toliko pijan da ga to ne smeta...drago mi samo da nije ušao u moj bus...mene moja psihološka s(r)tanja unaprijed zabrinu smišljenjem mogućih događaja u toj putujućoj kutijici da u većini slučajeva sebi zgadim put.
    Dođe i moj jeeepi bus, nov, sav se sija...naglašavam ovo nov jer sam se vozila godinama u onim putujućim akvarijumima (ono kada je voda između dva stakla...pa fale samo zlatne ribice da doživljaj bude potpun, i da, pola stakla je zamagljeno, sve je to dodatni efekat).

    Ovaj je nov...ja spustim dupe na najdražu poziciju, peti red, desno, prije zadnjih vrata, niko iza mene..mogu da spustim sjedište dokle može.
    Uživala sam neki satak u busu, dremuckala, fina muzika bila...nije bilo natrpano, a pored mene i ne mož' niko da sjedne, jer ja svime raspoloživim okupiram i drugo sjedište, i pri ulascima novih putnika ja sam redovno u "dubokom snu".

    Samo da dodam da na svakih 10 min aparatić blizu moje glave štrcne miomiris jorgovana...pa kao da sam u nekoj bašti, okružena cvijećem.

    ....elem, negdje poslije sat vremena vožnje...dakleN 6 štrckanja jorgovana ...ulazi jedan brđanin...slobodno mogu tako da kažem, jer je sve upućivalo na to...već vidim da će da ima perut u koju ću ja da buljim, naravno ako sjedne ispred mene...grickat će sjemenke dok mu usne ne utrnu, ako sjedne ispred mene...spustit će naslon do mojih pluća...ako sjedne ispred mene...

    Sjeo je ispred mene.

    Da stvar bude ljepša...on ima umotan burek u papir, eventualno se i pivo nazire...i još nešto, nisam skontala šta. Oči su mu Šamac-Sarajevo, jer me mazno pogledao nekoliko puta, dok mljacka burek...koji je totalno svojim mirisom narušio moju jorgovansku oazu.

    (Kada je kupovao kartu, naćulila sam uši da čujem dokle ide, ako će brzo, da se opustim i istrpim njegovu pojavu...) ali ne lezi vraže, izlazi 6 km prije mene...to je ništa.

    Pojeo je i popio sve što je imao...uputio mi još nekoliko maznih pogleda... da bi sve začinio, ko bi mu mogao zamjeriti, jel da? Prdnuo je onako iz sve snage...i naaaravno da je prvi talas miomirisa došao do mene, nisam napomenula koliko sam ja gadljiva, otuda svi moji strahovi tih autobuskih neandertalaca... ...ja drž, ne daj...mislim na lijepe stvari, na one koje me opuštaju, zamišljam taj jorgovan...svaki minut do sljedećeg štrcanja kao godina...skeniram kantice...tražim kesu..ako dođe do najgoreg, jok...smrad ne jenjava, zahvatio je i susjedna sjedišta, ljudi ne znaju ni šta ih je snašlo...majke mi, opšta panika...užaaasan smrad! Ja već držim kesu...spremna da strustim svoj doručak u nju...ne dišem....čujem štrckanje jorgovana....smiruje se malo situacija...ja već rondam, u njegovom pravcu, kako ga nije sram, kakvo je to ponašanje...bla bla...dobijam podršku od onih koji su dijelili istu sudbinu. Odlučno kupim stvari, da potražim slobodno mjesto negdje....nazad...i odem dva reda iza dijagonalno...a lik se okreće kao, nešto priča, upućuje mi smrtne poglede...on bi kao da se bijemo. Auuuu...kako sam voljela da je krenuo na mene, da zveknem čizmom (usputno rečeno, baš sam lijepe čizme kupila ) ...i brate zgade mi takvi ljudi put, da se tačno bojim da ću jednom da izgubim zube zbog svoje jezičine, ali takvima ne mogu i ne želim da oćutim.

    (ovo je za Bellu, nije dočekala danas priču )
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  15. #300

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Ili me netko zeza ili sam doista ostala bez 5 000 kn (cca 700 eura). Zašto? Imala sam propušten poziv na službenom mobitelu i pošaljem ja sms 'tko je to' a meni se vrati povratni sms 'Milivoj Lulek, ne slušate antenu zagreb. Žao mi je.' Po ovome ispada da sam propustila da zaradim 5 000 kn jer sam se trebala javiti sa riječima 'Slušam Antenu Zagreb'. Antena Zagreb - Uz tebe Naravno... Ako nije patka
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Strana 20 od 34 PrvaPrva ... 10181920212230 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. 10 stvari koje niste znali o meni
    Autor makilli u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 289
    Poslednja poruka: 07.03.2015, 02:23
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 13:04
  3. Previse dobrote... moze li da zaboli?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 05.01.2013, 19:17
  4. Sta Srbija moze da ponudi?
    Autor maleni u forumu Ekonomija
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 19.03.2010, 21:18
  5. Smešno? - Meni je glupo...
    Autor Uprolazu u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 00:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •