To samo meni moze da se desi - Strana 27
Strana 27 od 34 PrvaPrva ... 172526272829 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 391 do 405 od ukupno 508
  1. #391

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Eee, prava tema ... Otvorila sam vrata od mamine sobe, ostavila ih sirom samo da joj nesto kazem i zbrisem. Medjutim, vrata se pritvorila, valjda od promaje, i ivica je dosla tacno iza mojih ledja i kako sam se okrenula da smugnem napolje tako sam se i zalepila na cose od vrata. Idiot... Trenutno drzim led na celu, a moja brizna majka se jos uvek smeje
    ...I am a dreamer and when i wake, you can't break my spirit - it's my dreams you take...

  2. #392

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Može i drugima, al' maločas se meni desilo (i ne prvi put).

    Kuckam po tastaturi, cigareta mi u levoj ruci. Ne primećujem da sam žar prislonio na plastični upaljlač.

    Pšššššššššš - sunu mi butan u lice!

  3. #393

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    mesto desavanja
    benzinska pumpa
    ucesnici
    gosti iz susedne nam drzave i lada niva
    posle ljubljenja i grljenja
    krecem kao predvodnik sa pumpe
    gosti zamnom
    taman krenem da se ukljucim na glavni put i malo dam gas,kad jedan majmun predje na moju stranu
    zakocim iz odmah
    al' ne lezi vraze
    dragi mi gost nije drzao odstojanje
    pa je zavrsio ispod mog branika
    sta ima veze
    nova neotplacenja kola
    sa 'malo izdrljenom haubom
    meni srce u peti ,jer je bas puklo
    osecaj krivice i sramote
    i dozivotna za'ebancija na moj racun
    tipa
    jos gusenice i cev da ti stavimo pa si totalna opasnost na putu
    da mi se zalepi na vrata od nive mrtvacka glava
    predlog da zbog simetrije i bocne strane dekorisem
    jer mi je onomad taksista iskrivio prednji branik
    doduse meni branik
    a njemu cela kola odose u ocin
    i tako
    dragi gosti
    od sada taksijem dolazim po vas



    ......

  4. #394

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Imala sam juze seminar u Sava Centru, oduzilo se, a meni prigustilo..a posto je predavanje bilo interesantno, odjurim kao bez duse da obavim sta imam..nisam bas cesto u SC, pa mi je trebalo vremena da nadjem toalet..i u toj jurnjavi, a ja sam bukvalno trcala, naletim na grupu ljudi u odelima, a jednog umalo ne oborim..izvinem se na brzinu i da krenem dalje, scepaju me dvojica..oni namrgodjeni, a ja u cudu..pitaju me gde tako zurim, kazem trazim toalet, u cemu je problem?? ..tada prosedi gospodin rece uz osmeh, pustite je..a ja sam tek posle par minuta skontala ko je..
    Eto, ljubazan nas gos'n preCednik, pustio me..
    Na kraju sam zavrsila u muskom WC-u, na taj sam prvi naisla..i to mi je bilo bolje nego da ponovo naletim na doticnog..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  5. #395

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    posle bazena,klope,kafe i cigare,lezim u hotelskoj sobi i dremam
    u neko doba zaspim
    i krenu nenormalni snovi
    sanjam crnu hroniku u novinama
    neki tip ubija redom prijatelje koji mu dolaze iz Engleske
    a jedna zena,s onduliranom kosom,jasno vidim njen profil u novinama,kaze u svojoj izjavi policijskom inspektoru da je svog muza INDZELIZILIRALA
    Inspektor kaze :Molim?!
    on kaze: INDZELIZILIRALA
    Sta to znaci? pita inspektor
    Zazidala sam ga u odzak,kaze gospodja.

    I ja se proibudim istog momenta
    pogledam sandru,koja lezi pored mene i kucka poruke,i kazem :Jebote,INDZILIZIRALA ga je.....


    eto....takve stvari ja sanjam....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #396

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Sinoc sam sa igraonice neke dobio poziv od nekih tridesetogodisnjakinja na neki privatni chat, ima i video ovaj..ono sa kamerom pa mogu da se gledaju, do duse ja samo mogu da gledam jer kameru nemam, a i da imam ne bi je palio iz ne bitno kojih razloga..
    Da skratim
    Na chetu ih beshe tri devojke i dva muska, ja sam tu se nasao jer sam budala a budale svuda fale, pa sam im valjda dobro dosao.
    Pricalo se samo o seksu, i ja ne bih bio ja da ne pitam nesto glupo..
    I tako pitag jednu da pokaze..ovaj..kako da se izrazim..pa grudi junachke..i sad sam ochekivao da kaze marsh ili tome slicno..medjutim na moje zaprepashcenje devojka me poslusa i pokaza sta ima..a beshe pune shake..
    I tako ja ostade bez teksta a ona bez brusa..
    Sto bi rekla moja baka..''budale se ne traze sa svecom''

  7. #397

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Desilo se (ovaj put) meni, a verujem da se desavalo i drugima....onim neopreznima. Kako sam ceo dan rajzovala vanka, rucak (ili vecera, kako god) je morala da bude nabrzaka, dakle normaliS - spagete! Ubacim testeninu u lonac, kuvam sos, pa bih da sve bude odma' gotovo....cupkam pored sporeta kao ispred zauzetih vrata toaleta......da proverim da l su se spagete skuvale, otklopim lonac i naturim facu u momentu izlazece vrele pare. ..............epilog: imam crven nos, inhalirane sinuse, i prochiscene pore

  8. #398

    Odgovor: To samo meni moze da se desi



    Pa, s obzirom da mi se desilo dva puta u dva dana...ne znam šta da mislim...možda nisam dobra mama, kako sam juče mislila, nego sam luda za biciklima...

    Juče sam se podmetnula mom sinu dok je padao sa bajsa da se ne ugruva i rezultat je izjava da se nećemo vozikati do proleća i veeelika modrica i oderotina na desnoj nozi...

    A danas, vraćam se sa posla i stojim na pešačkom prelazu, strpljivo čekam da pređem put i u koloni vozila nalazi se i jedan dečkić na bajsu. Najednom, jedan auto je hteo da se prestroji i verovatno nije video bicikl i očešao ga je tako da je ovo dete poletelo preko volana i krenulo da pada na put...Uz škripu kočnica i sirene sa svih strana ja...ne znam kakav je to instikt, pođem rukama da ga zadržim da ne padne...i sad, rezultat mog uplitanja u ovu nezgodu je taj da dečaku su samo dlanovi oderani, žena za volanom istraumirana izašla iz auta i gleda u njega jel' sve ok, ostali vozači trube i gledaju klinca koji ustaje...a ja... u padu, dečak je bajs bacio u mom pravcu i pošteno mi je oderana noga...ovaj put leva...tako da sad, skoro simetrično imam oderotine na nogama... Srećom, dečku je dobro, seo je na bajs i odjezdio svojim putem, a ja danas lečim drugu nogu...

  9. #399

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    isplanirala sam celu turneju,,
    prvo kod mladje u bgd,pa starije u NS,pa kod tate ..i tako......
    al' i toku boravka u bgd,gledanja "Rat i mira",poce regal,luster i ceo stan da se ljulja...
    zove matori,uspanicen,cela kuca u prasini ,maltera na sve strane ,,,,,
    finale
    produzen,neplanski boravak kod tate ,dok se ne sanira kuca ..
    a ja u torbi ...cetkica za zube i par stavri..
    sreca
    ponela sam lap top
    i sreca
    pronasla kafic gde mogu da se kacim na net
    i da skajpiram sa najmilijima i pratim desavanja
    i da se nerviram,,kako je matorm i kako je preziveo ovo danonocno ljuljanje ...
    posle skoro tronedeljnog izbivanja ,vracam se u poluzavrsnu kucu..
    a samo sam htela malo da proskitam po svetu
    kolikogod bio mali
    nikad mi nije bilo teze da budem u Vojvodini
    kao ovih par nedelja

  10. #400

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Pre dva-tri sata pratim goste
    igram se sa sestrinom unučicom
    moj mali psić istrči napolje i vrti se pored nas
    odoše gosti okrenem se da vidim gde je kerče
    imam šta da vidim,pregažena nepomično leži.
    do0k smo se mi pozdravljali nju pogazio komšija,
    a da nismo niko videli

  11. #401

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Izlazim iz barake, silazim niz metalne stepenice, završio i poslednji stepenik i...
    Nagazim na neki kabl, pružen preko asvalta, on se zarolja, noga se zakrenula...
    Sad skinuo čarapu, kad moj članak kao krofna!!!!
    Toliko godina staža, iskustva i gaženja po svakakvim terenima i sad da mi se desi tako neštoooo....boliiiii
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!

  12. #402

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Nedelju dana ne mogu da pristupim svom FB nalogu, javlja da moram sa PC_a. Ae da vidim sta mu je.....kad ono shit: kaze, neko iz Rejkjavika hakirao, upad'o bez poziva...... Bem li ga, da li se oFajdio, ali mi je napravio posla da menjam sve moguce lozinke

  13. #403

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    i takooo se ja prijavim za griin kard lutriju, jerbo ja se zalazhem za zeleni okolish, jelte, pa rek'o ajd' i to da se za to prijavim pored griin pisa, griin zemlje, griin komshiluka, i ostalih zelenih organizacija.. sretne dobitnike izvukli, a ja ne mogu da nadjem moj broj pod kojim sam se prijavila.. pojma nemam di sam ja to zapisala

    dzest lavli
    moomoo meee jooouu

  14. #404

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Zasto me to uopste ne cudi?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  15. #405

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Uzeo sam najgluplji telefon na svetu, soni erikson vivaz, tač skrin, android, čuda muda, i kad sam ga vid'o mislim se kako je dobar i tako sam ga koristio nekoliko meseci i počMe da mi sam piše poruke, pritiska osmicu, trojku i slične brojeve(tad sam skont'o zašto je ona riba rekla da je pametan telefon ). Odlučim pre neki dan da odem do servisa jerbo je još uvek pod garancijom i potražim garantni list, kad garntnog lista nigde nema.
    Vrtim film po glavi i setim se da se Cile (moje dete koje ima 3 godine) igrao sa kutijom tog telefona, neko mu dao, da dete ne gubi vreme
    Nađem kutiju jedva i pogledam u njoj iscepani i ižvrljani garantni list
    Sad razmišljam, da l' da lepim selotejpom il' da im nosim u vidu konfeta i kažem na
    U svakom slučaju biće veselo
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

Strana 27 od 34 PrvaPrva ... 172526272829 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. 10 stvari koje niste znali o meni
    Autor makilli u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 289
    Poslednja poruka: 07.03.2015, 02:23
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 13:04
  3. Previse dobrote... moze li da zaboli?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 05.01.2013, 19:17
  4. Sta Srbija moze da ponudi?
    Autor maleni u forumu Ekonomija
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 19.03.2010, 21:18
  5. Smešno? - Meni je glupo...
    Autor Uprolazu u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 00:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •