To samo meni moze da se desi - Strana 4
Strana 4 od 34 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 508
  1. #46

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    ispao mi je nov mobilni na beton, pritom je odskočio i skoro upao u rov pun vode. za dlaku šinko...
    nattydread is coming to dinner

  2. #47

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    zaustavila me policija
    vozim ja tako kola, muzika svira, ja pevam.. kad odjednom rotaciona svetla iza mene, ja nishta, josh mu kao dam znak rukom da me zaobidje, da se ne bi gospodinu josh micala.. kad on na razglas "molimo parkirajte se sa leve strane" ja ono au fak, pa on to meni! (ima na automoto forumu slika buvice, mozhete da je pogledate, pa da zamislite facu chika milicajcu kad je ishao oko kola (a od one slike, josh su ga izudarali dva puta + mu razbili zadnje stop svetlo) i dodju dva strikana do mene.. "drajving lajsns end redzistrejshn pliz".. jedno par minuta mi je trebalo da nadjem vozachku u onom mom super saku.. u medjuvremenu me pita koliko vec ima da su svetla razbijena (zato me i zaustavishe) ja ono "fju dejz, not longer" pruzham mu vozachku (veliku sivu internacionalnu (ko zna ukapirace) i rozu hrvatsku), on gleda i pita "vac det?" je rek'o "maj drajving lajsns".. kazhe on "dec not drajving lajsns" ja rek'o "shur it iz, ic internashnl drajving lajsns".. "ver iz det from?" "d pink iz from kroejsha, d grej iz INTERNASHNL" kazhe on "dec not valid hir!" ja "IT IZ INTERNASHNL DRAJVING LAJSNS! IF IC NOT VALID HIR IT VUDNT BI I-N-T-E-R-N-A-SH-N-L!!!!" uzima on vozachku u ruke.. vrti gleda.. (a na njoj pishe na hrvatskom i franckuskom + slika Che Gevare + neka Vorholova slika + neki film za razvijanje + neshto na cirilki + neki moj crtezh ) vrti on, vrti.. sazhalim se, vidim jadnik ne zna.. ja rek'o "inside ju hev translejshn on inglish".. onda mu dam osiguranje, prvo koje je isteklo.. pa onda dok sam nashla ono koje valja.. potrajalo je.. pa nisam imala redzistrejshn "hav long hev ju bin hiir?" xmmm, kontam ja, ovo je trik kveshchn kontam, ako kazhem mesec dana (poshto znam da sa tom int. vozachkom ne smesh da vozish ako si u zemlji duzhe od 9o dana, mogu da provere, pa da onda josh ispadne da lazhem, di bi ja ) kazhem ja "tu jirz".. "ooo, ju shuld of goten amerikan drajving lajsns".. ja "ju nou vat mistr ofisr, if jor goverment gejv mi a soshl sekjuriti nambr det aj dizrv, aj vuld get a drajving lajsns.. bat sins amerikan birokrasi iz skrud ap, aj kent get it! ged it?" gleda on mene, gleda vozachku.. otishli oni natrag u kola.. i nisu se vracali natrag ladno punih 45 minuta!!! ja skoro zaspala.. na kraju su doshli, neshto zapisivali (u medjuvremenu me pitali adresu) i dali mi tri tiketa kazhu vrlo drsko " juhev a najs dej" a ja "dec it? jur nat going tu eksplejn vac going on??" oni opet ko papige "hev a najs dej" ja uzmem tiket i opalim u smijeh shta drugo!



    samo mi je josh to falilo pored svih drugih sranja u zhivotu

    lajf iz bjutiful, iznt it?



    post edti:
    kazhe meni cale kad sam doshla kuci, trebala si da im kazhesh da se i oni svi voze po Bosni bez bosanske vozachke dozvole, pa nikom nishta.. jebiga cale, da sam se setila bi rekla.. al' nisam se setila
    Poruku je izmenio yige_gui, 13.05.2007 u 04:39
    moomoo meee jooouu

  3. #48

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    nakon shto sam se sinoc bavila razno raznim brojkama (dobro, priznajme, uz pomoc muzha a Dzi nam je tu doshla kao prateci vokal protutnjio je i lebac u neko doba jutra i noci, ne znam kad ) i naokn shto mi je muzh uzaludno pokushavao objasniti zashto neshto ide tako, a ne onako kako sam ja zamislila, iako je meni moja zamisaao bila logichnija, izgleda da je iapk logichna bila samo meni nakon shto smo uspeli da zbrojimo, oduzmemo i nadodamo sve podatke razvukli smo se svako na svoju stranu oko pola 4.. ja odluchila da cu josh chitam neshto iz drage mi filozofije.. i nisam se ni okrenula bilo 5.2o ujutro prvi alarm u 6.3o, drugi u 6.4o.. ne znam di sam, ali ustajem idem da printam to chime smo se za'ebavali celu noc, dodjem tamo iscimam se, isprintam brdo papira.. izljepim delove, naljepim, obljepim i nestane mi tinte! pa zar!? i krenem u Kinko's (to su oni shto printaju, fotokopiraju i pomazhu jadnicima u hitnocama, kao shto sam ja) i dodjem tamo, vadim taj kupus od izljepljenih papira, kad ono papiri mokri wtf??? da, uspela sam, po ne znam koji put, da prolijem flashu vode u torbi po mobitellu, po kameri, po novchaniku, a o drugim stvarima i sitnicama da ne govorim.. neki flomaster je i boju pustio, tako da je moj kupus ladno postao -- josh veci kupus!!! onako lagano unervozhena, pomislim da bi bilo dobro da ih odem kuci sushiti sa fenom kojeg nemam!!! tu ideju sam brzo odbacila, ali sam svejedno otishla kuci, ne bi li bar torbu promjenila i ostavila stvari iz nje da se sushe! nakon shto to uradih odem i kopiram taj kupus, na kojem su slova vec izbledela, ali sam koliko toliko uspela da od kupusa napravim -- pershin
    krenem na fax, dodjem tamo da predam moj preshin od zavrshnog rada, kad katedra prazna zhive dushe nema a profesor rek'o da mu ostavimo rad u ofisu.. ja nadjem ofis i shutnem mu rad ispod vrata
    josh uvek kontam dal sam ga ispod dobrih vrata shutnula
    moomoo meee jooouu

  4. #49

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    da gledam muza kako se davi lizalicom a nemerem da ga uhvatim za noge i okrenem naglavacke kao sto se sa decom radi


    ...magare jedno
    .... da li sam ja to video cica macu

  5. #50

    Odgovor: To samo meni moze da se desi



    Maličas htedoh jednom članu da ostavim negativnu reputaciju, jer mi je blago pritisak porastao kada sam pročitala post.
    Napisala komentar, opalila mišem po onom dugmencetu i ukapiram da nisam prebacila na opciju ''Ne slažem se''.
    I sad sam još više nervozna. Stjupid!

  6. #51

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Ubacim neke letnje krpice da mi se operu i taman osuse pred more...Onda mi se skoro sve ofarba u zeleno...i to po principu fleka...jer mi se marama jedna zadesila u celoj hrpi...Brže bolje da spasim neke stvari ubacim u masinu na iskuvavanje i krknem venish...vadim a ono sve plavo...upale mi plave pantalone

  7. #52

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    uvek smo znali dobro da se organizujemo, moje drushtvo i ja.. no uvek kasno ukapiramo krenusmo u subotu iz muzeja ka podzemnoj, no kako je u nedelju bila Portorikanska parada, svi su se vec pripremali dan unapred, ili shta su vec radili, pa ih je bilo ko pljeve.. i ulazimo u dupkom pun voz, ni igla da stane, doslovce se ljudi gaze.. svi se neshto deru, mashu onim zastavicama, pevaju.. ne bitno! dolazimo na 42. ulicu (BTW -- jedna od najvecih stanica!) i ljudi izlaze, izlaze, izlaze.. vec drugi pochinju da ulaze.. i odjednom jedna zhenska (bicu pristojna pa necu da delim pridjeve i epitete) od 25o kila (ali bez preterivanja!) ustane, i pochne da se gura ka vratima, vichuci "ocu da izadjem, ovo je moja stanica, skalanjajte se!" i neki tip joj kazhe, za koji k**** se nije ranije ustala, kad vidi da je guzhva.. i onda pochne tu njemu neshto da dobacuje, da shta on njoj ima to da govori, ovo ono.. i u celoj toj vrisci, deranju i naguravanju ta ista guska od 25o kila (tako mi metle, ne lazhem!) stane sa svojim shtiklama meni na nogu.. a ja u japankama odjednom sam sve zvezdice videla uhvatila sam se za onu shipku i taman da cu joj kazhem par rechi, ona se iskoobelja napolje a ja poshla dalje sa plavom i nateknutom nogom

    elem, ne bi to bilo mozhda smeshno, da tu istu vecher nismo zavrshili na nekoj brazilskoj svirci di smo djuskali bosi.. i dok smo tako djuskali bosi neka shtiklerashica stane mojoj drugarici na nogu ee onda je ona videla zvezde.. ali sam je uteshila da ova njena nije imala 25o kila pa kao, bilo joj je lakshe, donekle
    moomoo meee jooouu

  8. #53

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Pa nije baš samo meni, moguće je da se dešavalo još nekom, ali dok sam se odmarala proteklih dana uspela sam da zaglavim čitav dan u klonji i da prebrojim sve pločice nakon ždranja svežih borovnica da raspalim glavom o rashladni uređaj u prodavnici i da se odmah nakon izlaska iz prodavnice stropoštam na stazici za invalide pošto sam odlučila da neću stepenicama
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #54

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    zaustavila me policija

    dobih juche poziv za sud zbog ovog zaustavljanja
    moomoo meee jooouu

  10. #55

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Случајно кликнем на тему где се помиње мој ник, и размишљам ајде баш да укуцам у претрагу да видим где ме све помињу, пошто не стижем да читам скоро ништа сем политике... и видим да сам добио 14 гласова на гласању за члана месеца. Хвала Кунићу, Макили и Ирник за гласове, а то што ми је Кил Бил дала 5 гласова знам да је из зајебанције.
    Елем гледам, на оној коначној табели, сва имена црна, само моје црвено. Гледам на посту где је Кил Бил гласала, опет моје име црвено, сва остала црна. Код Кунића исто, код Макили исто, код Ирник исто... почиње већ да ми се рађа сумња, да се распитам код Кил Бил зашто ме је зацрвенила, да питам Лејди еС и да јој се жалим као модератору, какви су то тајни знакови, сећам се гласина да кад четници неког ставе под слово З то значи заклати или заплашити, зависно од интерпретације, сетих се обележавања јеврејских домова како би их заобишао анђео Господњи ономад у Египту кад је Мојсије радио што је радио, још ми је Хлеб рекао да сам биинг вотчд... ту нешто има! А онда укапирам... http://www.vojvodinacafe.com/forum/s...ad.php?t=2564&highlight=yossarian
    Тако се само нагласи резултат претраге...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  11. #56

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    eee ako ovo ostrvce nije selo, onda stvarno ne znam shta jeste

    da ispricham pochetak priche.. znachi zimus, tamo negde u novembru, odemo burazer i ja do Srpskog kluba di sam bila taj put i nikad vishe na nagovor mog brata koji ne slusha nish' sem narodnjaka usprkos svim mojim trudovima da ga preobratim.. elem, tamo upoznamo jednog dechka koji je doshao na 2 meseca da radi.. i mi tu izmenimo brojeve telefona i on meni kazhe da mu se javim kad budem za novaka u Beogradu.. ja stigla u BG u 21h na staru godinu, nije ni chudo da mi se momak nije javio i ja tu zaboravim na njega, a u medjuvremenu izgubim i mobilni sa svim brojevima.. (bravo ja!)

    elem, juche vozim bajs, dolazim do Kolumbusovog Kruga, ljudi ko pljeve, lep dan, svi zuje.. i brdo onih pedicabs iliti bajs-taxija i u vozhnji pogledam jednog dechka koji vozi i kontam "jebote, ja njega od nekud znam" i stanem i razmishljam odakle i setim se "Milosh, jebote!" al' nisam bila sigurna i vratim se ja.. i zovnem ga "Miloshee, Milosheeee" kontajuci ako se ne okrene cu iskuliram al' on se ladno okrenuo i ono kao u mene, i kazhe "neeeee seriiiii, Kori, jeboteee! jel moguce??" znachi recite, koja sluchajnost i koja shansa da njega sretnem usred ostrva, usred bela dana na mestu na kojem se jedva nadjesh s nekim s skim se dogovarash
    i tako caskamo, kao doshao je pred tri nedelje natrag, vozi to chudo.. ja rek'o zvala sam te kad sam bila u Bgu, a kao menjao je broj mobilnog () a na fiksni se niko nije javljao, ipak je bila stara godina
    i tako ponovo izmenili brojeve telefona...

    uglavnom, kao shto reche na pochetku, ako ovo nije selo, onda ne znam shta jeste
    moomoo meee jooouu

  12. #57

    05 Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Zaspala sam sa štapićem za uši - natopljenim u propolis, u ustima i isti nisam progutala Spavala sam kao .
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  13. #58

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    jako neispavana i zabunjena sam otisla da radim...
    prilazi mi zena,koja je btw bila nema,ali je ispustala neke zvuke...
    to se meni,debilu,ucinilo kao neki cudan jezik...
    i ni 5 ni 6 pitala sam zenu DO YOU SPEAK ENGLISH

    smesno i zalosno u isto vreme
    bog nek mi oprosti
    I am the storm I am the wonder
    And the flashlights nightmares
    And sudden explosions

  14. #59

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Napravila sam s*anje...po običaju
    Sinoć moj muž zvao nekog čoveka u Kanadu i otegao se razgovor bogtemazo, pričaju sat vremena bez namere da prekinu.
    Dosadilo meni da čekam da čujem detalje, reko- idem ja malo na net dok oni ne završe. Izvučem žicu iz telefona, uključim u komp, kliknem na dial, ono počelo da tandrče kad čujem muž psuje sve po spisku. Šta je sad, da se nisu nešto zakačili?
    Koliko sam prolupala ladno sam im prekinula razgovor
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  15. #60

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Krenuh, pa stadoh...I prilike ode u nepovrat...

Strana 4 od 34 PrvaPrva ... 2345614 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. 10 stvari koje niste znali o meni
    Autor makilli u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 289
    Poslednja poruka: 07.03.2015, 01:23
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 12:04
  3. Previse dobrote... moze li da zaboli?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 05.01.2013, 18:17
  4. Sta Srbija moze da ponudi?
    Autor maleni u forumu Ekonomija
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 19.03.2010, 20:18
  5. Smešno? - Meni je glupo...
    Autor Uprolazu u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 23.07.2009, 23:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •