To samo meni moze da se desi - Strana 23
Strana 23 od 34 PrvaPrva ... 13212223242533 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 331 do 345 od ukupno 508
  1. #331

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Poslali smo danas jednu budalu u zatvor
    Nit manjeg grada,nit vise manijaka.Dodje juce "gospodin" poznatiji mojim sugradjanima kao Ridzis,u moju prodavnicu,napade verbalno moju (veoma mladu) koleginicu,koja je inace utrnula od straha.Ko u inat,ja na drugom kraju prodavnice i dok sam stigla do kase,ode on .Danas kolega pripravnik prica kad smo stigle na posao,da je i njega jutros hteo da udari.
    I evo njega...ja sklonim koleginicu s kase i posadim se ko ikebana .On me gleda,vidim cacka mecku,svadjao bi se.Izvadi on flasu piva (praznu) i poce da mlati njome meni ispred nosa,ja ga opomenem par puta da se skloni,da ne smeta drugim potrosacima,al ajd objasni budali .Kad su vec potrosaci poceli da izlaze obilazeci ga u strahu,kolega pozove 92.Ovaj poce vikati na mene kako ce mi ruke polomiti i bogzna sta sve,a ja se oglasim jos glasnije (pametna mamina glavica) "Slusaj me sad dobro,mozda si ti lud,al ja sam triput ludja i dok vidis mene u ovoj prodavnici,ima da je obilazis u najsirem luku,jel jasno???"
    Kad on krenu tog momenta prema vratima i kaze "nosite se u qrac necu vam vise ni doci"
    Stigose dragi nam policajci,taman ga pred vratima sretose i odvedose.
    Najgore od svega je to sto nisam imala pojma sta sam mu rekla,dok mi kolega i koleginica nisu ispricali .Pa ja nisam normalna

    p.s. sutra celo jutro kod sudije,pa u stanicu...
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  2. #332

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    danas sam se sjeb'o za medalju.....
    to shto sam ja danas sam sebi uradio u ameriki naplachuju hiljade dolara garant.
    jednjak zzeludac i svih xy metara creva su mi sterilno chisti. blista'u.
    povracho sam i ono drugo u kontinuitetu dva sata....a nisam se alkoholiso.....u stvari kad malo bolje razmislim i jesam se alkoholiso al ne u uobichajenom smislu terechi.
    znachi kod mene nema vishe nikakvog tronedeljnog taloga u debelom i ostalim crevima od kojih se dobija rak i to.....mcm, imam ja josh nachina na koji mogu to da ilustujem...ako ima ko da nije svatio....asociram na analni seh i to... sigurno ne bi nikom nishta ostalo...i to ....

    daklem,
    popio sam jutros na tashte 0.7 chaja (tolka mi chasha) u kom sam rastvorila 1000mg vitamina C u prahu.... pa sam onda oko jedanest rastvorila u dva deci vode pola malog kvasca (svezzeg) al nisam chekala da pochne vrenje nego sam ga zgutala nako.... pa sam onda jela neke krushke iz kompota shto je mama pravila (ohne sugar)....pa sam onda oko jedan opako ogladnela i pojela dva parcheta proje.... u medjuvremenu sam slistila josh litar chaja... i onda sam u dvaes do dva pala na kolena od grcha u stomaku i pochela da soliram rigoleto (i ono drugo) naredna dva sata.....

    sad mi nije nishta. i mogu da jedem kakaladu u medicinske svrhe
    & underpaid......

  3. #333

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    a što mi ne rekoste da je pAmoranĐa prirodni laksativ..evo svaka dva minuta navodnjavam WC šKoljKu
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  4. #334

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Išla sam sa sekom danas navečer na kavu. Ulazim ja u auto a ona meni podmeće špek i veli ''Gle kaj imam za tebe.'' Fino sam se zahvalila i uzela ga.. Popile mi kavicu, sjele natrag u auto i dovezla me do doma. Izlazim ja van iz auta sa špekom i komentiram kako si ga bum fino sada narezala a ona meni ''Nisi valjda ozbiljno shvatila? Malo sam se šalila. To je moj špek.''



    Ma nosi se sekice. Ovako me dići na foru.. A još sam milkila špek u autu i guštala se papanju.. A ona mi ga ovako metne.

    Ma mrš
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  5. #335

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Idem da pazarim u market, parkiram se na parking - koji je pun leda i snega - izlazim iz auta i nagazim neki veci komad leda, pa tresnem dole....
    aj sto sam bila mokra, i blatnjava, nego sto sam jednu nogu uvrnula ispod sebe, pa docekala se na ruke i kolena....
    Cini mi se da sam polomila koleno kako me boli, razbija
    Poruku je izmenio Bombica, 09.03.2010 u 18:51


  6. #336

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Dolazi mi pacijent, covek 42 godine i umire od straha..dogovorimo se onako svi zajedno, da prvo skinemo kamenac, da malo razbijemo tremu..
    I krenem ja polako, pazljivo, usput mu pricam kao detetu, a on i dalje jadan u grcu od straha i stalno zabacuje glavu nazad i davi se..
    Ja mu kazem - gospodine, spustite glavu na grudi, bice vam lakse, nece vam se slivati sve u grlo, a on ni pet, ni sest, nego spusti glavu na MOJE grudi..

    Htela sam da se suzdrzim od smeha, ali nije mi uspelo..
    A on jadan kad je ukapirao sta je uradio, jos vise se zbunio, preznojao i prepao..

    Eto sta strah napravi od coveka..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  7. #337

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Ne ponesem kljuceve od jednog lokala ostadu mi kuci,a dotle sam krenuo pesice predvece kao necu kolima idem malo da prosetam....

  8. #338

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    prije neki dan u sred knjižare tražih Rišeljeovu enciklopediju, 'mjesto La Roussevu...
    đe su meni misle bile ne znam..znam da sam se poslije smijala ka' šašava..a i prodavačica sa mnom...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  9. #339

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Spremam ja musaku i ukljucim rernu, zurim, treba pop da dodje da sveti vodicu i ne pogledam da li slucajno ima nesto u rerni.......inace ne drzim nista u njoj, kako sam htela sve da rasklonim ja ti vratim baklavu sa makom u rernu jos to juto kad se ohladila......taman sam bila pri kraju sa musakom stize pop...pocesmo pricu, poce on da peva, poce dim iz rerne da kulja, upali se alarm za dim.......pisti usi odpadaju, gleda nas covek sav u cudu...ja jos otvorim rernu....kuhinja i dnevna soba u dimu, ne vidimo se ni mi ni pop....a tek pistanje.....haos, jedva iskljucismo alarm.........krpa ugljenisana, baklava za kantu . pop u cudu, znam da ce prepricavati.....e tako mi i treba......

  10. #340

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Vracajuci se sa posla, stanem u trafiku u centru da kupim cigarete i mars cokoladice, obecane jos od juce.
    Bez cokoladica se nisam smela pojavljivati, jer bi bilo placa, kako tetka nije odrzala rec,
    a vec mi je u glavi slika, kako stoji pred vratima i ceka me.
    Usput premecem po glavi da li mi jos sta treba.
    Kupim sve na brzinu, jer sam auto ostavila na putu ispred semafora, da udjem u njega ... nemoze.
    Kljucevi mi ostali u bravi.

    NeUrozni vozaci, ne skidaju se sa sirena, poneki me usput pozdravi sa psovkama.
    U meni ta ista nervoza tinja.
    Zovem brata da mi donese rezervne kljuceve, jer su kod njega.
    Moze, donece, za dva sata u Beogradu je.



    Peti poziv ... mislim nisam brojala
    "Uzmi taxi i idi kuci, ja cu pokupiti auto, kad dodjem kuci"

    " Auto je u centru na samom semaforu "
    "Da li si ti normalna "
    "Jesam"
    ... pa je onda usledilo predavanje, kako se takve stvari samo meni mogu desiti, da nisam normalna i na sta mislim ...
    "Na cokolade"

    " Cokolade? razbi prozor, sta drugo da ti kazem
    " Sa cim?"

    Snaci ces se
    I spusti mi slusalicu

    Posle deset minuta zove, pita gde sam.
    Kazem kuci.
    A auto?
    I on je kuci
    Kako?


    Nema prozor, al je kuci

  11. #341

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Krenem na tusiranje malopre i pre nego se otisnem u kadu, zasednem na solju da obavim pre kade. Zavrsim, wc papir bacim u prljav ves, skidam gace i bacam ih u wc solju i pustam vodu.

    Gre'ota. Omiljene bokserice
    Krek, krek.. Ne gudra

  12. #342

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Imamo josh 20 minuta do busa..treba da krenemo...Ja izbacujem flashe,Marko zakljuchava sobu silazimo do mene ...kad nema ga kljuch..(moje sobe kljuch)...Trchi stepenishtem,idi liftom,gore -dole..nema ga nigde...Kad setih se kante....s' flashama bacila sam i kljuch,nashli smo ga na vreme....nekako smo stigli do stanice.....hvala Bogu.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  13. #343

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Negde sam zapisala da su mi nokti ogromni, da mi otezava kucanje a da necu da ih skratim zato sto mi se nokat na levom palcu zalomio u mesu, pa cekam da jos malo izraste da bih mogla sve da ih skratim, bilo bi nakaradno da skratim sve nokte a da mi ostane kandza na palcu.. ono, nit' mogu da cackam nos, nit' bulju A ni srafove da odvrcem i zavrcem, za to sluzi nokat na malom prstu.
    Gde sam stala..
    Da, planirala sam da ih skratim za nedelju dana, taman bi izrastao da mogu i sinoc, prolazim pored ortaka da uzmem pivo sebi i kako je hteo da nazdravimo (inace, ja nazdravljam kao Viking, uz sve bojne poklice, pokazivanje zuba i jako kucanje flasa ili krigli gde pice ispada iz flase) i kako sam ja zaletela flasu da bude jace kucanje, tako je on meni zakacio nokat desnog palca, izvrnuo ga i polomio. Naravno, nokat se polomio skroz u mesu. Nisam ja ni skontala, nastavila sam da pijem pivo, pride sam i zub opizdila grlicem flase, kad sam osetila da mi je brada mokra. Reko.. koja sam krmaca.. pijem i prosipam.. Al' kad sam sklonila flasu, svi me pogledali kao da sam avet, skroz mi brada krvava. Skontam i ja na kraju (plavusa), udronjam se da sam izbila zub, brzo opipam.. svi tu.. Al' nokat nije Zjuuuuu covece, kako je bolelo kad sam skontala da mi fali. Brzo pod vodu, pod vodom jos vise boli i sto ga vise zapiram, to vise krv curi. Stane krv posle nekih 5 minuta.. i pocnem da se smejem. Toliko sam brinula da ce neko da me opizdi po levoj ruci i otkine mi vec zacepljeni nokat, da sam ostala bez drugog, na jos bolniji nacin. I sad, gledam nokat na levoj ruci.. reko.. nek' ide zivot.. otkinula i taj nokat, al' od silne tragikomedije, nije ni krvi bilo, nije ni boleo, nista. Ne boli ni sad. Dok me desni palac boli cim pokusam da ga ispravim i uopste da ga napregnem..
    Pa se razmisljam.. jbt.. al' bi mi bio prazan zivot bez palceva..
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #344

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Totalitis sam prolupitis
    Zovem na telefon i nekako mahinalno okrenem br. svog mobilnog...
    Cujem zvoni mobilni (rekoh kud bas sada da me neko zove )
    Prekidam vezu na fiksnom i trcim da se javim na mob...jos ni ne pogledam ko zove i kazeem...halo
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #345

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Upravo sam uradio ono,sto citam na netu vec danima da je fatalno.
    Poslao sam sms na pogresnu adresu.
    Evo imam temperaturu,ali sta da se radi,iz ove koze se ne moze.
    Ironija povijesne zbilje
    Neka Umre Svako Ko Mrzi Partizan

Strana 23 od 34 PrvaPrva ... 13212223242533 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. 10 stvari koje niste znali o meni
    Autor makilli u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 289
    Poslednja poruka: 07.03.2015, 02:23
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 13:04
  3. Previse dobrote... moze li da zaboli?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 05.01.2013, 19:17
  4. Sta Srbija moze da ponudi?
    Autor maleni u forumu Ekonomija
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 19.03.2010, 21:18
  5. Smešno? - Meni je glupo...
    Autor Uprolazu u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 00:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •