To samo meni moze da se desi - Strana 17
Strana 17 od 34 PrvaPrva ... 7151617181927 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 241 do 255 od ukupno 508
  1. #241

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Da mi udje krpelj u butinu..onda odem da ga izvade, a on sam otpadne..pa kad se vracam turim jaknu u vesh mashinu kad ono u jakni lichna karta..
    i sad 24. juna idem po novu...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  2. #242

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    kuvam kafu i uzmem praznu dzezvu da metnem u sudoper, ali tako bezveze je ufatim za metalni deo(onaj gde je prikacena drvena rucka) koji je bio usijan od kuvanja (kuvala na plin). pa sam se lepo opekla i zaradila uzasnu opekotinu, da ne mogu da savijem prst


  3. #243

    To samo meni moze da se desi

    ...Da me ludak zaustavi na autoputu sa pricom da mi auto varnici
    ...Tokom njegovog bezveznog ceprkanja po autu sa malecnim srafcigerom (pri tom mi je trazio i pincetu) skontam da mi je s autom sve ok i da su njegove namere usmerene u nekom drugom smeru ...
    ...Jos mu dugujem i kafu za trud ...

  4. #244

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Igrali 'bejzbol'... ako se to tako moze nazvati, metalna shipka i kocka drveta
    i sad, ja sam hvatac, tj. ako udarach promasi 'lopticu' ona meni pada u ruke... i pala je u ruke i kako je lepo bila ostrih krajeva, sada imam krvave ogrebotine
    Citius, Altius, Fortius.

  5. #245

    14 Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Krenem da nalepim beliverki sliku na temu... Namenim... Napišem... Pogledam... 'Ladno sam se zakucala na poeziju raspoloženja.
    Nije mi jasno, kako sam proomašila link... Mada... Ništa nije slučajno
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  6. #246

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Poseta na poslu...i ja sva bitna, ponudim se da skuvam kafu

    Donosim ispred gošće kafu i donesem dve kesice šećera, rekla žena da voli slađu kafu... Posle par minuta, dolazim u kancelariju, a gošća u razgovoru sa koleginicama, a ispred nje kafa netaknuta

    -Izvinjavam se što Vas prekidam, ali možete doći sada u moju sobu Žao mi je što niste popili kafu...

    -Ma, popila bih je ja, vrlo rado, ali...znaš, dala si mi so umesto šećera...

    E, sad, usledila je gomila mojih izvinjenja i pravdanja...ali još nikad nisam videla da u one kesice stavljaju so a ne šećer!!!

    Naravno, ceo današnji dan na poslu je glavna tema kako sam ja profesorici zasolila kafu

  7. #247

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Uganula sam nogu par dana pred maraton, u nedelju. Sad mi je članak blago natekao, najbolji prijatelji su mi Ben-Gay, sport balm izuzetne jačine, Ice power warm gel (čudnog li imena) i ležanje. Još se nadam da će proći do subote. Ako ne prođe, ima da idem 83km na rukama.

    Ma i na trepavicama ako treba.



  8. #248

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Stavim kafu da se kuva.
    Izadjem na terasu, da zalijem cvece.
    Posle nekog vremena cujem neko pucketanje, ali nisam obracala paznju,
    odjednom pucketanje postaje sve jace i jace, a crni oblak dima poceo da
    izbija na balkonska vrata.
    Uletim u kuhinju, kad imam sta i videti.
    Kuhinjski radni element gori
    Nisam primetila krpu, koja je ostala na radnom stolu,koji je tik uz sporet, plamen plina ju je dohvatio,ploca je od plastike, koja se istopila za cas i plamen je presao na drveni deo.

    E ja ne znam da li se vama desavaju ovakve nepaznje i gluposti,
    ali ja sam u zadnjih petnaest dana rekorder uf

  9. #249

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Kolika je verovatnoca da dva puta operises istu stvar? Ocigledno kod mene velika...
    Citius, Altius, Fortius.

  10. #250

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Od 100 pitanja ispitnih ja nauchila 95,koja je verovatnoca da se padnu 2 koja ne znam velikaaaaa
    imam problem za svako reshenje

  11. #251

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    koja je verovatnoca da u 3 dana slomite oba mala prsta na nozi?Kod mene ogromna,htele me stolice :D

  12. #252

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    I, odem ti ja danas tako na baaazeeeen... a boli me stomak, hoce da provri, sve me probada. Placam ulaznicu, skontam da je poskupela za 5 dinara od prosle godine (kriza, sta ces) i setim se kad sam usla unutar kompleksa bazena da meni kasni vec 4 dana. Skontam zasto me boli stomak i brzo otrcim do klozeta i molim se u sebi samo da nije, da dobijem sutra. TRT.
    I, tako sam ja bacila pare i dosla kuuuciiii..
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #253

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Prepuna diskoteka..ja sa drugaricama..shmekam se sa nekim likom..lep ko lutka..jedva chekam da mi pridje..gledamo se gledamo...prilazi on posle nekog vremena meni s ledja a ja sa svojim tankim shtiklama "od pola metra" (leto je bilo pa se nosile sandale,papuchice..)toliko ga nagazim na prst da mu raskrvarim nogu,jadnichko chuchno od bolova,zavrshismo u hitnoj pomoci sa gomilom drugarica i drugova..
    moja drugarica kroz suze(od smeha)reche mi tada: "srce to samo tebi moze da se desi"
    imam problem za svako reshenje

  14. #254

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Danas me zdrmala struja.380 volti.Dodirnem 4 shrafa pod naponom.
    Srecom bio sam u patikama sa gumenim djonom.
    Sad imam na ruci plikove k`o chetvorka na kockici za jamb.

  15. #255

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Mada bas i ne volim recenicu iz naslova jer su me mnogi smorili sa njom Cim im nesto lose krene odmah pocnu "jao pa to samo meni moze da se desi" Ja se uvek tesim sa onim "sta ima veze, nisam jedina"

    Nego evo danas... Krenem sa sestrom do grada da se prosetamo i obucem majicu naopako (primetila sam tek u putu ) dodjem na pola puta i pukne mi papuca koju sam bas nedavno kupila (bas kvalitetna )
    Vratim se kuci (nekako ) i skuvam caj jer me uzasno boli grlo kad ono mama se igrala sa secerom izgleda i premestila ga... A tu gde stojao stavila so i posolim caj
    Everybody Wants to be a Cat

Strana 17 od 34 PrvaPrva ... 7151617181927 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. 10 stvari koje niste znali o meni
    Autor makilli u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 289
    Poslednja poruka: 07.03.2015, 02:23
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 13:04
  3. Previse dobrote... moze li da zaboli?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 05.01.2013, 19:17
  4. Sta Srbija moze da ponudi?
    Autor maleni u forumu Ekonomija
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 19.03.2010, 21:18
  5. Smešno? - Meni je glupo...
    Autor Uprolazu u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 00:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •