To samo meni moze da se desi - Strana 10
Strana 10 od 34 PrvaPrva ... 8910111220 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 508
  1. #136

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Zamenim neke evre juče u menjačnici i ne prebrojim ih, naravno, glava mi je bila na nekom desetom mestu... I posle plaćam nešto, i vidim, dao mi hiljadu manje. Odem ja nazad. On kaže: ne zna je li mi dao manje. Sad, je li namerno, ili ne - ne znam. Kriv sam ja. Nego, sjajna stvar je što mi je od poslednje plate ostalo samo 2500, za neke skromnije patike... A sad ću do zime šipčiti u starkama, kad sam finansijski degenerik
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  2. #137

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    pa zar ne stoji na priznanici koju dobijes i iznos koji si dobio i iznos novca koji si promenio? po tome bi trebalo da je video ovaj u menjacnici..
    bogami, da mene rebnu za taj iznos, prevrnula bih naopacke menjacnicu
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #138

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Zakacila sam neki virus na kompu.Sve mi se nesto izbrkalo.Ni tastaura me ne slusa.Nece lepo da mi pise srpski.HELP!
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  4. #139

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    pa zar ne stoji na priznanici koju dobijes i iznos koji si dobio i iznos novca koji si promenio? po tome bi trebalo da je video ovaj u menjacnici..
    bogami, da mene rebnu za taj iznos, prevrnula bih naopacke menjacnicu
    Piše sve, ali čovek kaže da mi je to negde ispalo, a ja ne mogu da dokažem da nije. Jbg. Za prosutim mlekom...
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  5. #140

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    po prvi put pocne dobar film na obojenoj televiziji...(a da se ne prikazuje po 5x) smestim se ispred ekrana, napravim limunadu... i nestane struja... ponadam se da ce brzo doci (struja)... i jos sam srecna jer znam da reklame traju po pola sata, pa necu nista bitno propustiti... i cekala sam, cekala... i sada je tek dosla struja... nista od mog filma...
    Citius, Altius, Fortius.

  6. #141

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    sinoc, odem ja da se bucnem pred gledanje filma i pustim muziku preko telefona, najglasnije sto moze a isto tako i pustih glase svoje..u medjuvremenu otvorila sam prozor od kupatila, cisto da se ne uparim unutra.. i sad, pored te silne muzike, jako malo mozes od spoljasnih glasova da cujes.. i zacutim ja posto sam cula kao neko rezanje.. ali fazon da bude veci, cujem kako mi rezi na prozoru a ja na spratu ugasim ja mjuzu, prestanem da pevam i ispostavi se da je golub.. ma dobro, smirim se ja, nastavim da se kupam.. kad mama moja, ulece golub u kupatilo leti k'o blesav, ja vristim, ovaj nikako da izleti napolje, ja jebem mamu onom ko je skinuo til sa prozora u kupatilu, kad golub se zaustavlja na bojleru, nekih 1 metar iznad moje glave i pusti tovar niz bojler, meni po cistoj kosi u to vreme, vec sam urlanjem alarmirala celu kucu i svi se sjatili pred kupatilo.. pola njih mi jebe kevu sto sam ih probudila a druga polovina (druga polovina je mama ) samo sto u nesvest ne padne od neizvestosti koji mi je golub se onako, bas lepo odomacio na bojleru i nece napolje.. i sta sad.. ja sam se onako sa govancetom an glavi izvukla napolje, dok ga cale nije isterao iz kupatila u etar..
    i ne, nemam vise govance na glavi.. oprala sam ga jos sinoc..
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #142

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Prvo i pre svega 'bem ti facebook.
    Ubacila me Teodorche na listu prijatelja i ja kontam da je to ovo moje chupe aka starsica. Gledam njene fotke i na jednoj lezi na krevetu s drugaricom koja joj nekako kako bih rekla...proucava buljson.
    I naravno, odmah dodam komentar na fotku: (ovako nekako) chupe, sto ti ovo devojche gleda u buljson...jel pitala ona mene da li sme?
    Na taj komentar nisam dobila odgovor. Pomislih, kako je nevaspitana.
    Elem djelem, kuckam se ja pre neko veche sa starsicom na msn, gledam njenu fotku... uopste ne lichi na sebe Na facebook fotkama ima braon oci i lichi pomalo na Mirjanu Karanovic, a na msn, ochi plave kao more i ne lici na Karanovicku
    Pitam ja nju o cemu se radi i ona mi odgovori: Babs, ja nemam profil na facebook.
    i onda naravno

    Situejsn nambr 2 opet mi starsica zaprzila corbu i to posteno

    Komentar u reputaciji na temi Leonard Peltier, nesto u fazonu da sam nedostajala i dobijem smajli
    Prvo pomislim, otkud je Leonard toliko prisan sa mnom..? Ali ajde, ljubac je ljubac, kupio me je za sva vremena
    Posaljem ja njemu pp, zahvalim se i jos kazem da bih otisla i ranije da sam znala da je to jedini nacin da dobijem cmoku od njega. Jeboteeee
    I opet nema odgovora, tako da pomislim i za njega kako je nevaspitan.
    Malopre gledam reputacije...pogledam malo bolje...pa jos bolje...pa jebem te coravu Nije mi Leonard dao reputaciju nego starsica

  8. #143

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    chupe, dala bih ti i na ovo, ali ne mogu.. jbt, idem da pikim, sad si me poterala

    elem, znate za moj strah od paukova? Znate, dobro je.. popodne, meni se kaki haos, cuvam ga jos od juce, mrzelo me, a danas stislo, sta ces.. brrrrzo upadam i sedam, olaksavam se.. a znate i koliko mi dugo treba da se olaksam? Znate, dobro je.. i bacim pogled gore a ono dva pauka velika kao vodokotlic ja se ziva ukenjam i pored nuzde a pauci se nesto loze, drmaju onim jezivim nozicama, a mene sad vec 'ladan znoj obliva.. reko, gotovo je, umrecu na klozet solji i jedan popusti i padne, a ja skocila kao da me je nesto ustinulo iz klozet solje i sad.. situacija.. ne smem da sednem i stojim u nekom polucuceem polozaju, nemam pojma gde je pao, onaj sto se klati gore, bas je nesto ratoborno izgledao i cinilo se kao da ceka da sednem pa da skoci na mene.. pa se mislim, jbt, da se olaksam ja u kadi, kad ni do pola nisam stigla? ali odustala sam, mislim da nisam u zivotu brze zavrsila kenjazu..
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #144

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Paaaa ne verujem da samo meni može da se desi, verovatno se dešava svima koji su rasejani da ostave hleb u frižider, dasku u kutiju za hleb ili prljav prazan tanjir u frižider a teglu sa krastavčićima u sudoperu i taaaakoooo... al' sam ja juče umesto grisina koje sam grickala sporadično u usta stavila štapić sa kojim sam očistila uši posle kupanja i lepo zagrizla onu plastiku iz sve snage
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #145

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    prije sam uzeo da doruckujem,i pored danasnjeg hleba,ja sam uzeo onaj od juce i cudio se kako su ga owo naprawili danas, waljda jos sanjiw bio,ali mnogo gladan,i nisam primjetio,kakaw idol

  11. #146

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    malo sam ograbala jeep....umesto u rikverc, ubacim u prvu....zid je ostao citav...to je navaznije..

  12. #147

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Zapalio mi se papir za pecenje dok se pekla pizza. Kazu ovi moji da nesto smrdi...ali ja ne osecam nista posto mi je zapusen nos poslednja 3 dana...tako da se i Pantelija pek'o u rerni ja ne bih osetila.
    Otvorim vrata da vidim da li je pizza gotova...puuu kad me spichio dim. Sam' sam se proderala: faajjrrr! faajjrrr! To sam jedino zapamtila sa vatrogasnog kurSa...
    Elem djelem...pizzikato pizza je imala ukus kao da je upravo izasla iz peci na drva.

    Da l' da odem sad na onu temu: Sta vam se ne svidja u novoj zemlji? i dodam na crnu listu papir za pecenje?
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  13. #148

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    posaljem potomka u knjizaru da kupi neku cestitku za vencanje u koju cemo da metnemo pare za mladence...posto nisam sigurna da ce zapamtiti (mogao bi da donese onu plavu,kakvu salju ovi iz SUP-a) ja pocepam oveci kraj neke koverte koju sam prvu dohvatila iz fioke da mu zapisem....dam mu ja lepo to parce kad za njim ispadose dva parceta novcanica..jedna stotka i jedna pedesetica....evrica....kad nisam dobila slog....jedva sam onu stotku zamenila u menjacnici....pedeseticu nisam ni pokusavala,bar ce da potraje neko vreme nerasitnjena....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #149

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Imam vrlo za*eban ukus kad je u pitanju garderoba i svaka kupovina nekog određenog odevnog predmeta kod mene može da traje i danima, dok ne nađem nešto što odgovara mojim kriterijumima.
    Danas uletim na brzinu u prodavnicu, bez novčanika, kao samo da bacim pogled šta ima, mada sigurno nema nešto što se meni dopada i naletim na jaknicu san snova, zaljubih se istog momenta, a cena prava sitnica, a novčanik kod kuće, a do kuće treba po sata, a radnja radi još 20 minuta
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  15. #150

    Odgovor: To samo meni moze da se desi

    Mislimmmmmmm sve sam prekopala da nađem garanciju za drag mi mob jer je totalno umro pod zagonetnim okolnostima i još sredim popravku u ponedeljak, al' traje to pokušavanje, vađenje baterije, vraćanje, drndanje, indijanske veštine i bajanja... nameštanje punjača, cinculiranje kontakta da bih nakon pola sata provalila da držim u ruci telefon koji nije uključen u zid uopšte bezobrazno ispražnjen

    glupsampaštaakosamgluppaštaakosamglup
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 10 od 34 PrvaPrva ... 8910111220 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. 10 stvari koje niste znali o meni
    Autor makilli u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 289
    Poslednja poruka: 07.03.2015, 02:23
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 13:04
  3. Previse dobrote... moze li da zaboli?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 05.01.2013, 19:17
  4. Sta Srbija moze da ponudi?
    Autor maleni u forumu Ekonomija
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 19.03.2010, 21:18
  5. Smešno? - Meni je glupo...
    Autor Uprolazu u forumu Spomenar
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 00:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •