Koji antivirus koristite? - Strana 14
Strana 14 od 16 PrvaPrva ... 41213141516 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 196 do 210 od ukupno 237
  1. #196

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Od danas NOD 32, odradio lepo sken i komp mnogo bolje radi nakon malog čišćenja. Nije bilo puno virusa, tek nešto preko 170 sve mojom krivicom jer nisam obnavljao datoteku na Kasperskom. Reših malo da probam kako će da ide sa NOD-om i zasada mi deluje OK.



  2. #197

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Evo, nakon nekoliko sati korišćenja, da prijavim novi antivirus.

    Microsoft Security Essentials me za sada što se tiče potrošnje resursa prijatno iznenadio. Avira, koja je po meni i dalje bez premca najbolji antivirus koji sam imao, je znala ponekad prosto zagušiti konekciju, "preteška" je. Uz MSE tako nešto nisam doživeo, naročito se vidi na sajtovima sa velikom količinom podataka.

    Što se tiče onoga što je najvažnije, bezbednosti, to ćemo videti nakon dužeg korišćenja. Prerano je za bilo kakav zaključak. Potrošnja resursa - apsolutna desetka. Neprimetan je.

  3. #198

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Avast

    Posle duzeg traganja za nekim antivirusom koji sam sve da radi napokon sam zadovoljna
    " Zivot je jedan, zato ga zivi punim plucima "

  4. #199

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Avast

    I dalje koristim avast i ne nameravam da ga menjam.

  5. #200

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    skoro sam sklopio novi računar i nisam instalirao AV... tako da ne koristim nijedan
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  6. #201

    14 Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Kanda od lane prestali da se koriste AV nema žive duše na ovoj temi .

    Ja koristim trenutno G Data , jerbo sam ga dobila za džabaka na godinu dana ,
    ali onaj Windows Essential Security sasvim zadovoljava i opet ću mu se vratiti kad mi ovaj poklon istekne .

    A tema jeste za posećivanje, ne znam što je zaobilazite ....
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  7. #202

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Kis 2012
    Dodji janje kad se žito žanje




  8. #203

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Sada koristim Norton i poprilično sam zadovoljna.Koristila i Kasperski i Aviru i Nod i Avast.Norton blokira svaki napad,što se,recimo kod Avire ili Kasperskog ne dešava često.Promakne neki worms pa komp štuca.Čudilo me za Kasperski.Ipak su oni !
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  9. #204

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Pretpostavljam da si koristila legalan kljuc ili licencu za Kaspersky, jer ako nisi tj. ako je bio krekovan antivirus onda bolje i da ga nemas. Krekovan AV je kao pozivnica za wormse
    Dodji janje kad se žito žanje




  10. #205

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Citat test korisnik kaže: Pogledaj poruku
    Pretpostavljam da si koristila legalan kljuc ili licencu za Kaspersky, jer ako nisi tj. ako je bio krekovan antivirus onda bolje i da ga nemas. Krekovan AV je kao pozivnica za wormse

    Legalan.Skupo plaćen i nisam bila zadovoljna.Pozz
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  11. #206

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Citat elektricna ovca kaže: Pogledaj poruku
    Citat test korisnik kaže: Pogledaj poruku
    Pretpostavljam da si koristila legalan kljuc ili licencu za Kaspersky, jer ako nisi tj. ako je bio krekovan antivirus onda bolje i da ga nemas. Krekovan AV je kao pozivnica za wormse

    Legalan.Skupo plaćen i nisam bila zadovoljna.Pozz
    Ja sam evo dve i po godine na legalnom KIS 2011/2012 (malo kroz neke promo periode a vise kroz dve poklonjene licence koje dobih) i prezadovoljan sam. Uvek skeniram jos nekim AV-om online ili sa drugog OS-a i sve je cisto kod mene.
    Dodji janje kad se žito žanje




  12. #207

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Lepo.Videćemo kako će biti.Menjaćemo ako počne da štuca.Rekoh ti,za sad sam zadovoljna kako radi.Evo,već godinu i po dana radi svoj posao.Blokira sve,što je meni najbitnije.Čak i napade.Zna svoj posao.Radi za šta je plaćen.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  13. #208

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Instalirao sam i Norton AV 2012 na istom kompu samo na Win XP, probacu da malo više koristim XP kako bih video šta Norton ume. Inače licenca je na 6 meseci.
    Dodji janje kad se žito žanje




  14. #209

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Citat fiona kaže: Pogledaj poruku
    Kanda od lane prestali da se koriste AV nema žive duše na ovoj temi .

    Ja koristim trenutno G Data , jerbo sam ga dobila za džabaka na godinu dana ,
    ali onaj Windows Essential Security sasvim zadovoljava i opet ću mu se vratiti kad mi ovaj poklon istekne .

    A tema jeste za posećivanje, ne znam što je zaobilazite ....
    G data, kažu ljudi koji ga koriste, je zaista ozbiljan proizvod. Ja nemam iskustva sa njim.
    Dodji janje kad se žito žanje




  15. #210

    Odgovor: Koji antivirus koristite?

    Avast...vec dve godine i nemam nikakav problem...

Strana 14 od 16 PrvaPrva ... 41213141516 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koji browser koristite?
    Autor Kunic u forumu WWW
    Odgovora: 123
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 14:53
  2. Koji operativni sistem koristite?
    Autor Sunny u forumu Softver
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 28.08.2009, 14:30
  3. Koji OS koristite?
    Autor eboye u forumu Spomenar
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 05.07.2009, 22:50
  4. Koji software najvise koristite?
    Autor littleangel u forumu Softver
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 24.09.2008, 15:06
  5. Koji mail koristite?
    Autor goldie u forumu Softver
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 12.12.2007, 18:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •