Počelo je, počelo - Strana 3
Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 92
  1. #31

    Odgovor: Pocelo je pocelo

    Citat Necromancer kaže:
    E tako. Sada da dođu i Francuzi
    Šteta što nisu došli i što tebi nisu došle parice ali realno - nisu ni zaslužili. Zidan je jedini vukao igru, ostali su totalno smotani. Opšti utisak - dosadno!

    A utakmicu Brazil - Hrvatska je bila uživancija gledati. U najmanju ruku moglo je biti izjednačeno. Sudije su maaaalkice bile naklonjene Brazilcima.
    Šampion utakmice - navijač koji je uspeo da stigne do terena.



    PS. u mom komšiluku se pucalo kada se završila ova utakmica
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Pocelo je pocelo

    Citat Lady S kaže:
    A utakmicu Brazil - Hrvatska je bila uživancija gledati. U najmanju ruku moglo je biti izjednačeno. Sudije su maaaalkice bile naklonjene Brazilcima.
    Stvarno je bilo super gledati ovu tekmu. Ja sam gledala u jednom univerzitetskom lokalu (ajde da kazem kaficu) sa mnogo Latinosa i mnogo zutih. Uglavnom su svi navijali za Brazil. Samo par njih za Hrvate (Meni kazu da navijaju za "your brother country").

    Mi ovamo nismo uspjeli vidjeti tog navijaca jer nisu htjeli da pokazu . Samo su javili da je neko utrcao u teren... I kazu kako bi bilo nezgodno da pokazu...

    Sta se u stvari desilo?
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Pocelo je pocelo

    I jos nesto:

    Komentatori sa ESPN-a su se mnogo iscudjavali kada su vidjeli bakljadu i nacin na koji navijaju Hrvati. Kazu: "Ovo necete vidjeti na US stadionima". Svi koji su gledali tekmu su se (grohotom) smijali toj izjavi
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Pocelo je pocelo

    merddd!!! nisam gledala tekmu
    a zivo me zanima kako su igrali

    Irki 'el znas gde da vidim reprizu?
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Pocelo je pocelo

    Citat irnik kaže:
    Sta se u stvari desilo?
    Ma ništa strašno. Ni ja nisam videla trenutak kada je tip uleteo na teren, već samo komešanje i ljubazne ljude iz obezbedjenja koji ga izvode. Čo'ek u dresu, mogao je i da zaigra sa njima, ja ne bih primetila razliku. Onda su navijači popalili baklje i počeli da navijaju još jače, kao da u najmanju ruku vode 3:0.
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Pocelo je pocelo

    Citat yige_gui kaže:
    merddd!!! nisam gledala tekmu
    a zivo me zanima kako su igrali

    Irki 'el znas gde da vidim reprizu?
    Ne vjerujem da ce iko reprizirati, ali mozes da pogledas "highlights" na ovoj adresi:

    http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  7. #37

    11 Odgovor: Pocelo je pocelo

    brazil - hrvatska, koje li utakmice. brazilci nisu igrali punom snagom, vidjelo se iz aviona, jedna dobra sansa, jedan gol, hrvati su se iskidali na terenu, igrali kao lavovi ali im je bila losa realizacija. sve u svemu, da rezmiram, odlicna utakmica, brza i dinamicna...e, takve utakmice volim gledati
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: Pocelo je pocelo

    Spanija-Ukrajina 4:0

    Zao mi Ukrajinaca
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: Pocelo je pocelo

    Meni je žao Poljske. Nisu zaslužili da ispadnu na samom startu i to, najverovatnije, bez bodova. A i ovi Englezi me žestoko nerviraju... ne umeju ni da se obraduju postignutom golu k'o sav normalan svet. Već vidim sebe u nastavku prvenstva kako navijam protiv Engleske, Francuske i Nemačke.
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: Pocelo je pocelo

    Evo čitam zadnjih nekoliko postova i slatko se smejem. Ženeeeee pa vi to ozbiljno pratite

    Ja bre onda navijam za vas!
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  11. #41

    Odgovor: Počelo je, počelo

    Izgubila i Obala Slonovače. Za njih mi je najiskrenije krivo, bili su dobri... Sad mogu sa nama na jednu revijalnu tekmu, da otplešu koji ples za publiku. Sad, nije mi jasno, 21. juna u 21h igramo i mi sa Obalom i Holandija - Argentina? Pa kako ću ja to da propratim? Valjalo bi odgledati tekmu ovih koji idu dalje, a red je da pogledamo i naše.

    Citat SQUAW kaže:
    Ženeeeee pa vi to ozbiljno pratite
    Normalnoooo
      Vrh

  12. #42

    Odgovor: Počelo je, počelo

    Ljudi sta je ovo?

    Cesi izgubise od Gane!!!?? I to sa 2 gola razlike
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  13. #43

    Odgovor: Počelo je, počelo

    Ne mogu da verujem. Prespavala sam utakmicu. Pa šta im se desilo?
      Vrh

  14. #44

    Odgovor: Počelo je, počelo

    nije im se nista desilo, "Ghanci" su bili dobri, igraju ljudi...
    Carpe diem
      Vrh

  15. #45

    Odgovor: Počelo je, počelo

    USA-Italija 1:1

    Odlicna utakmica. Sudija - ocajan
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •