Počelo je, počelo - Strana 4
Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 92
  1. #46

    Odgovor: Počelo je, počelo

    Pa u grupi E se sada ništa ne zna suuuper
      Vrh

  2. #47

    Odgovor: Počelo je, počelo

    I Hrvati odigrase nerijeseno...

    Izgleda da je u grupi F Brazilcima osigurnao prvo mjesto (za sad vode 1:0), a za borba za drugo mjesto se nastavlja
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  3. #48

    Odgovor: Počelo je, počelo

    Citat irnik kaže:
    Izgleda da je u grupi F Brazilcima osigurnao prvo mjesto (za sad vode 1:0)
    Pardon 2:0
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  4. #49

    Odgovor: Počelo je, počelo

    Evo malo zanimljivosti, po čemu smo bili specifični na SP.

    1. PLAVI su jedina reprezentacija koja je na Mundijal stigla sa 22 igrača pošto se Dušan Petković vratio u domovinu par dana pre prve utakmice.

    2. PLAVI su jedina selekcija koja je kraj šampionata dočekala sa samo 19 igrača pošto su kažnjeni i povređeni Koroman, Kežman i Vidić dobili "voljno".

    3. PLAVI su ekipa koja je na Mundijalu pretrpela najveću katastrofu: od Argentine su savladani sa 6:0!

    4. PLAVI su jedina selekcija na Mundijalu koja je predstavljala nepostojeću državu - Srbiju i Crnu Goru.

    5. PLAVI su bili jedini tim na Svetskom prvenstvu čiju su himnu izviždali i njihovi navijači!

    6. PLAVI su bili jedina selekcija čiji su igrači odbili da prisustvuju zvaničnoj konferenciji za štampu. Bilo je to dan posle poraza od Argentine.

    7. PLAVI su bili jedini tim čiji su igrači za svoje brojne neuspehe optužili, ni manje ni više, nego - novinare.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!
      Vrh

  5. #50

    Odgovor: Počelo je, počelo

    axaxaxaa.. evo ni 25. minuta vec Portugal zabio dva komada.. ovaj mexikanac sto radi samnom ne moze da veruje pita ga shef: "Alfonso, will you be able to work today?"
      Vrh

  6. #51

    Odgovor: Počelo je, počelo

    Ma Mexikanci (kod mene na faxu) misle da je bolje da igraju sa Argentinom jer se bolje poznaju (?)
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  7. #52

    Odgovor: Počelo je, počelo

    Dakle, posle tuge zbog plavih, danas me je ponovo zadesila tuga pregolema. Moji favoriti za osvajanje prvenstva su ispali! Odoše i Česi kući. Ali odoše i Ameri. Ganci ih dobili.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  8. #53

    Odgovor: Počelo je, počelo

    -Kad rece Ganci, zvezdin mali dade gol (i ode u Genceberligi)?
      Vrh

  9. #54

    Odgovor: Počelo je, počelo

    Iiiiiiiii, ode Australija dalje... kako luda utakmica čo'čeeee
      Vrh

  10. #55

    Odgovor: Počelo je, počelo

    Kako se na Hrvatskom kaze Dudic? - Tomas
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  11. #56

    Odgovor: Počelo je, počelo

    e jbg ispade i drugi tim sa Balkana...
    Carpe diem
      Vrh

  12. #57

  13. #58

    11 Odgovor: Počelo je, počelo

    ja svako prvenstvo smekam neku africku ekipu, ganci su me odusevili (vidi se da im fali iskustvo,ali igraju dobro) mada ne mislim da ce tuci brazil. ipak, zdusno cu navijati za njih.
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  14. #59

    Odgovor: Počelo je, počelo

    Kako Njemci razbijaju Svedjane

    Bilo bi dobro da i Svedjani prime 6 komada da ne budemo "najgori od sve djece"
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  15. #60

    Odgovor: Počelo je, počelo

    Ipak nista od "touchdawn-a"
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •