Počelo je, počelo - Strana 5
Strana 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 92
  1. #61

    11 Odgovor: Počelo je, počelo

    Citat irnik kaže:
    Ipak nista od "touchdawn-a"
    eh, ni svabe nisu kao sto su bili
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  2. #62

    Odgovor: Počelo je, počelo

    -MeHikanci na poluvremenu sa Gaucosima imaju i igru i rezultat 1 : 1
      Vrh

  3. #63

    11 Odgovor: Počelo je, počelo

    2:1 za argentinu, u prvom produzetku
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  4. #64

    Odgovor: Počelo je, počelo

    -Argentina je u cetvrt-finalu 2 : 1 (kakva golcina, idealna pozicija za sut levom nogom)

    Prvi par Nemacka - Argentina.
      Vrh

  5. #65

    Odgovor: Počelo je, počelo

    MeHikanci zamalo...

    izgleda da bas dobro poznaju ArHentince
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  6. #66

    Odgovor: Počelo je, počelo

    Kako je lose sudjenje na ovom SP. Crveni kartoni pljuste li pljuste...

    Rus dosudio 23 prekrsaja, 16 zutih 4 crvena kartona, totalno je izgubio kontrolu nad utakmicom.
    Poruku je izmenio irnik, 26.06.2006 u 04:00
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  7. #67

    Odgovor: Počelo je, počelo

    Citat irnik kaže:
    Crveni kartoni pljuste li pljuste...
    Rus je potpuno izgubio kontrolu nad utakmicom, čitala sam i da ga je FIFA baš pošteno iskritikovala... Ipak, neverovatna je tenzija na terenu, pa se sudijama realno i ne može zameriti zbog ovakvog ponašanja.
      Vrh

  8. #68

  9. #69

    11 Odgovor: Počelo je, počelo

    ovi zhabari se opet provukli...
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  10. #70

    Odgovor: Počelo je, počelo

    i jos jedan penal koji je zapecatio Australijance i poslao ih nazad u njihovu kenguriju... da zlo bude vece u poslednjem minutu sudijske nadoknade... Italija ode dalje

    ja neznam al meni ce ovo prvenstvo ostati u sjecanju po mnostvu penala
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  11. #71

    Odgovor: Počelo je, počelo

    Citat swba kaže:
    u poslednjem minutu sudijske nadoknade...
    Kad se sad nisam šlogirala - nikad neću. Ostao mi je samo Brazil, koji će, verujem, lako dobiti Ganu, i meni tiket prošaoooo.
      Vrh

  12. #72

    Odgovor: Počelo je, počelo

    Ovo prvenstvo je ocajno sto se sudjenja tice Jos uvek nije ni zavrseno,a sruseni su rekordi dodeljenih kartona.Pa kako su samo iskljucili Lucica iz Svedske,pa ona lakrdija juce sa Portugalom i Holandijom,penal za Italijane,iskljucenje Materacija FIFA hoce da procisti igru,ovo jeste jedan od nacina ali je bre nepopularan za gledanjeNervira me sto ce se Italijani provuci do polufinala,a Nemci i Argentinci ce se klati za isto.Do sada najvise je pokazala Nemacka,prve dve utakmice na misice,zadnje dve furiozno,fantasticno se transformisu iz odbrane u napad,svi znaju da sutnu sa 25m,spica im igra decko od 20 god,a ne pilot sa trakom na glavi
    Not all treasure is silver and gold, mate.
      Vrh

  13. #73

    Odgovor: Počelo je, počelo

    Prvi polufinalisti Njemacka - Italija

    Ko ce u polufinale?
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  14. #74

    11 Odgovor: Počelo je, počelo

    nadam se da ce njemci, iako nisam nesto luda za njima. nikada mi se nije svidjao talijanski stil igre, pa cu malo da smekam svabe. medjutim, buduci da su moje rezervne reprezenatacije izvisile, sada sam odlucila navijati za brazil. lijepo pivce u sake i bez nerviranja...
    nattydread is coming to dinner
      Vrh

  15. #75

    Odgovor: Počelo je, počelo

    Gledam jednim okom Brazil i Francusku, razmisljam ko je prosao dalje i... jebo te, ispade da Evropa ima najbolji fudbal
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

Strana 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •