Korpa i kako je po(d)neti!
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 40
  1. #1

    Korpa i kako je po(d)neti!

    Svi smo mi ponekad bili odbijeni u našim udvaranjima, odnosno dobili smo korpu. Jedan moj prijatelj ima običaj da kaže:
    – U životu sam dobio toliko korpi da sam ladno mogao da osnujem korporaciju!

    Ja sam lično dosta teško podnosio odbijanja. Verovatno zbog sujete, ponosa, ili ko zna već zbog čega...

    Da li ste nekada dobili korpu i kakav je to osećaj kada budete odbijeni?
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  2. #2

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    neće niko da odgovori na ovo pitanje, izgleda smo svi sujetni..

    naravno da sam dobila par tih korpica, ali uglavnom kao rezultat pogrešne procene sa druge strane..posle su svi ti isti ( kad im je došlo iz dupeta u glavu) dolazili sa korpama, ali punih cveća da vade fleke, ali džaba..samo su još više uprskali jer ne podnosim cveće..

    kako sam podnela?

    pa ne sećam se da mi je nešto bilo teško, više mi je bilo smešno i doživljavala sam to odbijanje kao nešto jako korisno za svoju ličnost..nije loše kad te neko tako malo spusti na zemlju..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  3. #3

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    nije da nije ali nije lako dobiti korpu. Nisam cuo taj izraz skoro dvadeset godina.

    Kad pomislis da si srecan da treba samo da kazes zdravo i zivot je lep a ono,...kratko objasnjenje i nista vise.
    Ne vredi razmisljati kasnije praviti neke kombinacije..tesko je biti realan prema sebi i prihvatiti da te neko koga si mislio da je bas za tebe odbije bas uz korpu.
    Kazu budi musko pa priznaj poraz tj, nemoj pokazati emocije,....ali korpe bolu i posle mnogo godina ..hteli mi to ili ne

    pa ko moze da mirno podnese jednu korpu

    ali neki se tese das ti drugome korpu pa ti bude lakse i tako u krug...

  4. #4

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    kakav je to osećaj kada budete odbijeni?
    odvratan

  5. #5

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    pa.. sta cu, ne mogu da se ubijem, niti zelim ima ko ce me hteti
    nije lako naravno, ko kaze da jeste, onda je verovatno samo zesci optimista, ali sve i zavisi od odbijanja, odnosno nacina na koji si odbijen..
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #6

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    Bezvezan, ali brzoprolazeći, sa primesama ispraznog.
    Korpa je ''korpa'', na bilo koji način da mi se desi.
    Bitniji mi je intenzitet osećanja u momentu '' ''.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  7. #7

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    Hm, ako neko nekom ne uzvrati osećanja to je u redu i tu nema mesta vređanju ali ako neko ko ne uzvraća osećanja, tvoja osećanja ismeva i omalovažava e to je... uh! Mogla sam da prihvatim da se nekom ne dopadnem (spadam u onu najgoru vrstu pametne i jezičare i sasvim korektnog izgleda ) ali ako su moja osećanja bila predmet zabave e tu sam bila rigorozna, osvetoljubiva i grozna toliko da se moli za milost!!! Ono fino odbijanje malo je uticalo na sujetu ali što reče poznata junakinja : sutra je (bio) novi dan"...
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  8. #8

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    Nisam razmisljao na tu temu ali sigurno sam mnogim devojkama dao "korpu".Ja "korpe" nisam dobijao valjda zbog sarma ili pristupa mada mi to i nije neki problem i da je dobijem.Moj neki nacin kako podneti to je da ako padnes na originalnoj fori pokusaj ponovo!
    Imate tu negde na forumu neke moje savete za startovanja,muvanja,prilazenja pa praktikujte to i nece biti problema

  9. #9

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    jesam - mislim nije bila korpa, ali je bila jedna njegova konstatacija na koju sam se ja ki$elo nasmijala i pozdravila ga......dostojanstveno...
    pred njim..
    a doma...da ne bi ufatila da cmizdrim - pošto to mrzim iz dna duše, uzela sam da čistim kuću i tako se istresla s klofačem po tepiKu, da je, čini mi se, moga on plakat' - RIDA'BI...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  10. #10

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    Kako danas spiskah silne pare na "ništa" ... pomislih prvo da j'u pitanju potrošačka korpa..
    koju sve teže i nosim i podnosim.


    A "korpe" - ne držimO.
    Tako da - nit' ih primamO nit' ih dajemO.

    U moJ žargOn - to se zove ĐON!

    Eee, toga već imamO ... i u "izlazu" ... i "ulazu"





    ... i jedno i drugo mi je podjednakoLaHko po(d)nošljivo ... vo istinu!

  11. #11

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    Pomiriš se sa tim...uostalom nećeš joj valjda dati zadovoljstvo da vidi da te je pogodilo?

  12. #12

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    olakšanje u svakom slučaju...
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  13. #13

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    Jel' postoji netko da mu se sviđa taj osjećaj? Teško...

    Ja pamtim osjećaj nelagode, srama. Osjećaj kako se želim sakriti u mišju rupu i nikada više tu osobu vidjeti.

    Podnijela sam tako da sam se potrudila da ne misliš ne korpu već sam se okrenula nećem drugom a možda i novoj lovini.

    Ali... Život je takav i pomiriš se da si nekome super a nekome ne.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  14. #14

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    Ako se dobije za novo poznanstvo, nije to nista narocito...
    Ako rasprsi sve nase snove, onda je propast sveta, udarac koji menja dushu coveka...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  15. #15

    Odgovor: Korpa i kako je po(d)neti!

    ...u suštini nisam nikada dobila korpu na kraju neke veze...uglavnom je to bio sporazumni raskid...

    Ali u onim relacijama koje se nisu pretvorile u vezu...bilo je i korpica.
    Sve to ide u rok službe...malko pecne...ali u suštini, ako te neko ne želi u životu, onda te ni ne zaslužuje. Muškarci su kao tramvaj . . .
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako krešete?
    Autor memento u forumu Muška kafana
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 12.10.2018, 12:30
  2. Kako ste otišli?
    Autor euridika u forumu Dijaspora
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 18.04.2015, 14:29
  3. Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 04.02.2015, 18:28
  4. Kako lazu muskarci, a kako zene
    Autor LaraKroft u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 22.05.2012, 15:35
  5. Kako učite?
    Autor Aca1983 u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 11.09.2010, 13:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •